Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

teraz sylwus ja spadam ale do swoich obowiazkow..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to która następna ?????? ja-neczka???????? ja-neczko =kiedy ty robisz bete????? beguś =jak jutro nie przyjdzie @ to może i ty dołączysz do ineczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
I🌼 N🌼 K🌼 A🌼 ❤️ ❤️ Tyle emocji!!!!!!!!!!! Tak bardzo się cieszę. Dbaj o swoją MAJECZKĘ, cóż więcej mogę napisać, dmuchaj i chuchaj. Jesteśmy z Tobą :) ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Roksanko - samochodzik raczej to cudo jest śliczne a przedewszystkim duże, taki właśnie by mi się marzył a nie tam jakiś Matis.Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ha ha hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokus jak jutro nie przyjdzie to przyjdzie pojutrze....cuda sie zdarzaja w bajkach niestety..test zrobiony przeze mnie w 10 dni po zaplodnieniu powinien wyjsc jesli mialby wyjsc wiec pokus mozna moj temat uznac za niebyly... teraz czekajmy na janeczke...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko-GRATULACJE!!!!!! teraz to sie dziewczyny posypia hehe jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega=> i tu nie masz racji. W 10 dniu nie musi wyjść test!!! Mi nie wyszedł, a w ciąży byłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , rzadko do was pisze ale codziennie czytam , INECZKO gratuluje ci z całego serca , tak bardzo sie cieszymy wszystki na naszym topiku, mam nadzieje ze i mnie sie uda tak szybko zajsc w ciaze jak i tobie, tylko ze ja jeszcze musze czekac gdzies tak do lipca , ale zleci .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytałam od końca, ale żeście sie nakreciły!!!!!!!!!! jak bym co najmnie rodzila! Sory, ze Was tak wytrzymalam, ale napisalam jak tylko przekroczyłam próg. Wizyta na czwartek, narzazie mam brac tak jak drałam Dopfoston i witE Bega ja też robilam test w piątek i to ten czuły taki sam jak wczoraj i też wyszedl ujemny..... Nie chcę Cię nakrecac ale ja na Twoim miejscu zrobilabym betę. Dziewczyny przytaczały moje słowa z 20 marca, nie próbuj mi tu dezerterowac!!!! Roksana samochodzik extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus ale mnie skarcilas! oberwalo mi sie poczulam sie jak uczennica przywolana do porzadku! w takim razie sylwus niteczke cien niteczki nadzieji pozostawiam sobie, bo i tak do jutra moge miec...jutro sie urwie ta niteczkai tak..... ale... kochane moje wieczorem pewnie jeszcze beziemy sie radowac razem z inke a teraz musze ja zmykac chociaz bardzo mi tu milo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko wcale nie probuje dezerterowac, wcale bym nie chciala!!!! ale fakty sa faktami co mam zrobic.....to ze nie mam syfa i brzuch mnie nie boli to nie wszystko...sluz zaczyna byc wodnisty taki przed @.....zlydzeniom mowie koniec!!! chociaz wcale bym nie chciala :( ale to nie moja wina niestety.....jakby nie mam na to wplywu niestety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!👄HURA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega ale skąd wiesz???? Tak mało jest znakow w takim wczesnym stadium, że trudno je zauważyc, a u niektórych wcale nie występują.... U mnie pierwszy prześwid to o czym tu pisalam, na widok parowek dostalam ślinotoku a nigdy ich nie lubialam, po powrocie zjadlam 2 a reszta opakowania czeka w lodówce na przeterminowanie.... po kilku dniach mamy koleżanka mnie spotkala i mówi, że zmienilam sie po twarzy...dziwne ja nic nie zauważyłam.... a 2 dni temu dostalam drobnych syfkow na nosie i okolicy... i co?? W piątek robilam test i byl ujemny a po dwóch dniach już lekka kreseczka byla.... Bega troche wiary!!!! Nie nastawiaj sie na NIE!!! Dopusc do siebie tą możliwośc!!! Janeczko a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko...z testami ok...moga nie wyjsc itd...ale co do objawow ja ani sie nie doszukuje ani nie mam zadnych...wszystko mi smakuje i wszystko jest po staremu! wiec to nie kwetia wiary.to realizm! ..ja wierze, tylko ze next time...bo nie teraz.