Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ewelinko 👄poczatek czerwca juz tak niedlugo...pewnie juz szalejesz z przygotowaniami:) odpoczywaj i nie obciazaj tak kregoslupa.... a widzieliscie jak Nasz Misiu sobie klika na \"majowkach\"....To jest dopiero Szalona Kobietka:D:D:D ale zazdroszcze (pozytywnie) :D Mamulko👄 co slychac? jak sie czujesz...jestes teraz naszym pewniakiem na liste brzuchatek:) Moni Kochana....gdzie sie ukrywasz? dzialalas w tym m-cu:)mam nadzieje ze tak....ze nie odpuscilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko👄 a masz juz wyniki z hormonkow? nie wiem czy cos nie przegapilam? Daily👄wracaj szybko i opowiadaj co tam???jak staranka i jak udal sie wypoczynek:) Enex👄kiedy wizyta u lekarki? i jak przeprowadzka??? hehehe...smiac mi sie chce....jakby tak ktos z pomaranczowych poczytal to zaraz napisze o mnie.....ale ta Roksana Wscipska...wszystko chce wiedziec i same pytania i pytania:D:D:Dzadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze Wam po kwiatuszku wysle i juz nie pytam bo ja tak moglabym pisac do jutra....a widze ze i tak jestem dzis znowu tu sama.... 🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼 Paty36🌼 Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼Alibaba80🌼 Aha...Ineczko mam cos dla Ciebie....zrobilam foto...tylko musze do fotosika wrzucic i Ci pokaze...mam nadzieje ze trafilam w Twoj gust:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... dziękuje Wam bardzo za wsparcie :-) 🌻 Kto jak kto ale Wy mnie zawsze zrozumiecie...maj pójdzie na straty, ale przynajmniej skupię się na szkole i obronie, bo tak to tylko cały czas wariowałam czy jestem w ciazy czy nie...a objawy to miałam takie, ze bardziej wyrazne nawet w ciazy nie były hehehe :-) Roksanko mam nadzieję ze małego juz nie boli i ze wszytko będzie ok... A my właśnie wróciliśmy z ZOO, nałaziłam się i jestem strasznie obolała, w ogóle ciągle mnie jajniki bola od dwóch tygodni ...ale przynajmniej odrobinę się ociepliło i samopoczucie mam juz lepsze... Trzymam kciuki teraz za Was dziewczyny ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) dawno nie pisalam-zajmowalam sie mezusiem;) roksanko kochana-zrobisz badanie amadeo i zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze ja pamietam jak moje dzieci tez mialy takie bole wzrostowe nozek remis,to az wyl z bolu matce serce sie kraje jak to widzi i nie moze pomoc... dzis moje sloneczko wyjechalo:( mam strasznego mega dolaaaaaaaaa ale jeszcze troche i juz bedziemy razem!!! u mnie dzis 18dc jedna dziwna rzecz(hehe mam juz objawy;)- to ze zawsze po jajeczkowaniu mialam takie bolesne piersi w tej chwili mnie praktycznie nie bola ano zobaczymy moje sloneczko bardzo sie cieszy na sama mysl mowi ze by sobie znowu chetnie wozkiem pojezdzil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest smutne,ze nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko minal.... bylismy razem-to najwazniejsze tak mi smutno.... nienawidze tych rozlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczóer:)🖐️ 👄 Kochane dopiero wróciłam ufffffff ,latam z moja szfagierka wszedzie po sklepach gdzie sie da:) kupuje wszystko dla dziecka ,a mi to otpowiada i najezdze sie w kazdym sklepie wózkami:P,nawet takimi za 3000zł:P a co moge no nie:)???