Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Oj zapominialam ASIK ZUZIA jest prześliczna, buziaczki dla malego sloneczka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem co o ty myślec: mam delikatną drugą kreseczkę, Miałam ten test o którym pisała enex więc wydaje mi się, że powinna byc mocniejsza.... no ale u mnie to dopiero 25dc.... Pobolewa mnie trochę dół kręgosupa, nie mogłam spac dzisiaj z wrażenia.... idę odpocząc. Daily wczoraj miałam ochotę na Twoją kapustę... może to jakiś znak? Boję sie tak bardzo powtórki ze stycznia.... ale niestety nie mogę sie położyc i przespac następnych 8 miesiecy... Wpadnę wieczorem Co u reszty? Bega , Janeczka trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka=> wiesz co oznacza druga kreseczka :D Teraz szybciutko do lekarza.... Myślę, że w końcu coś się ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INECZKO nic nie będę mówila Ty doskonale wiesz co czuję, czekam na super wieści od Ciebie, dbaj Ineczko o siebie, jestem z Tobą 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Tak sie ciesze, że ta niedziela zaczela się tak cudownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia poradź co robić, dzisiaj test negatywny nawet sladu drugiej krech tak jakby owu wogóle mialao nie być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na mysli cykl a nie test. Dobra uciekam bo sie spóźnię!!! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola40
Inka trzymam kciuki, mnie się udało za 5 razem. kreska tez była bladziutka, a było ok:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko jak wspaniale ciesze sie po cichu:)moze jutro zrób ta bete co??? jejku ineczko złe mysli oddalaj musi byc ok!!🌻,daily to ja juz nie wiem o co chodzi ???? janeczko co tam???????.Ja juz po kosciele ,wejde wieczorem zobaczyc co słychac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE W NIEDZIELKE🌼👄❤️ Wspaniala Nowinka Ineczko❤️ kreseczka bladziutka bo wkoncu jestes przed terminem@...ktory to dzien po owulacji??? Kochana pozytywne myslenie....bedzie wszystko dobrze....Napewno👄👄👄 masz teraz super lekarke i napewno o Ciebie zadba najlepiej jak mozna.... Dbaj o siebie i lez sobie ile tylko sie da.....cala reszta jest teraz na drugim planie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik🌼 Agaaga36 🌼Agunia33🌼 Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka🌼 GrubyMiś🌼 Inka🌼 Janeczka🌼 Justina🌼 Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia Trójeczki🌼 Maja🌼 Mamulka 🌼Miśka 123 🌼Moni🌼 Paty36🌼 Poka🌼 Ronja 🌼Sylwia🌼 Nadziejka🌼 Daily nie stresuj sie tak Kochana...bo to pewno przez ten stres Ci sie wszystko poprzestawialo.... ja obstawiam ze u Ciebie jeszcze jest przed owulka....moze sie opozni...wlasnie przez te przezycia w tym m-cu...wkoncu masz sopro wrazen....narodziny siostrzenicy :D:D:D itd....wiec jak w poniedzielek nie bedzie drugiej krechy to dzialaj dzialaj Kochana....nie poddawaj sie....prosze👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale jestem podekscytowana....az mi sie rece trzesa z wrazenia:).... Ineczko jutro Beta i do lekarki ona juz bedzie wiedziala co dalej....... Modle sie za Toba z calych sil zeby Wszystko Bylo Dobrze..... ❤️❤️❤️ I najwazniejsze to Pozytywne Myslenie!!!!!!! musi sie w koncu udac...Jestesmy Z Toba Ineczko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola40 🌼❤️👄 co tam U Ciebie?dawno do nas nie zagladalas....albo zagdadasz nie nie piszesz:):):) jak tam brzusio sie czuje???ktory to juz tydzien u Ciebie??❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Moje maleństwo było dzisiaj pierwszy raz w kościele i na szczęście nie narobiło mi obciachu.Grzecznie spała całą mszę.A co tam u was słychać? Nie mogłam znaleśc tabelki więc nie wiem jakie poczyniłyście postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto tabelka *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... .........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. .......04.03 3.Daily................1s..................32........... ...........16.04 4.Koko................3s................27-28........... ......... 26.03 5.Inka67..............3s................29-30........... .........07.04 6.Roksana34.........1c 2s.............34-35....................17.04 7.Janeczka...........2s...............29-31............. .......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................14.04 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s...............26-28............. .........5.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........33.......20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............31tc....27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........28tc.....19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........27tc.....29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650...... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310......wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka na pewno jestes w ciąży, dopiero znalazalam tabelke i zobaczyalam że @ powinnas dostac dopiero 7.04. To chyba oczywiste, że w tym momencie poziom HCg jest taki malutki, ale to najważniejszy moment bo pewnie TWOJE ukochane jajeczko dopiero sie zagnieździlo. UWAŻJ kochanie na siebie, piekny prezencik sprawicie sobie na święta. Rozmarzylam się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko odwiedzilam jeszcze raz Twoja strone na fotosiku, czy ten pan który stoi przed Twoim synem (tym blondynkiem po lewej stronie) to Twój mąż. Bo podobieństwo między tymi dwoma Panami jest uderzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki🌻 Dopiero teraz mam net.od wczoraj pozrywane kable elektryczne w okolicy i dopiero dzisiaj łaskawie je naprawili. bardziej już wściekła nie moge byc, zwłaszcza że zapasy z lodówki na śmietnik. Ineczko ❤️ trzymam kciuki, myśl pozytywnie dziewczyno a będzie dobrze ;) Jeżeli chodzi o mój brzuszek, to niestety jedna kreska, po 10 minutach cień drugiej, ale rzekomo nie powinno odczytywac się wyniku po 15 minutach. Mój test nie mieści się ani w 3 w których jest wynik, ani w 15 kiedy nie należy go szukac :( Nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko!!!!!! jutro idz na bete!!! to chyba to 🌻 lub jutro drugi test ,ale chyba lepiej bete co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moni, Poczekam do środy, boję sie nastawiac, ale mała iskierka nadziei się tli, tak bardzo bym chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ale co na bete chcesz isc w srode czy test ciazowy??? bo z bety juz jutro bys wynik miała:D a powiec jeszcze widoczna jest ta druga kreseczka?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko ja też pierwszy test w grudniu miala po ponad 15 minutach, po dwóch dniach po 5 minutach a po kolejnym dniu już po 3. Janeczko jeżeli masz test to go powtórz raniutko z pierwszego rannego moczu albo poczekaj jeszcze jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej do 3 albo 4.04. TRZYMAM KCIUKI !!! Kurcze rzeczywiscie cos jest w tym marcu, kotki wiedza co robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daili juz doczytałam test neg.... hm... to ciekawe kiedy bedzie owulka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane Ineczko nie chcę się cieszyć aby nie zapeszyć ,ale wiesz ,że 2 kreske nie wyszłaby gdyby ....wiesz co ,aż boje sie powiedzieć ....idż kochana jutro na bete i do lekarki Daily myślę ,że ci się owu przesuneła ,bynajmniej tak wygląda to z testów i chyba w poniedziałek bedziesz mogła działać :D ......och jakoś mi sie poprawił nastrój ,aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko🖐️ mi tez jest tak jakos wiosennie:) jak miło ,moze w koncu na naszym topiczku koniec szuszy co????:D..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni mam nadzieje ,aż się miło czyta takie wiadomości ,a od Beguni cisza ,ale myśle ,że ona za wcześnie zrobiła test i jest nadzieja :D ,a jak ty kochana w tym miesiącu działasz ,bo dawno nie zaglądałam i niepamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×