Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

no to jak..... piekne Boze Narodzenie sie szykuje :)och rozmarzyłam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze prywatnie do doktora Szafrana (pracuje w wojewódzkim) a poród odpieral Dr Kubik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tych emocji to własnie w trakcie pisania z Wami zjadłam cały słoik ogórków kons ,jak bym była przed @ tez bym myslała ze to na ciaze:D a teraz to chyba w nocy czeka mnie wstawanie do toalety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ale dzis dzien......nie moge:D:D:D az nie wiem co pisac.... Janeczko👄👄❤️❤️🌼🌼...ale nic nie napisze coby nie zapeszyc..... az mnie korci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Janeczko idz jutro na bete pleaseeeee....bo mnie tu skreci......:):):) Jacie nie moge....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni dzialalas w 14dc...a kiedy byla owulka???wiesz mniejwiecej????te ogorki mnie zastanawiaja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj...Begus 🌼gdzie jestes????moze tez zrob Kochana jutro tescik....jutro jest wieksza szansa na +....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko ale Ty fajna:D kochana u Mnie dzis 19dc ;) wiec nie mozliwe ze na ciaze;) raczej czegos mi brakuje w organizmie:) chyba jakies kwachoty:P a jak u Ciebie????? plan wykonany???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko, ja z tych co chcą i się boją.... poczekam do środy, no chyba że nie wytrzymam.... we wtorek wizyta u gin, jakby coś to może jakieś rozpulchnienie by znalazł, a jak nie to @ teraz takie zamieszanie, bo świeta, dużo pracy i w pracy i w domu ... staram się nie myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam wpis od INECZKI....POZWOLE SOBIE GO ZACYTOWAC: 18:17 Inka67 Daily gratulacje dla siostry!!!! Pamiętajcie my z Bega właśnie ZACHODZIMY!!!! będziemy dokladnie pamiętac tą datę za sprawą siostry Daily!!! Boli mnie prawy jajnik na całego jak mnie badala to mialam tylko lekko tkliwy brzuch a teraz... ale to nic, zniesiemy to Bega! Dana od moich przytulanek mija własnie 57 godzin i juz zaczynam miec cykora... :):):) ZASTANAWIALAM SIE WLASNIE ILE WCZESNIEJ DZIALALA INECZKA.....:):):) DWA I POL DNIA MNIEJWIECEJ.....SUPER ALE EXTRA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIU tak....... a jakze:D:D:D OBOWIAZKOWO I PRZYJEMNIE:p BOLI BRZUCHOL ALE TO PEWNIE PRZEZ OWULKE...POWINNAM JA MIEC NA GODZINACH..... jutro na 9.30 kontrola czy peklo jajo:D Janeczko dasz rade do srody????ale macie dziewczyny wytrwalosc i cierpliwosc....ja to jak szalona kupuje....robie i wyrzucam testy:D:D:D juz stracilam ho...ho...ho....kasy na to....ale nie wyobrazam sobie nie zrobic testu.... ciekawe co ja bede robic jak juz mi sie uda:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D roksanko ciesze sie ze plan wykonany:D Ja tez robie testy jak szalona :) własnie kto je bedzie robił jak wszystkie zaciazymy???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wsparcia.... Janeczko nie przepracowuj sie za bardzo w terminie@ a będzie dobrze. Jeśli masz wizytę u gin w środę to lepiej przed wizytą zrób tą bete.... bo on jeszcze nie będzie w stanie nic stwierdzic. Roksanko ostatnie przytulanka byly rano w niedzielę 18.03 tak około 9-10 godziny, planowalam jeszcze poprawkę wieczorem ale coś nie wyszlo i teraz nie żałuję. Po 56 godzinach by;lam u gin i mój pęcherzyk mial 21 mm nie wiem kiedy pękł czy tego samego dnia wieczorem cz może w nocy następnego... w każdym razie w czwartek około 17 już go nie było... Dobrze, że zrobilam ten test dzisiaj bo odpoczełam i wyspalam sie a w przeciwnym razie najprawdopodobniej było by mi szkoda niedzieli i bym urzędowało albo naspraszała ludi i im usługiwała. Jutro idę na betę i dzwonie do gin co i jak zobaczymy Bega co z Tobą nawet nie próbuj sie \"wymigac\" !