/.Roksanko trzymam kciuki za twojego synka ze to tylko bóle wzrostowe:)(inaczej nawet nie mysle).Ronju👄 kochana przykro mi bardzo z powodu @👄.Mamulka no zobaczymy co sie wykluje z takich spontanów:D.Aga mam nadzieje ze test sie mylił.....roksanko oczywiscie mam nadziej ze teraz plemniki dały rade:D Kochane jutro znowu nas nie bedzie :) jedziemy tramwajem wodnym na Hel do fokarium i na pyszna rybke:)mocno was sciskam i pozdrawiam🖐️ aha nasteczko kochana na[isz jak po lekarzach🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Ale się działo MISIU GRATULACJE KOCHANA !!!!wreszcie się rozdwoiłaś :D Mamulko współczuje naprawde tych rozłąk z M ,mój jak nieraz (na szczęście rzadko ) wyjedzie na 2 dni to jakoś dziwnie w domku i nie mogę sobie miejsca znależć ,ale niedługo wróci i bedziecie razem i może w 5 :D Roksanko kochana dziewczyny mają rację ponoć te bóle wzrostowe są częstym zjawiskiem ,bEdzie dobrze :D bega w poniedziałek byłam w w-wie ,ale ona w tym centrum nie przyjmowała ta lekarka i nie poszłam ,no ale dziś byłam na monitoringu u ponoć dobrego lekarza ,który zajmuje się bezpłodnością i moje jajo w 10 dc 10 mm ,więc staranka były juz :D ,ale powiedział ,że jajo jest nie jedno tylko kilka ,ale to największe ma 10 ,acha jak powiedziałam mu o tej naszej metodzie to powiedział ,że on ja stosuje i raczej sie sprawdza ,aczkolwiek są to jednostki jeśli chodzi o płeć ,bo większość ludzi chce dziecka i nie przywiązuje wagi do płci ,ale jeśli juz to się sprawdzała :D nastuś ty daj znać jak wrócisz od tych lekarzy i mam nadzieje ,że juz bedziesz mogła działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tyle nas ,że zapomniałam napisac Ronju -współczuję @ i wiem jak ci jest przykro ,no ale z drugiej strony pomyśl ,że niedługo nowe staranka i zobaczysz ,że bedziesz w ciąży :D ,może 1 dzień przybliż ? Moni -udanej wycieczki :D no ja zreszta też nie wiem jak działać ,bo lekarz dopiero w poniedziałek ,a to już 15 dc ,więc nie wiem czy dzis nie skończyć ,bo dziś mam 1 dzień płodnego śluzu ,a zreszta zobaczę , bo jak jest owu to mnie energia rozpiera i mam chęć iść na całość :P , normalnie jakaś nimfomanka ze mnie :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny ranek, za chwile wyjeżdżamy dzisiaj na łono natury i wrocimy dopiero po południu. Koko jeśli pęcherzyk mial dopiero 10mm to jeszcze kilka dni upłynie zaczym pęknie, przyrasta średnio 1,5 mm dziennie a pęka tak +- 22mm, uważam, ze powinnaś stosować testy owulacyjne i za jakieś 3 dni iść jeszcze raz go zmonitorować. Bega czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie... Roksanko na pewno będzie pasować do kolekcji, chociaż powiem Ci, że oststnio jeśli już kupuje ubranka to raczej uniwersalne, ale sukieneczki nie mam... jakoś odpuścilam...chwilowo Gruby misiu jak Maciuś? Kiedy wychodzicie do domku? Dziewczynki chyba się już nie mogą doczekać? Mamulka znam dobrze to uczucie.... żyliśmy tak 5 lat- mordęga, ale na szczęście bardzo dawno temu... Aga daj znać co i jak? Mialam nadzieje w tym miesiącu, ze będziesz następna... Napisz jak jest Anastazja trzymam kciuki za zielone światlo w tym miesiącu od lekarzy, bedzie dobrze, zobaczysz! Milego dnia wszystkim Paniom zyczę nawet podczytywaczką!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie:D Gruby Misiu GRATULACJA 🌼🌼🌼🌼🌼 i dla Maciusia❤️ Roksanko tak mi przykro😘 mam nadzieje, ze po wszystkich badaniach bedzie wiadomo od czego od bol nozki u twojego synka. Bedzie dobrze, zobaczysz!!!!. Poczytaj sobie, moze cos Ci to pomoze. http://www.twojedziecko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=140&Itemid=44 Ja dzis na grilla, wiec znowu imprezka;) Pozdrawiam i zycze milego dnia. Ide coreczke polozyc spac, bo biedulka juz mocno zmeczona. