Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Cześć dziewczynki 🌼 Wpadłam się przywitać i staram się nie zakłócać Wam tej błogiej radości, bo zaraz za mną tu przyczłapie jakiś psychopata w pomarańczy;) Widzę, że macie się dobrze, u nas znowu pogoda do bani😠 a ja zaplanowałam dziś wycieczkę na rowerku😭 Trzymajcie się. Nawet jak nie piszę, to Was czytam i na pewno o Was nie zapomnę;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Mnie owulka była juz , a teraz to przytulanki z checi i bez planów :D takie spontany najlepiej lubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama trójeczki🖐️ heheh Moni no tak jest najlepiej,bez stresu na luziku eh.... a my narazie w opakowaniu musimy😡 jeszcze wole nie ryzykować kurcze gdyby nie te leki to pewnie bym się skusiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka T🌻 czasem czytam jak te pomranczowe Ciebie obrazaja to mi słabo trzymaj sie i sie nie daj !!;)takie podejscie jak masz do tych wszystkich bab złosliwych (pomaranczowych) tak trzymaj:)jestes wartosciowa kobieta i sie nie daj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko ja w opakowaniu nie cierpie:P tak jakos gumowo i sztuczniascie:P .Ale jak mus to mus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, dzięki 🌼 Gdybym była mądra to trzasłabym drzwiami i więcej na kafeterię nie zaglądała. Ale co ja mogę, że mnie ciągnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni no kurde ja w ogumieniu tez nie lubie,czesto tez wulkanizacja się po takim ogumieniu kłania.....i też ryzyko jest;) no ale co zrobić tak jak mówisz jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo T, etam przeciez takie pomaranczowe rady Tobie nie dadza!!! nie jedna z nich pewnie Ci zazdrosci fajnego podejsci do zycia , i z zazdrosci sa takie toksyczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama trójeczki,zlewaj te babsztyle głupie co Cie tak obrażają i dobrze ze zagladasz tu widac ze sie nie przejmujesz głupim gadaniem,a swoja droga to ja pojecia nie mam dlaczego inne kobiety sa tak złośliwe co im to daje? satysfakcje z własnej głupoty i egoizmu? no cóż widać i taki na świecie muszą być by innym zycie zatruwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz mam obiadek zrobiony:) dzis gołabki:)i zaraz za okna sie wezme i wystrojenie mieszkanka Wielkanocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej gołąbki mniam, muszę mamie powiedziec by na niedziele zrobiła:) a ja w tym roku nie stroje chałupki wielkanocno bo i tak nas nie bedzie na świeta własciwie to nic nie robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko ja tez nie warjuje i nie robie miliona potraw,bo zawsze jedziemy do mojej mamy i tesciów :) a w domku to biała kiełbase bede miała bo to podstawa:) i pewnie jakies ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak mieszkałam w Polsce to tez zawsze na świeta do mamy jezdziłam i tak samo jak Ty Moni do domku to biała kiełbaska tylko kupowana była,no i czasem jakis bigosik skroiłam nie ma to jak isc na łatwizne co nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja sobie okna już postroiłam, o tej porze szaleję i mam wszędzie żonkile, w domu remont więc nie wiem po co mi te piękne okna, jak się ciągle kurzy:D Po niedzieli będę malowała przedpokój, Pokój dzieci zostawiam na po świetach, byle do komunii zdążyć:P Na świeta i tak jedziemy do mamy i teściowej, więc luz:D Ja mam dziś kapuśniak. Jest u nas taki specjalny targ gdzie sprzedają świeże mięsko prostu z uboju (ale badane;) ) I wczoraj zapchałam pół lodówy i zamrażarki - bo ceny KOSMOS!:D Najdroższe mięso to cielęcina po 10 zł, wołowina extra na pieczeń 9-9.50 Szok:D Szynka, boczek itp to góra 7,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mamo