Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

A propos tych 4 dni przed owu, bo chyba o to pytasz to owu mam też często w 19 dniu (to zwykresów temperaturowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluzu wielkie 0. Jestem tylko lekko \"wilgotna\".??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROKSI a jakie TY ma sz objawy zbliżającej się owu. dziewczyny ile placicie za monitorowanie cyklu???? ja w przyszlym miesiącu ide do gina i niestety zaczynam dzialac zgodnie z jego wcześniejszą uwagą aprpops wspomagania hormonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JESZCZE COŚ WAM POWIEM NIECH WRESZCIE KTOŚ SPADNIE DO TEJ DOLNEJ TABELKI!!! Przecież to niemożliwe żeby nam wszystkim się nie udawalo. ZRÓCIE COŚ BABECZKI a gwarantuje, że wstapia w nas nowe sily...we mnie na pewno :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ja dzis mam rowniez malo sluzu....a wczoraj mialam doslownie \"potop\" nie wiem czy to po badaniu czy co? dzis tez tylko oliwka.....:) a napewno bedzie owulka dopiero ...wiec mysle ze sie jeszcze cos sluzu pokaze:p boli mnie dzis dosc intensywnie brzuch....jakbym zaraz @ miala dostac...pamietam w grudniu tak mnie bolal i myslalam ze sie udalo ze jestem w ciazy(no i sugestywnie nie dzialalam juz nic)...a tu sie okazuje ze ja miewam takie owulki...do tego kuje mnie z lewej strony....a mam owulke z prawej:o wiec tez juz glupia jestem z tego....chociaz teraz jak to pisze cos mnie kuje z prawej..... o mamo ale namieszlam....:D:D:D ale serio moj organizm robi sobie ze mna co chce:p a jesli chodzi o monitoring to ja nie place nic...ale nie wiem wlasnie jak to jest w polsce:o ale z tego co czytalam na forach to cos sie placi....tylko nie mam pojecia ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki!!! ja na chwilke roksanko u nas to sie za wszystko placi:( a o niektore badania to wpost sila trzeba wymuszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ja mysle ze z naszej trojeczki (Inka,Bega,Janeczka) jutrzejszych testujacych napewno nam jutro zrobi ktoras niespodzianke...wkoncu jutro 1kwietnia:D:D:D Bega nam sie wylamala i zatestowala wczoraj....buuu...ale jakby nie patrzec to male szanse na dodatni wynik w 9dniu po owulce...nawet jutro moze byc za szybko co nie???7dzien zagniezdzenie...i 2 dni po hormon musi byc malutki jeszcze??? Ineczka nam pisala ze w pon robi bete....wiec moze predzej cos wykaze:):):) Kochani trzymam za WAS MOCNO KCIUKI❤️❤️❤️... ZAPOCZATKUJCIE NASZ SPADEK DO DRUGIEJ TABELKI🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko dodalam Ci tekscik na temat owulki, zreszta link do tej strony chyba wlaśnie pochodzi od Ciebei. reasumując to który jajnik nas boli nie jest absolutnie sygnalem do tego aby uznać, że to z niego bedzie owu. Bylo tam napisane, że kobieta może miec przez wiele miesięcy owulacje tylko z jednego jajnika, na pewno wtedy kiedy jeden jest niedrożny. Pocieszylaś mnie z tym śluzem, bo ja go nie mam w tym cyklu wcale, może to cykl bezowulacyjny???? Ale brzuchol mnie pobolewa i troche krzyż. Wczoraj bolalo mnie po prawejstronie, dzisiaj po lewej. BOże spraw żeby plemniczki z wczoraj przeżyly do owu...tylko kiedy ona będzie. Jeżeli owu bedzie w poniedzialek czyli w 18 dc t rano powinien już wyjść, ale tak jakoś wewnetrznie czuje, że nic z tego. kurcze jestem tak napalona w tym cyklu jak w lipcu kiedy zaczęlam pisac z dziewczynami. to pewnie przez te wszystkie maluchy dookola mnie. Moje dwie sąsiadki maja córeczki z lutego i gdzie sie nie rusze to wszedzie dziewczynki, jakies fatum czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celowo nie wspominam o Ince żeby nie zapeszać,, ale zaczynam sie już denerwowac brakiem wiadomosci od Ineczki. ALE brak wiadomości to dobra wiadomość. OBY TAK BYŁO!!! Jeżeli sie uda obiecuje że wiecej nie będę zrzędzić i wpadac w deprechę. ENEX też sie nie postarala, a tak czekalam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide poszatkować kapustke czerwona bo będę ja dusila mężowi jutro do obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ja jak wczoraj bylam u mojej gin...to siedzialy same\"brzuchatki\"....strasznie mi sie smutno zrobilo.... ale wiem Nam tez musi sie wkoncu udac... wierze w to mocno:) szkoda ze zrezygnowalas z mierzenia tempki.... mnie tez ona drzani.... ale duzo mi daje w obserwacjach i jakos juz jestem automatycznie uzalezniona od kilku dzialan rano ktore mam wykonac... otwieram oczy i jak automat siegam po termometr.... wstaje =wc i probka sliny:D a potem zabki itd.......wiec mozna sie przyzwyczaic..... chcialabym sie jeszcze nauczyc obserwacji szyji macicy....wczoraj znalazlam niesamowite zdjecia....az bylam w szoku ze tak wyglada nasza szyjka:p jak chcecie to wam dam linki.....mowic czy nie macie obrzydzenia do takich widokow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> no