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki-co tak dzis pusto??? moj starszy syn wlasnie wraca z polowu ryb hehe no i trzeba bedzie dzis te rybki usmazyc wlasnie do mnie dzwonil i mowil ze ma ich 15 sztuk:) dzis dluuuuuuuuugo pospalam chyba sie po obiadku wybiore na rower z synkami jakas mala wycieczka,aby sie dotlenic,bo glowa mnie boli dziewczynki,bardzo mi milo ze potraficie mnie pocieszyc tak naprawde to pewnie kazda z was zna to uczucie tesknoty Ineczko-az 5 lat? to tez sporo przezylas Koko-nawet nie wiesz jakbym sie cieszyla gdyby byla juz nas piecioro tylko najbardziej chyba smucil by mnie fakt,ze musialbym powiedziec mezowi przez telefon no ale tak sie umowilismy gdyby ja wolalabym ta cala oprawe jakies buciki,tescik,czy cos innego dziewczynki-zycze milego dnia moze sie odezwe wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki-co tak dzis pusto??? moj starszy syn wlasnie wraca z polowu ryb hehe no i trzeba bedzie dzis te rybki usmazyc wlasnie do mnie dzwonil i mowil ze ma ich 15 sztuk:) dzis dluuuuuuuuugo pospalam chyba sie po obiadku wybiore na rower z synkami jakas mala wycieczka,aby sie dotlenic,bo glowa mnie boli dziewczynki,bardzo mi milo ze potraficie mnie pocieszyc tak naprawde to pewnie kazda z was zna to uczucie tesknoty Ineczko-az 5 lat? to tez sporo przezylas Koko-nawet nie wiesz jakbym sie cieszyla gdyby byla juz nas piecioro tylko najbardziej chyba smucil by mnie fakt,ze musialbym powiedziec mezowi przez telefon no ale tak sie umowilismy gdyby ja wolalabym ta cala oprawe jakies buciki,tescik,czy cos innego dziewczynki-zycze milego dnia moze sie odezwe wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki-co tak dzis pusto??? moj starszy syn wlasnie wraca z polowu ryb hehe no i trzeba bedzie dzis te rybki usmazyc wlasnie do mnie dzwonil i mowil ze ma ich 15 sztuk:) dzis dluuuuuuuuugo pospalam chyba sie po obiadku wybiore na rower z synkami jakas mala wycieczka,aby sie dotlenic,bo glowa mnie boli dziewczynki,bardzo mi milo ze potraficie mnie pocieszyc tak naprawde to pewnie kazda z was zna to uczucie tesknoty Ineczko-az 5 lat? to tez sporo przezylas Koko-nawet nie wiesz jakbym sie cieszyla gdyby byla juz nas piecioro tylko najbardziej chyba smucil by mnie fakt,ze musialbym powiedziec mezowi przez telefon no ale tak sie umowilismy gdyby ja wolalabym ta cala oprawe jakies buciki,tescik,czy cos innego dziewczynki-zycze milego dnia moze sie odezwe wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) mamulko współczuje rozłąki,ale czas szybko leci i zanim się obejrzysz to Twoje\"słoneczko\"będzie znowu z Tobą W ogóle to trzymam kciuki za wszystkie staraczki które już działają!!!! oby sie każdej powiodło.A ja w czoraj byłam u lekarza,wyniki mam rewelacyjne aż sama diabetolog sie dziwi,cukry na stałym poziomie prawie jak u zdrowego:) a co do tego listu to coś ona musiała pokrecić gdy nas umawiała do szpitala bo ten list ktory dostalismy to faktycznie był z terminem na 13 kwietnia,a przecież ona wiedziała że nas nie bedzie to po pierwsze,a po drugie gdzies musiał sie on po drodze zapodziać bo przyszedł w zeszłym tg.dopiero więc tak czy siak i tak bysmy na te badanka nie poszli,ten 7 maj też nie aktualny kazała nam teraz czekać na nastepny list albo na tel. mówiła że w tym tg.powinnismy juz wszystko wiedzieć.A co najwazniejsze to powiedziała że jak na dzień dzisiejszy to ona osobiście nie widzi żadnych przeciwskazań żebyśmy mogli staranka rozpocząć!!:D tylko jednak kazała się wstrzymać do tych badanek w szpitalu bo oni mi nawet insuline zmienią,bo tą co mam to jest jakaś nowość i oni kobietom w ciązy boją się jeszcze podawać jej,mam nadzieję że zaliczę się do majowych staranek:) Zyczę Wam kochane miłego dnia ja zaraz na spacerek z Moniką idę połazic gdzieś,bo pogoda się sliczna robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki-dziekuje wam za slowa otuchy i wsparcia zawsze to razniej uslyszec inaczko-az 5lat? to tez duzo przezylas koko-nawet nie wiesz jak tego pragne(5);) anastazjo-medycyna idzie do przodu caly czas,najwazniejsze ze masz juz cukier prawie w normie ja dzis dlugo pospalam potem biore chlopakow i jedziemy na malutka wycieczke rowerami milego dnia kochane bede moze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety 2 dni w pracy i czekam na jakieś posty od was żeby sobie poczytać a tu NIC!!!!! SZKODA ,ŻE DZIŚ TAK TUTAJ PUŚCIUTKO! Aha! SERDECZNE GRATULACJE DLA ODWAŻNEGO GRUBEGO MISIA I ZDRÓWKA DLA SYNKA ŻYCZĘ!!!!!!!!!!!!!