Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Dziewczynki drogie🌻 Mam tylko napiete piersi i bolą jak dotykam, brzuch nie boli. Temp. dzisiaj 37,2 Aż boje się cieszyc, poczekam jeszcze trochę i zrobię betę. I jeszcze mam dziwny posmak w ustach, nie wiem co to oznacza. Kreseczka nadal jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko wiesz ja w tym mc tylko jeden strzał w 14dc,a to dlatego ze brałam antybiotyk i jakos tak nie miałam ochoty bo za bardzo te ucho mnie bolało, a po antybiotyku dostałam infekcje kobiecej:-o,i dalej nic bo czopki 10 dni moj M jest juz abstynecja wykonczony,nie mowiac ze ja gorzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko janeczka nie zapeszam no ale.......wiesz co mysle co??? przypominaj w jakie dni działałas???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy miałaś owu Moni ,bo może ten strzał to był w 10 :P , juz pamiętam pisałam ci o jogurcie naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ,że ten marzec okaże się w końcu szczęsliwy ,oby i kwiecień był taki ja mam dziś 8 dc i jeszcze post ,ale chyba dzis go skończę ....bo ileż można :P , ale potem chyba dopiero w 11 dc ,może będą te żołnierze silniejsze i przeżyją -kurczę najgorzej jak owu bedzie w 12 dc .....oj te decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko trzymam kciuki ,żeby pojawiła się ta @ za rok ,ale jeśli jest kreska to myślę ,że..........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko, ja tez nie wiedziałam co robic, bo mam rozpietośc w cyklach, mam tez takie co trwały 29 dni i był tez 33 dniowy. Najlepiej jak możesz się wspomóc testami. Też wysyłałam sos do dziewczyn, bo nie wiedziałam co robic w 13 , sluzu było zatrzęsienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka a kiedy ostatnia 2 była???? koko 13dc tak mysle ale nie jestem pewna bo pózniej tez bol owul miałam tez w 16dc tak wiec sama nie wiem??no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka jak to ...... to córunia na BANK🌻:D koko masz racje dzis sobie poszalejcie:)a nastepnie 11dc tez złoty strzał:D koko bys mogła sie testami wspomuc jak masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moni to wszystko mozliwe ,oby ....:D janeczka ja uzywam testów tzn dziś robię pierwszy ,ale ostatnio pokazała się 2 krecha i za 24 h miałam owu , a to zablisko ,żeby celować na córę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak bedziesz rano robic test koko ,to moze bedziesz bardziej pewna zeby juz w tym dniu nie działac co??? ja ogólnie na testach sie nie znam ,ineczka jest w tym temacie b dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co w sumie będe robić te testy ,ale muszę przybliżyć ,bo tak to ja nie zajde nigdy w tą ciążę . A teraz od kwietnia to nawet chińczyki mi sprzyjają mam zielone światło chyba ze 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to północ 10-11 dc. Wcześniej w celu oslabienia w 8 dc. Ale cicho sza dziewczynki, trenuję cierpliwośc, choc z mężem jakoś tak nastawilismy się na cud i na te swięta ... Dzisiaj nawet mój M. na zakupach zatrzymał sie przed witryna z ciuszkami dla maleństw.... Enex, Twój mężczyzna jest bardzo przystojny. Bylismy dzisiaj w Smyku i dwie kilkuletnie dziewczynki stały przed jego plakatem i palcem! pokazywały chichocząc po cichu. Pamietając swoje dzieciństwo (teraz mlodziez dorasta wcześniej), tez tak reagowałysmy na plakaty fajnych chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko jesli to, to............:)to bedziesz w grudniu czy styczniu?? kiedy miałas @ ostatnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni ja robię wieczorem przed przytulankami , bo wtedy mam więcej godzin ,bo jak zrobię rano to wieczorem może być już 2 krecha a ja nie będe o niej jeszcze wiedzieć i .........trochę zagmatwałam ,ale myślę ,że zrozumiałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo daily dobrze ze jestes:) mam pytanie do Ciebie ,czy rodziłas Maciusia na Zaspie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka ja najwcześniej mam owu 12dc ,ale zazwyczaj 14dc ,dzisiaj będą staranka :P musowo muszę na chwilę wyskoczyć z domku do kolezanki ,jak wrócę to do was zajrzę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to tez poka jakos teraz ma termin @ ,to i moze poce sie udało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha daily ,pytam bo moja szwagierka własnie bedzie rodzic na Zaspie i chciałam sie zapytac czy byłas zadowolona:).No a o szpitalu w Redłowie duzo dobrych opini jest,Ja rodziłam na Klinicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy od ciazy dr Preis, a tak na zwykłe badania to w przychodni dr Siepioło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×