Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Roksanka, tu coś dla ciebie Czesc! Tez jestem po ciazy pozamacicznej i usuniecia jajnika i jajowodu. Ale chciałabym Was wszystkie pocieszyc, ze musicie miec nadzieje. Miałam operacje w styczniu tego roku i tez myslałam, ze to juz koniec a dzisiaj jestem w 12 TYG.CIAZY i jestem bardzo szczesliwa. Mowie Wam głowy do góry i probujcie a napewno wam sie uda tak jak mi. 11. mysza22 Postów: 5 2006-10-16 14:49:20 Aniu skąd ty wzięłaś tyle siły żeby jeszcze raz spróbować?! Ja nie jestem na to gotowa a właściwie to jestem ale za bardzo się boję? Czy robiłaś jakieś badania zanim zaszłaś ponownie w ciążę? 12. annax26 Postów: 2 2006-10-18 12:08:48 Hej! Wiesz bałam się zdecydować kolejny raz ze strachem, że znów będzie pozamaciczna. Poza tym lekarz oznajmił mi, że mam tylko 40% szans na kolejną ciaże.Więc chciałam się pogodzić z tym, że więcej mi się nie uda i próbowałam o tym nie myśleć. No i w sierpniu okazało się, że jestem w ciąży. Teraz kiedy wiem,że wszystko jest w porządku napisałam aby inne dziewczyny wiedziały, że to możliwe aby zajść w kolejną zdrową ciążę i że nie trzeba się bać. A badań poprostu nie zdążyłam zrobić.Ale mam nadzieję, że odważysz się na próby itrzymam kciuki aby się udało.Pozdrawiam. 13. myszkaski Postów: 55 2006-10-28 20:39:19 Moja pierwsza ciaza okazala sie pozamaciczna. Kazali mi czekac do czasu nastepnej @, czyli ok.8 tc. Dostalam @, i samo sie oczyscilo. Pamietam moja panike, czy wszystko bedzie ok, no i oczywiscie zal i strate. Miesiac pozniej zaszlam w ciaze, obecnie mam 2,5 letniego synka i jestem w 6 tc. Dlatego jak czytam Wasze wypowiedzi dziewczyny to jestem przerazona,opowiesciami o wycinanych jajnikach i mozliwych komplikacjach. Mieszkam w USA, czyzby medycyna inaczej sie tutaj do tego problemu dostosywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko dzis mam 14dc.... ale we wtorek powiedziala mi ze do piatku nie dzialac....nie oslabiac jeszcze plemnikow...wiec slucham sie jej w kazdym slowie...bo poprzednio nie sluchalam i dzialalam jak glupia... a wiecie..... wczoraj gadalam z moja polozna i tez mi powiedziala ze mam nie dzialac tak...ze codzienne dzialania czesto koncza sie wlasnie tym ze nic z tego nie wychodzi....ponoc mezczyzna po 30-tce potrzebuje conajmniej 4 dni obstynecji jezeli plemniczki mialaby przezyc kolejne trzy dni....(mam na mysli dzialanie na \"coreczke\") wiec moje dzialanie to katastrofa dla plemnikow.... bo ja szalejeeeeeeeeeeee....seriooooo.... i dlatego pewno nic nie wychodzi.... moj maz jest w tym m-cu w szoku..... pyta sie czy zrezygnowalammmm....czy co??? no bo faktycznie ....bylo w 7 i 9 dc i do dzis nic😭ale powiedzialam ze w tym m-cu slucham sie jej......dopiero jak mi powie ze mam dzialac:):):) Maju dzieki za ten wpis....ja juz nawet boje sie szukac na ten temat.... nawet nie wiecie co ja wyprawialam jak podejzewali u mnie ciaze pozamaciczna,....chyba przeczytalam wszystkie stronki gdzie tylko pisalo slowo\"pozamaciczna\"...dlatego mam juz awersje jak slysze to slowo:( choc coraz bardziej dojrzewam do mysli ze jak mi powie ze mam ryzykowac ze bede:) no chyba ze powie ze nie........