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko mam pytanie do ciebie: -jak sie nazywaja te testy ciazowe ktore wykrywaja wczesna ciaze? i jeszcze jedno -w poprzedniej ciazy mialam poronienie zagrazajace w zwiazku z tym lekarka powiedziala mi ze jak teraz mi sie uda zajsc mam do niej przyjsc po duphaston -czy jak zrobie test i wyjdzie na tak,to mam zaraz do niej isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibabko,ja jestem z doskoku,niedawno wrocilam z chlopcami z rowerow pusto tak,bo jest duzo wolnego i rodzinki go razem spedzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu-jak sie czujesz,jak Macius? napisz nam cos,czekamy na wiesci dzielna mamusiu🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki my tez dziś na rowery pojechalismy ,ale mnie mężus przegonił -chyba z 10 km po lesie (górka i dołek ),a pod górke stawałam -wyszło ,ze wogóle nie mam kondycji i biorę się za siebie zapisałam sie na gimnastykę ,juz karnet kupiony na cały mc ,więc odwrotu nie ma :D nastus cieszę się ,że mozesz już w maju staranka rozpocząć ,widzisz martwiłaś się ,a zleciało i znając twój organizm to mament będziesz w ciąży :D :D Ineczko z tym podglądem to jest problem ,bo ten lekarz dopiero przyjmuje w poniedziałek ,a co do wielkości jaja to powiedział ,że na tym etapie może podskoczyć ze 3 mm ,od razu na 13 ,a potem tak 2 mm dziennie ,a testów nie kupowałam bo miałam odpuścić maj ze względu na stres w p[oprzednim mc ,no ale mężuś nie odpuszcza a wrecz podpuszcza :P ,więc dziś jeszcze działalismy w południe :D (dobre nie dzieci w kościele ,a my na nastepną mszę ,bo chcielismy pobyć sami :P ) ,ale od dziś się zabezpieczam i w sumie nastawiam sie na następny mc ,bo juz wtedy lekarz będzie na miejscu .Oczywiście pójdę w poniedziałek zobaczę jakie jest jajo i ile przyrosło ,wtedy będę wiedziała na następny mc jak się umawiać .....uff ale sie naklikałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:):)hej kochane nasteczko a widzisz juz bedziesz mogła zaczac jak wspaniale:D👄 koko no ciekawe jak bedzie z twoim jajkiem ,one takie jakies cwane co??? peka kiedy chce:)ewelinko kochana gdzie jestes????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ten test to Bobo Test -strumieniowy ,jeśli mozesz to go kup i życzę oczywiście 2 krech :D , a mężusiowi możesz powiedzieć jak wróci ,choć wiem z doświadczenia ,że nie wytrzymasz :P :D ,bo ja też nieraz chcę coś ukryć w tajemnicy ,żeby miał miłą niespodziankę ,ale mam straaasznie długi jęzor i nic z tego nie wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moni no wiesz niby teoretycznie jajo powinno pęknąć koło wtorku ,ale lekarz powiedział ,że naprawdę może być różnie i biorąc pod uwagę ,że ostatnio owu miałam w 16 dc to teraz też tak może być ,choć zaczęłam ćwiczyć dość intensywnie ,więc może się coś poprzestawiać .........ale naprawdę wydaje mi się ,że co ma być to tak będzie i tyle ...no ale nie kuszę losu dziś 11 dc ,więc kończę i zobaczymy no właśnie ewelinka nieodzywa się ,może wyjechała na weekend bega co tam kochana u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moni i koko koko-masz racje,jednak chyba bym nie wytrzymala;) my to troche przez ta zime bez kondycji jestesmy:P a potem na rowerkach sily brak mnie tez bola uda:( koko-czym sie rozni strumieniowy od paskowego? paskowe to sa te co kilka kropli sie wkrapla na plaskie pudeleczko a strumieniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie mam siły pisac ide spac🖐️ dzis te pływanie statkiem mnie wykonczyło 🖐️ rano bede na kawce do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×