Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Drogie dziewczyny🌻🌻🌻 Nie pisałam bo nie mam siły.......... U nas jelitówka i kolejny raz uczę się pokory.......... Przechodziliśmy ją falowo i z bardzo różnym nateżeniem. TYm razem padło na mnie i okazało się,ze jednak nie jestem cyborgiem:( Jak czasem mój M mnie nazywa;) Wczoraj miałam sraszną gorączkę-chyba pierwszy raz od wieeeelu lat(ja razczej z tych niegorączkujących) -no i wszystkie te\"atrakcje\' jelitowe. Wczoraj czułam się psychicznie kompletnie do d............. Zastanawiałam sie co by to było,gdybym faktycznie rozchorowała się totalnie-chyba dom brudem by zarósł....a dzieci kija i do lasu;) Oj nie chcę narzekać-ale to tylko tak przy was się żale. Wiecie co w takich chwilach to naprawde dziękuję,ze nie mam niemowlaka.No i żałuję ,ze jednak nie mamy tu zadnej babci.Jestem raczej silną kobietą ale w takich chwilach czuję się jak mała dziewczynka... Oczywiscie mój m właśnie kończy kontrolę i nie MÓGŁ wziąć urlopu. Dzisiaj zabrał do pracy Dominika-nie wiem jak z nim popracuje ale co tam;) Wszystkie moje plany runęły choć mam nadzieję,ze jutro się podźwignę.Akurat od dziś prowadzimy warsztaty muz i chciałam się trochę zaangażować:( A w niedzielę zaprosiłam już gości na Kinder Bal do moich dzieciaków.No ale dziś już trochę lepiej nawet rosół wstawiłam:) dziewczyny-nieustannie pamiętam o WAs i wierzę,ze będzie dobrze:):):)To tylko kwestia czasu:) Sylwa-a Twoje dzieci jak? Czy lepiej? Roksanko fajna ta Twoja pani doktor:) Moni buziaczki Bambi-szanuję Twoje poglądy a Ty proszę uszanuj poglądy innych. I będzie ok:) Wiesz-czasem życie weryfikuje nasze różne plany i założenia;) U mnie też wiele się zmieniło-całe moje spojrzenie na maŁżeństwo,macierzyństwo,relacje z ludźmi a przede wszystkim ocenę ich(.Można się baaaaaaaaaaardzo pomylić.) Ja staram się tego nie robić(choć jest to czsem trudne)-bo tak naprawdę to nie znamy drugiego człowieka,jego całej historii,zranień i pragnień. Najważniejsze jest to ,że dobrze życzysz Ince:)i reszcie babek. I za to dzięki:) Dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Bambi...ale o co Ci własciwie chodzi? Po co piszesz rzeczy, które moga sprawiać przykrość , w dodatku kobiecie w ciąży, która nie powinna sie denerwowac. Poza tym, nie wiesz na pewno, czy nie zapragniesz kiedys dziecka, i zanim zajdziesz w ciażę nie będziesz juz miała 40 lat? Nigdy nie mów nigdy. Zresztą możesz wyrazic swoje zdanie - nikt ci nie broni, ale raczej nie takim tonem i nie w taki sposób. Ja tez marzę o rózowych ubrankach i kucykach mojej córeczki, nie wstydzę sie tych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lili🖐️ no to zeczywiscie fajnie nie miałas...... ale najwazniejsze ze juz lepiej 🌻własnie lili w takich chwilach jak jakies choroby i złe samopoczucie dzieci ,to tez mysle ze dobrze ze maluszka jeszcze jednego nie ma.......i to jest taka podstawowa jedna blokada co czasem w czasie choroby dzieci mysle, nie,nie chce trzeciego dziecka .....no ale jak wszystko wraca do równowagi to juz chce.......... strasznie zmienna jestem ;-oco denerwuje moich bliskich ,a mnie jeszcze bardziej brrrr .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LiLi...ojej tak mi przykro, dużo zdrowia Ci zyczę...niedługo wszysto przejdzie i znowu będzie dobrze... Ja mam dzisiaj smutny dzień...idę na pogrzeb bardzo fajnej i młodej znajomej - zmarła na raka piersi. Zostawiła meża i dwoje dzieci, syn ma dopiero 13 lat...:-( trzymajcie się dziewczyny, na razie...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja bardzo mi przykro z powodu kolezanki:(:(:( rak to straszne i podstepne chorubsko...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,wiosennie wszystkie panie:) Jak u was z pogodą bo na pomorzu strasznie wieje ,dobrze że wczoraj przestało padać.Co za wiosna ,ciepełka chcę. Ineczko -Gratuluje ,za resztę pań trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to w sumie nie moja kolezanka,bo starsza sporo, ale znajoma z sąsiedztwa...no i naprawde mi jej szkoda...chodzilam do niej na aerobic, taka była zawsze zgrabna i wyspotrowana, zyła naprawdę zdrowo...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili wracaj do zdrowia.:):) Właśnie doczytałam że poległaś ,no coż cyborgi widać też ,,grypują"" :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja ale jak by nie było to młoda kobieta:( ......... przykre bardzo:(:(:( mila 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambi to facet