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi napewno nie powie żebys nie ryzykowała zobaczysz,a z tym czytaniem o tych naszych róznych przypadłościach to ja mam to samo czym wiecej czytam tym bardziej robie się niespokojna,wiec powiedziałam sobie ze juz nie będe niczego czytała i nie bede się dopatrywała u siebie żadnych chorób bo to tylko do paranoi jakiejś prowadzi,lepiej za duzo nie wiedzieć na pewne tematy i byc spokojniejszą co ma być to i tak bedzie a przeciez nie ma nic lepszego jak pozytywne nastawienie prawda? i tego trzeba sie trzymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ku ku.....:) roksanko no to sie nie słuchałas p doktor??? a ja cały czas myslałam ze ona kazała tobie tak czesto działac,to teraz badz grzeczna i czekaj do piatku:) i Ja tez mysle nie odpuszczaj tego mc;)powinno byc dobrze🌻 nasteczko Ty tez szybko wracaj i zaczynaj działac:) maju 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie \"po latach\" :) witam Was kochane po baaaaaaardzo dlugiej nieobecnosci... powod dosc prozaiczny- brak internetu nie jestem w stanie nadrobic kilkumiesiecznej nieobecnosci, niemniej sprobuje zlapac najwazniejsze watki :) pierwsza rzecza jaka wychwycilam to narodziny Kuby Nadziejki i coreczki Aguni :) dziewczyny serdecznie Wam gratuluje i mooocno sciskam :) Kochane, u nas wszystko OK :) Zuzia jest wspaniala, rozkoszna, slodka etc :) Wszyscy domownicy nadal szleja na jej punkcie :) Jest poza tym bardzo duza, bo ma juz 70cm dl i wazy 7300 g Kochane jeszcze raz mocno Was caluje i sciskam Ale sie za Wami stesknilam Gruby Misiu co z Toba? Zmienilas numer telefonu? Jak sie czujesz kochana? Buziaki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam tabelke :) Oto tabelka *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... .........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. .......04.03 3.Daily................1s..................32........... ...........16.04 4.Koko................3s................27-28........... ......... 26.03 5.Inka67..............3s................29-30........... .........07.04 6.Roksana34.........1c 2s.............34-35....................17.04 7.Janeczka...........2s...............29-31............. .......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................14.04 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s...............26-28............. .........5.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........33.......20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............31tc....27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........28tc.....19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........27tc.....29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650...... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310......wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wrzuta.pl/film/bCd79hzVQG/ Asiu jak super ze jestes z nami ...myslalam ze nie umiesz nas znalesc na nowym topiku....caluski dla dzieciaczkow👄 Moni no nie slucham sie jej....myslalam ze sama lepiej wiem ile i jak czesto...teraz dzialam raz a konkretnie....o ile bedzie zielone swiatlo od p.doktor....jesli nie ...cos wymysle na przyszly m-c....narazie nie dopuszczam do siebie tej mysli....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik witaj, kopa lat :) Roksanka, filmik z Samuelkiem super. Jaki pogodny chłopczyk! A Amanda ma piękne włosy! Po niej to widać, że już poważna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asik:),roksanko to teraz sie słuchaj :) i zobaczymy co bedzie;)roksanko Twój Samuelek boski chłopczyk :)aAmanda ma przesliczne włosy :) A ja juz biore globulki o jak mi fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Asik! :D znalazłaś się! nie nękałam Cię telefonami... bo na spacer będziemy mogły pójść nie zbyt szybko :( leżę... łykam cordafen... a skurcze i tak mnie nękają! i to coraz bardziej boleśnie :o jutro idę do gin. będę wiedzieć, co z moją szyjką :) nr telefonu bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądnełam na chwilę bo dopiero kończę pracę a tu taka niespodzianka!!! Asik wkońcu do nas zajżałaś!!! Super, ze malutka już tka duza... może podrzucisz jakieś zdięćka... Widzisz u nas nic nowego, pewnie bęzie Twoja mała już do przedszkola chodzić a ja nadal na etapie prób.....ot co. Coś nie wróżę dobrze mojemu przedsięwzięciu w tym miesiącu.... żadnych symbtomów... nic, szyjka nisko i tak jak zawsze przed @ ......dupa. Chyba jednak zrobie tą betę w poniedziałek, żeby się nie łudzic.... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIK Ale fajnie, że znowu jesteś !!! Ineczko tylko spokój nas uratuje, nie katuj sie szukaniem symptomów...może wlasnie tak ma być. My jestesmy specami od szukania i w tym calym problem, a nsze cialak i tak robia nas w balona. Mam nadzieje, że źle ointerpretujesz bodźce, które do Ciebie docierają, trzymam kciuki za to, żebyś sie mylila :). U mnie dzisiaj 14 dzień cyklu, przytulanki byly 9,10,11 i dzisiaj rano, test negatywny, nastepne przytulanki albo jutro wieczorem albo w sobote rano (bedzie to 16 dzień) i na tym koniec. problem w tym, że wogóle nie mam śluzu ;). No cóż czekam, jeszcze jeden miesiąc niepowodzenia nic nie zmieni w mojej i tak już nadwyrężonej statystyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanka, Moni, Majeczko, Ineczko, Gruby Misiaczku caluski, caluski, caluski :) Roksanko, Samuel jest swietny :) ale powiedz czy ta sesja filmowa nie zakonczyla sie aby niespodziewanym spotkaniem z szyba ?:))))) Majeczko, doczytalam sie ze corenka rosnie jak na drozdzach :) bardzo sie ciesze :) Ineczko, wiem ze to wyswiechtane slowa ale sa one tak prawdziwe z usmiechem na ustach musimy brac od zycia to co nam daje :) wiec glowa do gory i do bojuuuuu .:) Ineczko fotki Zuziaka podesle jak najszybciej (o ile dojde co i jak w zamieszczaniu zdjec na necie :) Niestety w zwiazku z tak dluga nieobecnoscia, moje konto e-mail zostalo wyczyszczone wrrr........... i nie mam zadnego adresu Gruby Misiu, kurcze strasznie mnie zmartwilas :( sluchaj a moze moglabym Ci jakos pomoc moze od czasu do czasu zabrac Twoje maluchy na jakis spacer? co z ty,i skurczybykami? jak czyjesz sie po cordafenie? ja czulam sie dobrze ale wiem ze niektore kobitki zle na niego reaguja kurczaki pisz co u Ciebie dziewczyny musze sie Wam pochwalic moja Zuza :) dzisiaj bylam z nia na szczepieniu i wyobrazcie sobie ze moja gwiazdka nawet jednej lezki nie uronila :) lekarka, pielegniarka, Patka i ja zaniemowilysmy i z niedowierzeniem patrzylysmy sie na Zuzke w oczekiwaniu na wybuch placzu nie doczekalysmy sie :) na szczescie.......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily Kochana, przepraszam ze Cie pominelam :) witaj :):):) mam nadzieje ze wypoczynek w cieplych krajach byl udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udany, udany tylko malo owocny ;) BEGA ?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Begunią, mam nadzieję, że wszystko OK, miala już byc dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko 🌻 Ineczko, możemy sobie rękę podac, tez sie doszukuję objawów, niestety żadnych nie mam poza rozdrażnieniem ale to raczej na @ Roksanko, ale Twój łobuziak śliczny :) a córa to już dorosła panna :) Dziewczynki, jak Wam mija wieczór? Cos mało ostatnio piszecie :( Pokuś 🌻 szukam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem:) janeczka🖐️ myslisz ze to rozdraznienie na @?? w niedziele sie okaze co w Tobie siedzi(lub kto) :) dali🖐️inka🖐️ a pokunia to chyba po starankach nie ma siły palcem ruszyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni 🖐️, może się i okaże, ale ja w żaden sposób nie czuję się na ciążę :( Pokunia, chyba faktycznie zmęczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko z tego co ja pamietam to ja czułam ciaze na 100% i co?? nie byłam i nie jestem ;) tak wiec czasem przeczucia zawodza;).Tak pokunia to wykonczona na maxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki:) nie pisałam bo miałam troche roboty w domku i tak jakoś nie miałam o czym pisać, no z moich staranek też raczej nici :( i oczywiście nie było ich tyle co postanowiłam ,bo okazji nie było plan cały wykonać:) ale czekam z niecierpliwością na dziewczyny i trzymam kciuki!!! ja-neczka = co u ciebie ????????????? u mnie ten len nic nie zadziałał:( kurcze takie poświęcenie i nic!