Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej kochane i ja dotarlam na to radosne oczekiwanie...czuje sie jakby to moje wyniki mialy byc :D roksanko samochod super a wiesz, ze my wlasnei jestesmy przed zmiana moze jutro kupimy??? i tez 7 osobowy :D :D :D tylko, ze poki co nie potrzebny niestety :( maz moj sie smieje, ze jak juz kupimy ten samochod to nie dam mu zyc bo juz 7 osobowy samochod to spokojnie moge dzieci rodzic kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko a my jak widzowie w oczekiwaniu na premierę w teatrze:D no ale gdzie główna bohaterka????? INka INka INka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko=> kiedyś podpisałam jedno zdjęcie: moja mała Jagódka, dlatego pewnie się pomyliłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana koko....@ nadal nie ma ale to kwestia dni niestety, ja to wiem i juz !!! juz dawno dawno pozbylam sie zludzen....wg owu i testow powinna byc @ jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny nasz glowna bohaterka widowiska zapewne musiala pojechac po wyniki i je odebrac a potem musi dopasc kompa wiec to trwa, ale mysle ze juz niedlugo posypie sie lawina gratulacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko 🌼dziekuje..... mam nadzieje ze sie bedzie sprawowal... mielismy dzis probna jazde.....extraaaaaaaa..... polecam ..ale tylko roczniki powyzej 2000 roku....bo ponoc wczesniejsze mialy jakies felerne silniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no wlasnieeeeeeee......przypominam sobie ta fotke:D o widze ze i Begusia z nami czekaaaaaaaaa...hehehe ciekawe ile nas jest???w tych oczekiwaniach...ujawniac sie dziewczynki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekasm roksi, czekam nawet jedzenie polykam w pospiechu, dzieci zaniedbalam same z jedzeniem zostawilam a sama do kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ja zaraz musze wyjechać ,a przecież mnie ciekawość zeżre :D ,Ineczko szybciutko kochana Beguś a ja jestem dobrej myśli co do ciebie moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może daleko ma po ten wynik! ja biegam między garami a kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus to tak jak ja.....dobrze ze dzis mezus w domku ma urlop i zajol sie kuchnia:D bo serio byloby dzis bez obiadku...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę jak na szpilkach jeszcze poczekam z 5 minut ;) , syn się spóżni na trening :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko podaj mi na maila nr telefonu , napisze Ci smsa jakbys musiala wyjsc, zeby cie ciekawosc nie zzarla... mail wieremiejka @wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zaczynam sie niecierpliwic.......... boje sie ruszyc tylek i pojsc po pranie bo moge ten momeny przegapic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to już godzina w napięciu!!!!!! Ineczko ,hop hop !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś = ja też nie chce odchodzić od kompa i chyba zaraz przypale wode na makarom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×