Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily no to dziwne. Powiedz mu niech sprawdzi czy jesteś już po jajeczkowaniu czy nie! bo tylko po wielkości jajeczka może sprawdzic jaka to faza cyklu... tak mi się wydaje. Moja gin jak poszlam wtedy w czwartek to robila mi usg dopchwowe ( zresztą wcześniej też takie) i jak stwierdzila że już po to mowi \" mówilam we wtorek żeby się kochać?\" a ja jej, że planuję córcie więc nasionka złożone wcześniej, przytaknela tylko ale nie podjeła dyskusji, wiedziala o co chodzi tylko może nie chciala brac na siebie jakiś odpowiedzialności albo dawac mi nadzieji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Ineczko co sie dzieje jestem zakręcona w tym cyklu. Mam nadzieje, że ta owulacja w końcu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksana wyślę Ci jutro. Może kupię Ci od razu 2 sztuki i włoże bez pudełek razem z instrukcją do koperty bąbelkowej. Nie martw sie, na pweno będziesz miala okazję sie zrewanżowac jak będę coś potrzebowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily może w szpitalu gdzie pracuje Twój mąż jest jakaś lekarka, która zrobila by Ci to USG przecież to 3 minutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jestem zla, tak to sobie fajnie ulozylam w tym miesiącu, nawet dyzury męzowi zaprogramowalam, żeby byl w te dobre dni w domu, tylko że owulacja nie przypadla tak jak poprzednio 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> Doering monitoruje cykl. Nie pamiętam ile się dokładnie płaci napewno ponad 100 zł. I wtedy monitoruje tyle razy ile jest potrzeba w danym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia , glupio mi tak iść do Doeringa bo on sie zna z moim ginem i nie chciala bym robić kwasów, ale jak spanikuje po jutrzejszym rannym teście to chyba jednak do niego pojade, tylko musze zobaczyć gdzie on przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poszukaj prywatne przychodnie, zadzwoń i telefonicznie powinnaś uzyskac informacje czy jest taka możliwośc. W zasadzie to by wystarczył jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega się znowu do nas nieodzywa.... Kończe na dzisiaj, bo wypilam kakao i spac mi sie chce... Daily wymyśl coś.... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę roztkliwiać sie nad sobą, ale mam naprawdę dola od wczoraj. cholera i do tego jeszcze przemarzlam, synek wyciągnąl mnie o 19.30 na rower i chyba to odchoruję. Pewnie to te emocje zwiazane z urodzinami ALI odcisnely swoje pietno na moim cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC INECZKO !!! Ja też kończę bo moje pranie czeka na prasowanie, tego nie lubie, oczywiście mówię o prasowaniu. Odrazu pomyslalm o ENEX i jej pani chyba Jadzi. ENEX na pomoc................................nie no wyglupiam się ale żelazka i tak nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWIA czy to ten budynek przy starym kinie znicz, czy gdzieś we Wrzeszczu?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzien dobry :) wstawac spiochy czas kawkowania przyszedł ,ale widze ze szybsza była dzis daily;).Plan mam na dzis juz umyc ostatnie okno w pokoju i łazienke ,toalete umyc i chyba juz luzik bedzie.Inka jak sie czujesz??? Janeczka tez???? daily a jak twoje dzis obserwacje??? Ja tez słyszałam ze mozna jakos sprawdzic po szyjce macicy jak jest faza cyklu,tylko ze nie wiem jak to sie obserwuje ??? moze któras z dziewczyn wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ranyyyyyyyyyyy🌻🌻🌻🌻 Jeszcze trochę szeptem ale już gratuluję❤️ Inka-wygląda na to,że udanie zapolowałaś na córeczke:) Dbaj o siebie-naprawde mocno. i czekamy na potwierdzenie tych wspaniałych wieśći. Janeczko-u Ciebie też wszystko wskazuje na bobaska-cień kreski ale JEST:) I to najważniejsze:) Ciekawe jak dzisiaj? nOooo odzywaj się:) Beguś-a TY.............? Bardzo się cieszę dziewczyny-naprawdę.🌻🌻🌻 wiosno wiosno wiosno ach to ty.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Na razie u mnie bez @, brzuch też nie boli. Ale się nie nastawaim, czekam... Ineczko = będę na siebie uważać:) Ty tez dbaj o sibie kochana. Daily= idź na monitoring, jak zobaczysz ile mm ma pęcherzyk, to sobie dodasz za ile będzie owu. Dziewczyny mają rację w sumie wystarczy raz lub dwa. Pokuś, Bega = co u Was? Moje drogie 🌻 = bardzo miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, po dłuzszej przerwie.... Inko, Janeczko...trzymam mocno kciuki ...:-) U mnie brak jakichkolwik oznak zblizającej ise @, ale wiem że szybo przestałam działać, wiec specjalnie się nie nastawiam,chociaz jak wiecie, wszystko moze sie zdarzyc. Na razie testu nie robie. mam dostac @ 5. 04, jesli nie bedzie to 6 zrobie test. Mało pisałam bo kończe swoja prace, do 14 kwietnia mam oddać ostatni rozdział, 25 czerwca obrona, ale podczytuje Was i jestem z Wami całym sercem. Jak znajde chwilkę to cos nasrobie, no i oczyiscie dam znac co i jak :-) O tym reportazu na razie cisza. Pani redaktor ise nie odzywała.Z tego co wiem,duzo dziewzcyn się zgłosiło, i miała jakies plany co do zrobienia dwóch reportazy. Jeden o obecnych nastolatkach w ciazy, a drugi o tych co juz maja to dawno za soba i ułozyły sobie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ineczka ,ja-neczka = ale niespodzianka👄👄👄 nic nie pisze zeby nie zapeszyć🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja No..wreszcie odezwałas się:) No to u Ciebie też niedługo bedzie wiadomo...co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ronja, lili:) Lili= u mnie bez zmian i jakich kolwiek objawów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×