trójeczki, ci biedni rolnicy wolą sprzedać mięso na targu niż dać żywiec do skupu za marne grosze. Kurcze, fajnie masz z tym targiem. Pewnie nie w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko👄ale Ci zazdroszcze wyjazdu....u nas dzieci tez maja teraz 2 tyg wolne....moznaby pojechac...tylko gdzie????ja chyba musialabym do Anglii:Dale ja wstepnie planuje latem moze sie spotkamy???:D:D:D Moni👄no wlasnie tak jak pisala Nastka....ta ciaza pozamaciczna byla wlasnie z prawej strony....i dlatego boje sie...jutro ide na kolejna wizyte...zastanawiam sie co mi powie....ale jakos dziwnie...bo boli mnie od nocy lewy jajnik....kurcze zeby sie zmienilo..... MamaTrojeczki👄podesli troche tego mieska....u mnie lodowka zaczyna swiecic pustkami(mam na mysli zapasy z polski koncza sie juz:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Roksi! Jiest ciut lepiej, ale nie super. Jakoś się turlam. A jutro w nocy przyjeżdża Krzysiek i w sobotę jadę do rodziców do Piły. Na 2 tygodnie. Będzie mi was brakować, bo tam nie ma netu. A tak jak mamę trójeczki, coś mnie zawsze ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begussssss!!!!!!!!!! czekamy na recenzjeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! opowiadaj nam jak konkurs ??? i jak twoje przeczucia ciazowe:):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko🖐️ no kurcze jak tylko bedzies w Anglii latem to daj znac spotkanie obowiazkowe:D Coventry jest niedaleko wiec napewno cos zorganizujemy.Roksanko a może Ci faktycznie się zmieniło z tym jajnikiem skoro drugi Cię pobolewa, ale przeciez tez nie jest powiedziane ze z tamtego znowu bedzie pozamaciczna ciąża,no ale lepiej sie upewnić no zobaczysz co Ci lekarka powie badz dobrej mysli. mama trójeczko no to faktycznie taniocha na tym targu jest,nic tylko kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Maju swietnie ze lepiej....:) ale macie fajnie dziewczyny..... az mnie nosi zeby gdzies wyjechac choc na kilka dni:D my teraz chcemy zmienic autko...wiec wszystkie oszczednosci sa \"zamrozone\" i nie mam szans na zadne lewe pieniazki😠 ale za to moze juz nie dlugo bede miala wieksza autko:D:D:D....bo planujemy jakiegos vana sobie fundnac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja nie martw się ja tez bedę za dziewczynami z tesknoty usychac przez dwa tygodnie:( razem bedziemy sechły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko no mam nadzieje ze uda mi sie w tym roku....ale mysle ze szanse sa duze....tymbardziej ze siostra nie daje mi spokoju:p a jesli chodzi o ciaze pozamaciczna to sa rozne opinie na ten temat....po laparoskopii powiedzieli mi ze jajowod jest drozny i ze nie wiedza co moglo byc przyczyna ciazy pozamcicznej....ze w przyszlosci jest 25% ze moze sie powtorzyc....i wlasnie nie wiem... ja ogolnie to jestem w stanie zaryzykowac.... bo tak jakos sobie mysle ze z tego lewego cos wcale mi nie wychodzi.... wiec a noz udaloby sie z prawej.... i mam strasznie mieszane uczucia.... nie dzialam jeszcze.....czekam na jutrzejasza rozmowe....chyba wykoncze sie nerwowo zanim do niej dojade.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanka, my też planujemy zmienić autko na jakiegoś vana. Teraz mamy opel astra combi, dzieci w fotelikach się mieszczą, ale jest dość ciasno. Roksanka, trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Roksanko ja chyba bym zaryzykowała,bo może faktycznie bardziej płodny tej jajnik masz,ja tez sie nie znam na tym zabardzo,ale wydaje mi się ze to podobnie jest jak z poronieniem,jesli wszystko jest dobrze to trzeba próbować,a kiedy masz mieć owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanka, skoro jest drożny jajowód, to chyba można zaryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×