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily poczytałam trochę i może to nie jajeczkowanie? nie zmarzłaś gdzieś ostatnio? A nie mierzysz tem w tym miesiacu? Jeśli test Ci nie wyszedł pozytywnie to troche wątpię w tą wcześniejszą owulację. Może jutro powinnaś iśc na monitoring??? To byloby najlepsze rozwiązanie, wiedziałabyś czy będzie i ew. kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej inka masz moze link jaki to test ciazowy??? jak tak to czy bys mogła go wkleic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAILY popieram slowa Ineczki..... jakbys tak jutro poszla sobie na monitoring moze okazaloby sie ze ten cykl wcale nie jest jeszcze stracony.....pomysl nad tym.... Ineczko super ze odpoczelas...teraz to bardzo wazne dla Was❤️.. swietny jest ten test ze tak szybko juz wykazal ciaze:) musze sobie go koniecznie zamowic ....znajomy jedzie do Polski....tylko jak ja mam go poprosic o test ciazowy,...pewno bedzie sie wstydzil isc do apteki znajac go:o a czemu Ineczko masz wpisane ze kolejna @ 7.04????to chyba jakis blad sie wkradl czy mialas szybciej owulacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja kupilam w aptece strumieniowy \"Bobo-test\" ale Janeczka podawała w ubiegłym tygodniu link do tych testów, prześledź jej wypowiedzi to znajdziesz.... Musze chwilowo kończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksana nie tylko liczyłam cykl 30 dni bo taki też mialam, a planowo powinno byc może dzień wcześniej. Dzisiaj mam 25 dc ... Odezwię sie póżniej. Roksana te testy u mnie w aptece kosztują ok 15 zlotych jeśli chcesz kupię Ci i wyśle tylko przyślij mi na maila dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INECZKO WYSLALAM EMAILA 25DC WOW......ALE SUPER SZYBKO CI WYSZEDL TEST....EXTRA....TO MUSI BYC DZIEWCZYNKA:D.....PONOC HORMON HCG ROSNIE WTEDY SZYBCIEJ NIZELI U CHLOPCOW.....:D JANECZKO A U CIEBIE KTORY DZIS DZIEN CYKLU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje Kochane ja zmykam do lozeczka bo mnie brzuchol nie zle boli....dziwnie jakos....jutro odezwe sie po lekarzu....buziaczki slodkich snow👄👄👄 ale sie ciesze !!!!!! jednak wiosna to wiosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> dziewczyny mają rację, może monitoring teraz byłby najlepszą odpowiedzią co i jak. W końcu jakieś pozytywne wiadomości :) Trzymam kciuki za Was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ile kosztyuje u Ciebie monitoring cyklu???? sama już nie wiem, zero śluzu, test wieczorny negatywny, czuje się raczej jak przed @ a nie przed owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzzz
Daily ty to trochę zarozumiała jesteś co??? Najbardziej się tu wymądrzasz i przechwalasz maaaattkkkkkkkooooooooo!!!!!!!!!Już kilka razy czytałam o twoim extra mężu, jego zarobkach i super synu kolosie - chociaż rekordów nie bije :( Inka gratulację sledzę i kibicuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzzzzzzzzzzzzzzzz Ty chyba z ula się zerwalaś/leś??????????? A Ty czym możesz sie pochwalić??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ja placilam za wizytę 100 i w cenie mialam monitoring za dwa dni bo powiedziała moja gin, ze to już będzie w cenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to slowem cicho ciemny/a jestes. czytasz nas a co masz do zaoferowania w zamian. Jezeli interesuje cie temat to sie przylacz a jezeli nie to poszukaj innego ula. na naszym forum nikt nikogo nie obraza, a moze masz \"kochana\" jakis problem?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka wiesz nad czym sie zastanawiam, czy moj gin zrobi mi to badanie, bo jak w sierpniu zapytalam go o to czy moze mi powiedziec w jakiej fazie jest moj cykl, pytalam o wielkosc jajeczka to powiedzial ze nie moze tego stwierdzic :(. kurcze nawalaja mi polskie literki, musze siewylogowac i wejsc jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×