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🖐️ ja wpadłam w wir porządków świątecznych i dlatego nie zaglądałam ,no ale w domku jest teraz pięknie ,jeszcze tylko łazienki ,ale to w sobotę . Witaj Asik super ,że do nas zajrzałaś Roksi Samuelek naprawde super ,a córa to prawdziwa pannica :D Ineczko ,a ty kochana ty się nie doszukuj żadnych objawów ,bo to ,że ich nie ma to może jest objaw ,widzisz ,że my co miesiąc mamy tysiące objawów i nic poza nimi ,więc badż dobrej myśli :D ,a z drugiej strony to wiem ,że teraz masz najgorszy eyap cyklu ...oczeeeeekiwanie ,no ale taki chyba juz nasz los ,bo nic innego nam nie pozostaje u mnie koniec @ ,więc znowu będą staranka ,ale też zastanawiam się czy właśnie ja niezabardzo osłabiam plemniczki i chyba na razie się wstrzymam dopiero 7,9,11 -chyba tak zadziałam ,no oczywiście będę patrzyła tez na wyniki testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej moje drogie..... niedawno co wrocilam i mam taaaaakie ogromne zaleglosci, ze nie wiem jak to nadrobie...wiem jedno, ze do 3.04 mam mlyn i dopiero odetchne po tej dacie... nie zdazylam was poczytac nie wiem co u was??? wychwycilam tylko, ze asik powrocila!!! super!!!! postaram sie nadrobic zaleglosci..... szybko powiem wam co u mnie .... jesli chodzi o mikusia to zagral dobrze, pani zadowolona, wszystko ok, tym razem wrocilismy bez laurow, ale podobno wg niektorych zasluzyl na nie, wiecie jak to jest co czlowiek to inna opinia i w kwetii muzyki tez to obowiazuje..jednemu podoba sie to innemu tamto itd.... generalnie jestesmy zadowoleni!!!! co do mnie....dzieki Bogu nie mialam czasu doszukiwac sie objawow i szukac symptomow...wiec tak na dobra sprawe do wczoraj w ogole nei wiedzialam co ze mna...wiedzialam tylko tyle , ze nie mam syfa, swietnie sie czuje i w ogoel zero objawow jakichkolwiek.... dzis niestety bardziej wnikliwie przyjrzalam sie sobie i wsluchalam sie w swoj organizm....bola mnie piersui to jest fakt sa ciezsze takie generalnie przed @ nie da sie ukryc...mialam dzis juz pierwsze amok swojej furyjki czyli wscieklizna mnie ogarnia... sluz wg mnie taki jak zawsze w tej fazie cyklu wie ctez zadnej nowosci nie widze czy innosci.... jedyne czego jeszcze nie mam to syfow na twarzy.... takze moje drogie nie wiem czy moja marcowa misja zakonczy sie sukcesem....niestey chyba marne szanse.... wiecie nie wiem dlaczego, ale spokoj mam niebywalay...trudno nie moge sie powiesic z tego powodu! nie poddaje sie ... teraz zreszta znow zaczal mi sie amok wiec nie mam czasu myslec i moze to i lepiej....tesknota za dzieckiem jest nadal silna ale coraz bardziej staram sie oduwac te mysl od siebie.... sama podziwiam swoj spokoj .... kochane padam na pysk tak bardzo chce mi sie spac nie mam na nic sily...postaram sie jutro wpasc do was buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Koko, tez lubię ten etap. Powodzenia :) Pokuś, tak czułam, że nas czytasz :) Co u mnie, ano nic. Czekam niecierpliwie na jakiś objaw ciąży, póki co jestem dośc zmierzła :P Szkoda, że ten len nie zadziałał u Ciebie, bo mnie doslownie zalało, tyle tego mialam, że juz się pogubiłam = co chwilę jakiś śluz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×