Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ronju,na całe szczęscie dzieciaki jakoś zawsze sie szybciej wyliżą z choróbsk;) Ja tam tez liczę na te nudności ;) może uda mi sie trochę zrzucić, żeby potem bezkarnie przytyć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha janeczko ty moj szpiegu:Dwidze ze wiesz dlaczego brałam młodszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jak mój przeczytam, to się będzie potem działo :D:D ostatnio jakis taki drażliwy sie zrobił, jak mowa o wieku.... 40 się zbliża :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz w przyszłym roku 40, ale w duchu młody, jak zawsze i troszkę \"goopi\" taki sam, jak wtedy, gdy się poznaliśmy :D pokazać Wam nowe zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Witam o poranku :P wczoraj nie udalo mi się już wejść na kaffe 😠 i tylko to mnie denerwuje w kafeterii Misiu, jasne, ze pokaż :D Ineczko, odezwij sie po wizycie, martwimy się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga! chwalę się chłopakami http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/638c0dfdc40d7473.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e839179beb330b6.html janeczko :) ja to nawet lubię, jak mi kafeteria nie działa :p bo wtedy łatwiej mi zabrać się za domowe obowiązki :) inka? 🌻 napisz! w przyszłą sobotę będziemy w częstochowie, to Ci pomachamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, chłopaki fajne i jest sie kim chwalić :) A Maciejek ma super minkę:D Dobre z tym zawieszaniem kaffe , mnie czasami tylko to mobilizuje aby sie oderwać i za coś wziążć :P Teraz np muszę sie wziąć za obiad :O a tu nic się nie wiesza i ciezko odejść :( do zobaczenia potem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej kobiety kochane! Wczoraj miło sobie gawędziłyście a ja nie miałam siły siedzieć, poszłam spać o 21.30:) Ale usprawiedliwiam się, byliśmy na basenie i troche woda z nas wyciągnęła resztki energii.Wszyscy spaliśmy do 9.00 Janeczko to porzadki masz troche z głowy, tez lubię takie porządeczki,ale teraz nie daję rady.I choć sprzątaczka robi je dość dobrze to i tak jak każda gosposia uważam ,że wiele rzeczy zrobiłabym lepiej!Ale i tak się nie nudzę. Hej Moni byłaś wczoraj a dziś...co tam jak porządeczki u ciebie? Sylwia i co myśliśsz o Helence?Fajnie co? Może później trafię na którąś? Inka.....co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ale super chłopcy!!!! A maleństwo jakie już duże :D :D :D Kiedy to zleciało .... Janeczko :D :D :D Ineczka dalej milczy :( Mam nadzieję, że odsypia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sory, ze dopiero teraz .... Na wizycie widzialam bijące serduszko i prawie wszystko Ok ale jest jakiś ślad miedzy jajem płodowym a macicą i muszę raczej leżeć i brać wiecej luteiny ... Nastepna wizyta za jakieś 10 dni i nie wiem jak ja to wytrzymam... Mam cichą nadzieję że może jednak będzie dobrze, plamień nie mam żadnych, mdłości zniosę, niepokojące są te bóle kręgosłupa ale z kolei brzuch mnie nie boli... wiec jak tylko zaczyna mnie coś pobolewać to leżę. Nawet nie przeczytałam co u Was... niestety nie mam laptopa z netem ale jak taka sytuacja będzie sie przedłużać to będę musiała to jakoś zorganizować... Trzymajcie sie dziewczyny !!! Na razie Pa Kurde jeszcze nie chce mi sie wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko cieszymy się,że wszystko ok, martwiałyśmy się troszeczkę. Będzie dobrze,bo musi być! Myślenie pozytywne to połowa każdego sukcesu!:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzisiaj jakieś straszne pustki! Wróciłam od ginki.Jest ok, szyjka zamknięta nic się nie dzieje a ból pachwin i spojenia to ...nic nie da się zrobić , można sie tylko ..pomęczyć Dla mnie najważniejsze ,że z dzieckiem jest dobrze resztę wytrzymam! Nie takie rzeczy trzeba było przeżyć! Następna wizyta dopiero 4.01 rany!Mam nadzieję,że do tego czasu nic się nie wydarzy! Potem to juz prawie z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
cześć dziewczyny!!!! Jestem dopiero w 6 tygodniu więc termin będzie prawdopodobnie na początek sierpnia.Tak mi przynajmniej wychodzi z obliczeń. Jak już wspomniałam jestem po leczeniu hormonalnym brałam luteinę i clostilbegyt ale to z "męskiego" powodu.Przy pierwszych dwóch ciążach nie miałam żadnych problemów z zajściem.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karusia! Przypomnij jakie masz dzieci?A z tą trzecią widać bywa róznie.Wiesz tu na forum są dziewczyny chyba z podobnym terminem. Aco do tego spojenia łonowego to znalazłam coś takiego i teraz się martwię dlaczego moja ginka mnie o tym nie poinformawała cały czas mówię jej o tej dplegliwości:;(:( Jeżeli ból występujący w okolicy spojenia łonowego nasila się podczas chodzenia lub leżenia na boku a do tego dołączy się gorączka należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Rozejściu spojenia może również towarzyszyć występowanie krwiaka pozałonowego, który może być rozpoznany w trakcie badania ginekologicznego. Zaniedbanie tego stanu może wiązać się z poważnymi konsekwencjami w przyszłości. Jeżeli dotyczy to kobiety ciężarnej rozpoznanie możliwe jest na podstawie badania przedmiotowego natomiast leczenie na postępowaniu zachowawczym. W zależności od stopnia rozejścia lekarz może zakwalifikować taką ciężarną do cięcia cesarskiego. Natomiast w przypadku kobiet po porodzie należy wykonać Rtg, na podstawie którego będzie można określić stopień rozejścia, obecność stanów zapalnych czy też uszkodzeń. Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda u mnie nie ma gorączki a ból czasem jest mniejszy,ale jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:) Wpadłam tylko się przywitać, jestem tak zmęczona, ze zaraz lecę pod prysznic i do łózka. Ineczko, uważaj na siebie kobietko, wiem,ze to robisz, ja ze swej strony trzymam kciuki za Twoje maleństwo, aby dobrze się tam rozgościło. Dobrze, ze dałaś nam znak, już sie martwiłyśmy :( Paty, myślisz o cc? Pogadaj z lekarzem, może coś Ci zasugeruje. Fajnie, ze małej podoba sie w brzuszku:) Pozdrawiam Was gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Janeczko1 rzeczywiście cisza...przedświąteczna.Babki w ferworze sprzątania i zakupków:) U ciebie który dzień cyklu i kiedy w końcu miałaś owulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ,o jaka tu cisza Ineczko i Ronju ciesze się ,że z waszymi fasoleczkami w porządku Ineczko leż ile wlezie :-) Janeczko no właśnie jak u ciebie po ilu dniach była owu od ostatnich przytulanek ? Paty ale masz fajnie z tym praniem ciuszków , zazdroszczę ......super , normalnie tak sobie ostatnio myślałam ,że już nie długo będziesz tulić swoją córeczkę i enex też ,a dopiero co ujrzałyście 2 kreseczki , ten czas tak leci Paty myslę że lekarz badając cie jak twierdzi że jest ok to z pewnościa tak jest , także sie nie zamartwiaj , bedzie dobrze Misiu lubię czytać twoje posty , chłopaki super jak oglądam zdjęcia waszych pociech to sobie wracam pamięcią do chwil kiedy moi chłopcy byli tacy mali i słodziutcy...no tak to prawda Sylwuś dzieci zdecydowanie za szybko rosną u mnie nic sie szczególnego nie dzieje , dziś 9 dc , wprowadziłam wstrzemiężliwość dla M :-), żeby wzmocnić wiecie co i czekam na 1 dzień śluzu i do dzieła :-) Miłego dnia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju supre, że wszystko ok :D I w końcu Ciebie dopadły mdłości ;) U mnie dziś strasznie ciemno...nic się nic chce, najchętniej uciekłabym pod kołderkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Mnie też sie nic nie chce, a tu w pracy jeszcze 5 godzin:O Teraz zrobiłam sobie przerwę, popijam herbatkę owocową i oczywiście zerkam na topik:) Odnośnie owu, to od staranek minęło 4,5-5 dni :(:(:( niestety nie wiem dokladnie, bo nie byłam na monitoringu, a ta owu w tym cyklu była jakas dziwna. Nie nastawiam się za bardzo, bo chyba za wcześnie spasowałam:( Za to teraz w kolejnym full wypas, testy, monitoring, tempka, sluzik no i abstynencja 4 dniowa :D Koko, trzymam kciuki, a kiedy masz mieć owulację? Ronju, cieszę sie że wszystko ok ;) Tez bym chciała mdłości mieć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko jak miałaś dziwna owu to dokładnie nie wiesz kiedy była , więc nic straconego i nie czekamy na @ :-) tak ja nie wiem kiedy u mnie bedzie owu , bo ja mam nieraz 14 dc w porywach do 15 dc , ale chyba w piątek podskocze na monitoring,bedzie 11 dc może coś już będzie dojrzewać :-) Sylwuś u mnie też ciemno i pogoda do dupki , ale ja myję okna i sprzatam , strasznie lubię ten świąteczny galimatias , to sprzątanie i przygotowywanie cholender dziewczyny Wigilia bedzie u mnie prawdopodobnie , nie wiem jak ja karpia zabiję :-( , a mój M tez nie zabardzo chce się za to wziążć . Powiedział że może robić co innego żeby tylko karpiem sie nie musiał zajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) będę miała trzecią dziewczynkę,Ronja -------kto u ciebie zagościł? inka---odezwij się czy wszystko dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co was tutaj tak mało:-( Cześć 1967 , a jak działaliście, czy Wójcik się sprawdza w twoim przypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) 1967 > GRATULACJE 🌻 robiłaś jakieś szczegółowe usg, czy zwykłe? Koko, trzymam kciuki za jutrzejsze jajo:) niech będzie takie jakie ma być:D nawiasem mówiąc, tez nie morduje i karpie kupuje już martwe :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kokuś odzywaj się częściej żabko! Janeczko,Sylwia ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki , dziękuję za kciuki, ale jakoś mi nie po drodze po tego dzidziusia , dziś miałam iść do lekarza na monitoring, ale niestety zachorował i wszystkie wizyty sie przesunęły , no niestety a mnie dni gonią . Dziś u mnie 11 dc i nie wiem , ale chyba zadziałam , bo śluzu jeszcze nie mam płodnego, choć brzuch zaczyna juz pobolewac . Janeczko jak odczucia , może jakieś ciążowe :-), trzymam kciuki , musi sie udać Paty i Enex buziaczki dla was i waszych córeczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonatkaa
znowu zastój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×