Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Czyli to nie jest reguła:) No to nie wiem co jeszcze wymyslę, ale jak mam coś w zanadrzu to poprawia mi się humor i nadzieja wstępuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to miałam dzisiaj wizytę u gin. tylko przez ten przeklęty ból głowy musiałam odwołac. Liczę że jakoś mnie pocieszy, pokaże mu te wykresy, może zwróci mi na coś uwagę czego ja nie wiedzę... Sama już nie wiem czego oczekuję po tej wizycie.. chyba cudu. Bo cudem wcisnęli mnie na wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana , nadzieja jest zawsze:) chyba sie wybiore do jakiegoś innego gina ,może on znajdzie przyczynę , bo ja to sobie za niedługo znajde z 15 chorób i popadne w depresje:( no ale ,jak to mówią dziewczynki ,póki @ nie ma.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyśmy jednocześnie:) no to zobaczymy co ci powie, może coś mądrego ,albo to co my wszystkie wiemy dobrze ... Trzeba czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu:) już chyba 4 albo 5 już mi sie pokićkało z tego obliczania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg lekarzy 5 to nie jest tak długo :( ale czytałam że po 35 roku, po pół rolu starań trzeba skonsultowac to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kochana ,to prawda:D najgorsze to czekanie ,ale jutro jade do dzidziusia :) wycmokam go za wszystkie czasy:D i może uda mi sie nie myśleć ze dwa dni!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna !!!!!!! to tylko miesiąc mi został:( no ale ja byłam to ta moja ginka ,jakaś niekumata chyba bo nawet mi nie kazała żadnych badań zrobić w tym celu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś, to super, tylko nie zapomnij odezwac sie jak wrócisz :) chyba że masz tam dostęp do netu to pisz na bieżąco. Ja jak sie wyżalę, to jakoś lepiej mi na duszy :) Kochana, kładę sie spac, bo jutro będzie problem ze wstawaniem. Buziaki i miłego wypoczynku. Ode mnie tez daj maluchowi buziaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś nie możesz sie tak stresowac, net to kopalnia wiedzy, ale nie zawsze sprawdzonej. Tak tylko wyczytałam, uważam, że nie musi to odnosic sie do wszystkich kobiet. Wg mnie powinnaś zrobic badania przed ciążą czy wszystko jest ok. Może faktycznie zmień gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = no nie mają tam netu ,ale jak przyjade to cie poszukam napewno:D a i od ciebie buziaczki tez mu dam:) śpij kochana smacznie :) dobranoc i ja tez ide spać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Pokuś,kochana jeszcze raz = nie stresuj się z góry tylko znajdź kompetentnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku.... już z pracy Wkońcu Beguś wrocilaś! Poczytalam co u Was i wiem, że to może za wcześnie dla mnie ale postaram sie kupic ten test o którym pisała enex i też bedę testowac z Wami w niedzielę, co mi tam.Więc jeszcze dwa dni... Bega co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja wpadłam się z Wami pożegnać na dwa bite tygodnie:( bede tesknić,widze ze dziewczynki w niedziele na testowanko sie umawiają c iekawość chyba mnie zezre tam co do Waszych wyników trzymam mocno kciuki by wszystkie wyniki były pozytywne,ide teraz po kawkę,może ktoraś sie pojawi bo chyba pusto jak narazie tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko Kochana szczesliwej podrozy i wracaj do nas szybko cala i zdrowa...wypoczeta i gotowa do dzialanek👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik🌼 Agaaga36 🌼Agunia33🌼 Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka🌼 GrubyMiś🌼 Inka🌼 Janeczka🌼 Justina🌼 Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia Trójeczki🌼 Maja🌼 Mamulka 🌼Miśka 123 🌼Moni🌼 Paty36🌼 Poka🌼 Ronja 🌼Sylwia🌼 Nadziejka🌼 Dzien Dobry Kochani👄 dziekuje za mile komentarze dla Samuelka i Amandy❤️❤️❤️ Ja za chwilke szykuje sie do lekarza......uuuuuu...ale mam \"pierta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja jedźcie ostrożnie i udanego pobytu w Polsce oraz Zdrowych i Radosnych Świąt !!! Buziaczki dla Ciebie i rodzinki. A może gdzieś u rodziny skorzystasz z netu i do nas wpadniesz??? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksa to czekamy na sprawozdanie i powodzenia!!! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko👄 napewno dam znac..... jakbym chciala zeby juz bylo po 12..... nie wiem czemu ja sie tak zawsze stresuje.... ok zmykam pod prysznic...pozniej sie odezwe!!!! Begus super ze juz do nas wrocilas Kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie dziekuje za udana podróż żeby nie zapeszyć Ale za zyczenia świateczne jak nabardziehj dziekuje ja Wam tez wszystkim zyczę: Spokojnych Wesołych Świąt!!!! A z tym netem to nie wiem czy bedę miała kiedy go dopaść bo grafik napiety okrutnie jest :P wiecie jak to jest z rodzinką trzeba jakos to poukładać wszystko by obrazy nie było że jednych się odwiedziło a drugich nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko nie denerwuj się,napewno będzie wszystko ok i pani doktor powie Ci żebys zaczeła działać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasteczko- jedźcie szcześliwie❤️🌻👄 Niechaj te Swięta będa dla Ciebie radosnym spotkaniem z rodzinką,Ojczyzną i ze sobą.Niech Zmartwychwatały ożywia i umacnia w Tobie wszystkie najlepsze pragnienia Twego serca🌻 Niech zapala w Tobie nowe światło nadziei:) I nie zapomnij o nas;)Uściski dla córek:) Roksanko-dzieciaczki super:) Trzymam mocno kciuki.I dawaj znać szybko:) Inka,Bega,Janeczka,POka- życzę spokoju na te ostatnie dni oczekiwania w niepewnosci .Ja też mam nadzieję ze Wam się udało:) Ogromnie Wam tego zyczę. A dla dziewczyn które są w trakcie staranek- sukcesów:)🌻 Misu-przykro mi,ze źle sie czujesz...Maciusiu-wytrzymaj jeszcze troszkę u Mamuni(na pewno chcesz poznać już swoją rodzinkę ale nie śpiesz się;) Misiu-może faktycznie skorzystaj z pomocy Asi? To naprawde wspaniale,ze mieszkacie niedaleko siebie-pomyśl o jakiejś wyręce na ten ostatni czas🌻 Moni-jak dzieciaczki? Maja-jak się miewasz? Kiedy wyjeżdżasz? Sylwia-co u Ciebie? Ronja też zamilkła...jak tam reportaż? Wszystkim pozotałym kochanym i szalonym (oczywiscie pozytywnie) dziewczynom śle wiosenne uściski i zapewniam o codziennej pamięci o Was. I o Waszych pragnieniach❤️❤️❤️❤️ ja niestety @-znowu poślizg.Wiem juz,ze coś nie tak mam z drugą faza cyklu 17 dnia c. miałam owu-a @ znowu ni widu ni słychu. Dobrze,ze mam dużo pracy i spraw na głowie -to jakoś nie myślę i się nie denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🌻 Nasteczko= udanej, szczęśliwej podrózy i cudownuch Świat. Melduj się zaraz po powrocie :) Roksanko, ja tez zawsze się stresuje przed wizytą, no cóz nie nalezy do najprzyjemniejszych, ale robimy je w określonym celu ;) Ja przynajmiej tak myślę i zawsze jakoś da się przezyć :P Wszystko na pewno bęzie dobrze :) Buziaki dla wszystkich i miłego, udanego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... nasteczko spokojnej podrózy :),Kochana spokojnych Swiat i wszystkiego naj,naj dla całej Twojej rodzinki:).Roksanko wracaj szybko i mow co p doktor powiedziała.....lili no gdzie Ty sie podziewałas??? dobrze ze jestes:) mnie niestety gardło na nowo boli :( juz mam nerwa jak nic:-o janeczko czy testujesz w niedziele czy nie??? pokuniu w dobrych dniach działałas :D wiec czekamy co zajaczek Tobie przyniesie;) ja zaraz ide po odbiór wynikow z TSH ...no zobaczymy , dla Was dziewczyny🌻aha zapomniałam bega jak dobrze ze juz wróciłas:D w niedziele sie tez okaze co jest luk kto jest w Tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz dziękuję za życzenia świąteczne i jeszcze raz ja Wam wszystkim życzę Wesołych i Radosnych Świąt!!! papa do pogadania za dwa tygodnie:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie dotarlam do kompa..... maz zabral Samuelka do piaskownicy..... mam chwilke tylko dla siebie:D:D:D a wiec tak.... p.doktor powiedziala ze jak najbardziej jest za tym zebym dzialala.... bo mowi ze cos nam lewy sie buntuje.... pecherzyk ma 15mm .... i mam dzialac w niedziele.... i w poniedzialek na 9.30 mam termin....jak peknie to koniec...a jak jeszcze nie to jeszcze poniedzialek..... aha i powiedziala mi cos takiego: \"pamietaj....Nadzieja umiera ostatnia\" hmmmm....nie bardzo wiem o co jej chodzilo....ale nie odwazylam sie zapytac:) powiem Wam w sekrecie ze mam ochote juz dzis:p nie nauczona jestem tyle \"poscic\":D:D:D a moj maz tez juz mnie meczy:p powiedzial: biore zabawki i ide do piaskownicy...z zalem w glosie ze nic mu innego nie zostalo:D:D:Dhehehe a ja sie biore za jakies porzadki zeby nie myslec o glupotach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROKSANKO to cudownie. A ja potrzebuje porady, dzisiaj 15 dzień, rano test owu negatywny teraz od godziny boli mnie bardzo jajnik, nie moge usiąść spokojnie bo tak mnie boli. mam zaćmienie umysly, czy to owulacja????????????????????Żadko mi sie zdarza miec takie oznaki zbliżającej sie owu, kusi mnie żeby powyórzyc test chociaż wiem, że będzie niemiarodajny a poza tym jestem już po popoludniowych przytulankach. Kurcze co się dzieje??? POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×