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily co postanowilaś z tym cyklem??? Bronilam Cię tu dzisiaj bo znowy jakieś wścibskie kobitki chciały \"wejśc\" gdzie je nie proszono... Bega ale wisz chyba, ze nie powinnaś sie przemęczac w zbliżającej się@ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 Ineczkooooooooooooooooooooooooooooooooo krzyczeeeeeeeeee bardzo glosnoooooooooo jak bardzoooooo sieeeeeee cieszeeeeeeeeeeeee razem z Tobaaaaaa.....!!!!!!!!!!! teraz tylko dbaj o siebie i malenko fasoleczkeeeeee.... o mamo.....wreszcieeeeeeeeeeeee cos ruszylooooooo 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 Janeczkooooo....teraz czekamy na Twoje wiadomosci... no i oczywiscie Begaaaaaa...... potem Pokaaaaa Roniaaaaa kto jeszcze testuje w najblizszym czasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko dzieki ale mam w nosie takie np bzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. każdy ma prawo uważac o innych co mu sie podoba, bzzzzzzzzzzzzzzz też. Wkurza mnie tylko to, że niektórzy czytają nas tylko z ciekawości i wtrącają swoje 5 groszy. Chcialam jeszcze podyskutować z tą zmutowana pszczólką ale jesli nas czytasz to chce żebys wiedziala , że zarozumiala nigdy nie bylam chociaż czasami aż sie prosi szczególnie w kontaktach z takimi dziwacznymi stworzeniami jak ty. Mój synek kolosem nie byl, w jednym sie nie pomylilaś, pomylilas tylko zarozumialośc z dumą. WIĘC to dla Ciebie BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ JESTEM CHOLERNIE DUMNA, z MOJEGO MĘŻA I SYNA. Życze Ci abys kiedys mogla równie cieplo i z dumą wypowiadac sie o swoich najbliższych. Jak Ci sie nie podobają moje posty to poprostu nie czyaj po co masz sie dziewczyno zżymać jakąś nieznaną Ci daily. Ineczko myśle że moge Ci to powiedzieć, oczywiście w cudzyslowie, KOCHAM CIĘ, nawet nie wiesz jak fantastycznie sie czuję, wiedząc , że sie udalo. TO SUPER PROGNOSTYK DLA NAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ROKSANKO!!! Udalo mi sie wyrwac dzisiaj wcześniej, zreszta i tak siedzialam w parcy jak na szpilkach, bo nie moglam sie doczekać wieści o Ineczki chociaż podświadomie czulam że to na poewno fasolka. Roksanko jak się czujesz, mialaś dzisiaj jakiś sluzik???? Bo u mnie nic :). ranny test negatywny, nastepny zrobie wieczorem. inka pisala co planuję, nic chyba sobie daruje w tym cyklu. Poczekam do kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach.....dla takich chwil właśnie tu do Was zaglądam.Ineczko...gratuluję 🌼🌼 I teraz pozostałe dziewczynki - koniec dyskusji - czekamy na konkrety:P Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Daily dzis sluzu juz ledwo co.....choc dzis prawdopodobnie owula...bo podejrzewam ze dzis nad ranem peklo.... ale wiem ze na 100% juz jestem po... maz troche niezadowolony jak mu powiedzialam ze to juz koniec dzialan w tym miesiacu....mowi.....ej nie zartuj sobie ze mnie....przeciez my nic nie dzialali... a ja tu wymyslam \"post\" na najblizsze dni:p oj nie da sie napisac tego slowami jak to super ze wkoncu zaczyna sie cos dziac z nami.... wierze ze Ineczka zapoczatkowala cudowny \"rozsyp wielkiego worka\":D:D:D i mam taka cicha nadzieje ze i mi rowniez okaza sie szczesliwe te polskie testy:):):)za ktore jeszcze raz dziekuje Naszej Ineczce...❤️ Enex gdzie jestes??? Ewelinkooooo???? ja narazie uciekam ....mam za chwilke goscia....ale caly czas zerkam do Was....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INECZKO = GRATUUUUUUUUUUUULACJE Tak sie dzisiaj zlozyło- nagły wyjazd i musiałam wybyc z pracy przed 15, wcześniej zreszta pisałam post, ale mi zeżarlo :( Ineczko, super, tak się cieszę Twoim szczęsciem, kochana zasłuzyłaś na to. Musze przesledzic Twoje posty, bo zdaje się ze mialaś monitorowany cykl. Jeżeli nie .... to tez tak chcę. Kochana ściskam mocno, pogłaszcz się po brzuszku ode mnie.W tym zeżartym poscie pisałam, że bardziej czuję że Ty jestes niż ja w ciązy. Wymodlone, wyczekane maleństwo i jeszcze dzisiejsza rocznica. Buziaki dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeście sie rozpisały = kiedy ja to przeczytam???? Ale mi sie morda śmieje, dziewczyny jakie to cudowne uczucie, super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko co miałam napisać to już dziewczynki napisałay ,cieszę się niezmiernie i G R A T U L U J Ę 🌻 🌻 🌻 - a to dla was obu :D Bega dzięki za sms i nie mów takich rzeczy ,bo napisałam ci w odp ,że takiego wyniku bety chcę od ciebie usłyszec :D Beguś a może zrób jutro betkę ...prosze.... no wreszcie teraz to będziemy spadać po kolei ..........dziewczynki testujcie ,tylko troszku więcej litości miejcie niż Ineczka :P , wyniczki meldować od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko= a ty kiedy na betę idziesz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×