Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

a długo jeszcze do termonu @? Mam nadzieję,ze wsiądziesz do wiosennego pociągu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z bety, wyniki po 15. Roksana testy wysłane, może dotrą do świąt. Bega gdzie Ty jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili= no nie wiem już sama ile jeszcze do@ ,ale do najdłuższego cyklu mam jeszcze czas do niedzieli:) dziś mam 26 dc chyba ineczka ma dziś tyle samo co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Inka - trzymam kciuki, napewno będziesz zadowolona, bo dzisiaj jest piękny i zarazem ważny dzień. Jeszcze raz powodzenia 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Ineczko Dana ma rację :D Dziś jest wyjątkowy dzień. Coś w tym musi być :D Ineczko, a u Ciebie działania były na ile dni przed owulacją , tak wg Ciebie. Janeczko=>właśnie cofnęłam się do momentu kiedy były u Viebie przytulanki. Jak nie mogłaś się zdecydowaś czy działać czy nie :D Gdyby się udało to duża szansa na córeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Ineczko trzymam kciuki i czekamy na wiadomość o 15 :D Bega czemu kochana tak nas trzymasz w niepewności ...ODEZWIJ SIĘ !!!!!!!!!!! Pokuś mam nadzieje,że ten @ cie nie dopadnie Janeczka kochana może jutro zrób rano teścik -myślę ,że poziom juz wzrośnie ,ponoć co 2 dni dwukrotnie się zwiększa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko jestem z Toba calym serduchem!!! I oczywiście z Janeczką też. Niech Ojciec św. obdarzy WAS dzisiaj swoim blogoslawieństwem. Trzymam kciuki za betę. BEGA tesknię za TOBĄ, gdzie jesteś, ENEX za Toba też 😭. I Ewelinka sie nie odzywa 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Roksanka to już chyba powinna wrócic z monitoringu, nie wiem jak wytrzyma do wieczora żeby WAS poczytać. BUZIACZKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko czekamy na 15. lili 🖐️ ronija🖐️ bega odzywaj sie!!! roksanko jakie wiadomosci z jajeczka???Ja własnie balkon wysprzatałam:) i dzis z M bedziemy tam kawkowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWUNIU, śluzu zero, test negatywny, musialam iśc do apteki bo mi sie testy skończyly bo przez ostatnie dwa miesiące używalam od 9 do 19 dnia cyklu 2 razy dziennie i skończyl sie mój tani zapas. W każdym razie ranny - negatywny. dziwne wydaje mi sie tylko to, że w 13,14,15 dc w rannym teście byla slaba różowa krecha , która świadczy o neg wyniku testu a teraz to nie ma jej wogóle. pierwszy raz mam cos takiego. jestem na 100% pewna że to cykl bezowulacyjny ale pomonitoruje go jeszcze testami. W każdym razie dzisiaj jeżeli wieczorny będzie negatywny to dzialam. Zdarzaly mi sie dluższe niż 32 dni cykle, np. rok temu w maju mialam 35 dniowy cykl, ale wtedy to pól miesiąca ryczlam, najpierw z powodu śmierci 2 uczennic z naszej szkoly a potem mialam stluczke samochodem i też bylam maksymalnie rozwalona emocjonolnie. Ide sie umalowac bo zaraz wychodzę. Sylwia dzieki za troske, co ja bym bez WAS zrobila 👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczka foczka:)🖐️ własnie jak u ciebie ??? czujesz cos czy jak??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni sliczne zdrobnienie, tylko co na to POCZKA :) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko foczka też może być:):):) no u mnie nic ,czekam cierpliwie :) tak jak pisałam 26dc ale na nic zbytnio nie licze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jeszcze jesteście ,bo ja wcześniej nie mogłam wejśc na kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daily
Przepraszam, że się wtrące ale od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie o to gdzie uczysz :) Czytam Wasz temat od samego początku tzn od momentu kiedy założyła go Agunia 🌻 To już dobry rok czasu :) I tak po Twoim dzisiejszym poście nie mogłam się powstzrymać z tym pytaniem: Czy uczysz w szkole w Nowym Porcie?? Bo jak napisałaś o tych dwóch uczennicach co zginęły to na myśl mi przyszły dziewczyny mieszkające w bloku obok mnie :( Pozdrawiam i życzę Wam wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś = raczej 26-28 ale ostatnio zdazył się 30 a i ostatni był 32dni więc nie wiem teraz jak mam liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś= raczej nic nie widze, ale nawet nie chce widzieć bo tak jest gorzej znosić to czekanie:( ale myśle że powinno sie wszystko wyjaśnic za pare dni:) wydaje mi sie tylko że mnie nie mdli tak jak we wcześniejszych cyklach to bywało, no i tempka sie trzyma jak narazie cały czas na 37.2 ,cycki tylko jak przycisne to troche bolą i tyle z objawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> chyba faktycznie lepiej za dużo nie widzieć ;) Czytałam na innym forum jak dziewczyny robiły Betę wcześniej, czyli przed dniem spodziewanej @. Wyniki były pozytywne, oznaczały ciążę i @ przychodziła w terminie. To był dla nich szok :( Normalnie gdyby nie ta beta nie wiedziałyby, że są w ciąży, a tak wiedziały, że poroniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia= no właśnie:( czekam tyle to i poczekam jeszcze, już nie chce robić zadnych testów przed terminem@ albo w dniu,potem tylko człowiek sie wścieka albo zwala że za wcześnie:( jak ma przyjść to przyjdzie i nic na to nie poradzimy:( jak nie dostane do następnego poniedziałku to wtedy zrobie test a tak to nie będę się wkręcać tak jak w tamtym miesiącu:( mam tylko cichą nadzieję że może jednak sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez nie mogłam wejsc na kafe:-oale juz ok,a daily mi sie tak rymneło z poka:Dto czekamy cierpliwie poka:) a gdzie bega ??? dziwne ze sie nie odzywa i nic nie pisze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia muszę przyznac Ci racje.... niestety to się zdarza... Ja pierwsze przypuszczenia właśnie takie mialam już w listopadzie, wtedy jeszcze mój \"stary\" lekarz kazał mi brac w drugiej polowie cyklu luteine i przerwac po 14 dniach... Pamiętam, ze wtedy spóżnił mi sie okres i przez pierwsze 2 dni mialam brązowe plamienia....a to mogło ( nie musialo) świadczyc o niedomaganiu cialka żółtego- tak to się podobno nazywa. Teraz moja lekarka kazala mi zrobic przerwę dopiero jak dostanę@, wiec biore ten Dophoston. Tez bym wolała, żeby to wszystko bylo naturalnie..... Pamiętam jak usłyszałam o uzdrowieniu tej francuskiej zakonnicy to pomodliłam się w wiadomej intencji do Jana Pawła.... może to jakiś znak... do daily- kochana nie przekraczamy tu granic intymności- takt to to co w ludziach cenię najbardziej..... więc ... Nas to nie interesuje więc osoby postronne tym bardziej nie powinno! Poka fajnie z tą synchronizacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×