pewnie sie kocha w ince,a nie wie jak jej to powiedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************************************************** BEGUŚ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENINEK, DUŻO MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA I WYTRWAłOSCI... SAMYCH POGODNYCH DNI, SPEŁNIENIA MARZEŃ I W SZYBKIM CZASIE ZDROWEGO I PIĘKNEGO DZIDZIUŚIA życzę Ci tego z całego serca ******************************************************************************************** Witam wszystkich.... A co znaczy ten powyższy wpis??? Muszę poczytac co tu sie działo, czyżby znowy nalot pomarańczowych? Zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam sie do życzeń Inki, Beguś samych pięknych i radosnych chwil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola fajnie, ze sie odezwałaś! Byłaś może w ostatnim czasie na USG? wiesz co nosisz pod sercem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doła właśnie wróciłam z małym z przedszkola bo zadzwoniła do pracy pany dyr., że zagorączkował do 39 stopni. Dzwoniłam do przychodni i zero wolnych miejsc, mam wpaść około 18. Boże kiedy te dzieci wyrosną z choróbsk. BEGUNIU - AGUNIU wszytskiego naj z okazji TWOICH imienin 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Kurcze ale ma zaległości w czytaniu :) Strasznie dużo piszecie. Cały tydzień niebytności z WAMi to jakieś 30 stron :) :) :). Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily 🌼Ronja🌼Inka🌼Mila🌼Lili🌼Moni🌼Pola🌼Paty🌼i dla Wszystkich co nas podczytuja...🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 a moje slonce wlasnie caluje sie w lusterku ktore dzis rano pucowalam:p Daily sukieneczka sliczna....Samuelek zobaczyl ja i wola:lala czesc ...i raczke wyciaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja też idę we wtorek... Milo slyszeć , ze dobrze sie czujesz i że wszystko OK Daily smutne to co piszesz, ale moze to tylko przeziębienie, daj mu naturalen środki i do łóżeczka. Będzie dobrze. Mogla by się juz zrobic prawdziwa cieplutka wiosna to i te chorubska by sbie poszły. Lili cyborgu nas też czasami coś bierze, niestety, mimo, ze jesteśmy niezastąpione... wracaj szybciutko do zdrówka. Aguniu jeśli Ty też masz dzisiaj imieninki to wszystkiego NAJ... ale coś mi sie wydaje, że w styczniu... Koleżanko bambi od \" macierzyństwa\" przez \"Ż\" nie mogę decydowac o wnukach, bo to bedą decyzje napewno nie moje i nie mam nic do powiedzenia w tej kwestii. Poza tym myśle, ze jeszcze trochę czasu upłynie do tego momentu... Nigdy nie pisalam o super domu z ochroną... więc jeśli już czytasz to czytaj ze zrozumieniem... Nie pisz, że terza \" nawet syn pasuje\" bo zawsze sie z tym liczyłam i myśle, ze to akurat świadczy o mojej dojrzałości emocionalnej. Niestety ludzie mają też wady kochana koleżanko ale ja sie do niech przyznaję i wcale nie uważam sie za zarozumialą, a to, ze powtarzam któryś raz z rzędu wiadomości z książki dr Wójcika to nie dlatego, ze sie przemąrzam ale dlatego, że Paty zadała pytanie... Żegnam Roksana ale powiedziałaś lekarce o teście? Myśle że ta kobieta wie co robi i możesz jej zaufać. Daily sukieneczka słodziutka. To juz robicie chrzciny? Tak szybciutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ineczko i Roksanko :) Chrzciny mają być 20 maja albo na początku czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To malutka będzie już miala 2 miesiące.... My mamy komunie 27 maja mojej najmłodszej chrześniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co wogóle wtrącają się takie osoby jak bambi32 są okropni nie wiedzą co to znaczy instynkt i pragnienie tulenia w ramionach malutkiej istotki, też się zastanawiałam dlaczego coś we mnie nie drgnęło jakieś 5 lat temu. Dzieciaczki nasze są zdrowe i będą i niech tak pozostanie. A Moni i Ronja dobrze napisały wiek nie ma tu nic do rzeczy, natura wie co robi. Daily ubranko śliczne, takie mi się podoba, czętnie potem mogę odkupić :) Lili34-to dobrze że wracasz po mału do zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×