właśnie o to mi chodziło, bo skoro masz mię owulację w poniedziałek to mi wychodzą 3 dni :D ;) Zresztą wydaje mi się, że jak ma się udać to napewno tak będzie, a jak nie to nawet w dniu owulki nic może nie wyjść. Działania dziewczyn to potwierdzają. A z tym śluzem to sama wiesz różnie bywa. Może go wcale nie być a w ciąże się zajdzie. U mnie też wszystko dziwne jest. Zawsze miałam cykle 26, 27 dniowe, A teraz po urodzeniu małej zrobiły się strasznie długie. I co dziwne to przez 6 dni miałam taki śluz, że ze mnie leciało. Wczoraj miałam owulację i śluz zanikł. I jestem trochę zła, bo muszę strasznie się pilnować aby nie zajść. A Wy tu biedne tyle czasu się staracie i nic :( TO NIESPRAWIEDLIWE !!!! Kurcze ja to chyba jestem strasznie płodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gdzie sie podziewacie?????????????? INECZKO?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nowego-na razie dopingujaca podczytuje was,bo mam wieczna nadzieje ze uslysze iz ktoras w koncu zaszla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMULKA!!! Ja też mam dzisiaj niewyraźny humor, widac od czasu do czasu tak musi być. ja też wpadam najchetniej po to żeby dowiedziec się że którejs z nas wlasnie sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok-mysle ze wszystko zmierza w dobrym kierunku egzamin bedzie zdawac jak bede w ciazy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily-u mnie to najgorzej bo tesknie:( ale jeszcze troszke no i taka jestem troche rozbita,bo nie wiem jak poprowadzic swoje sprawy zawodowe dalej tzn,ciagle zastanawiam sie nad dzialalnoscia(meczy mnie w glowce) mam nawet pomysl-ale nie chce zapeszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka najważniejsze to starac sie żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami i pragnieniami i realizowac swoje pasje bez tego bylybyśmy tylko kurami domowymi, tylko to nam kobietom dodaje pewnosci, że jesteśmy coś warte. Dom, dzieci, praca - dużo tych obszarów do sprawdzenia. Ale jaka satysfakcja jeżeli udaje sie wszystko pogodzić. Życze Ci aby Twoje plany sie ziścily i staly sie powodem do dumy i zadowolenia no i oczywiście przelożyly sie na te najprzyziemniejsze sprawy czyli finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily jak ty to trafnie ujelas :D tylko ze,no wlasnie-ja jestem pewna siebie osoba,ale czasem to wyglada tak: chcialabym,ale boje sie!! potrzeba mi jakiegos kopa,aby miec juz calkiem pewnosc ze chce to robic mam takie rozne talenta hehe i maly zmysl artystyczny mysle zeby to co w glowie siedzi,te wizje przelac na material:P ale ja lubie byc kurka:) tylko ze nie oszukujmy sie ,faceta zawsze bardziej bedzie krecic zona ktora ma jakies hobby i ambicje-nawet malusienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie znam emotikonki z kopem, ale przesylam CI wirtualnego kopniaka...;) nie ogladaj sie za siebie, to już bylo, pomyśl o jutrze. Ja osobiście nie mam nic przeciwko kobietom siedzącym (spędzającym aktywnie czas ) w domu.To też jest praca i na dodatek bardzo, bardzo cięzka. Ale powiem uczciwie siebie w takiej roli nie widzę. Owszem marze o macierzyńskim potem o conajmniej rocznym wychowawczym, ale praca znaczy dla mnie bardzo dużo i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Oczywiście gdybym musiala z niej zrezygnować nie bylo by problemu, mój system wartości można przewartościować. ALE LUBIĘ TO SWOJE ŻYCIE i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja jak po ogien......... Ineczko ponizej linki do fotek Zuzki :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7990d6476f68c21.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7990d6476f68c21.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3113e171aa74fe6.html Gruby Misu, ja na serio mowilam o pomocy wal do mnie w razie czego jak w dym jak sie czujesz? dziewczynki kurcze czekam na wasze upadki do nizszej tabelki :) pozdrawiam serdecznie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku👄 bega kurcze o co chodzi??? naprawde mi przykro bo jakos tak czułam ze raczej Tobie sie uda, kochana nie wiem co pisac?? 🌻 to dal Ciebie:).A jak janeczka??? janeczko chyba juz cos wiesz co???daily a Twoj cykl jeszcze nie stracony....mysle ze plemniczki z 15dc powinny przetrwac:)pozdrawiam Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni watpię bo test dziwnie negatywny zero drugiej krechy, wczoraji przedwczoraj to byla przynajmniej jasno różowa ;). trudno musze sie pogodzic ze straconym miesiącem, tylko już mi sie nawet planów nie chce snuć😭. INECZKO co u CIEBIE???? 🌼 👄 JANECZKO ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide zaraz do Kościólka więc do zobaczenia po poludniu. mam nadzieję, że do tego czasu dobre wiadomości zaleja nasze forum :) MIŁEJ NIEDZIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×