Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

No jestem, ogarnęłam trochę domek i ........kawusia!!!!!!!! Ineczko, chyba pisłyśmy równocześnie i dlatego byłaś \"niewidzialna\" Jakże czekam na wiadomości od twojej gin!!!!!!!!!!!!!!!! Janeczko, niewiedza jest okropna, ja bym zrobiła bete! Co się dzieje z Begunią??????????? Chyba wyślę do niej sms-a,bo tak nas jakoś zaniedbuje!!! Moni, jak dzieciaki, kiedy bańki? Co im jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko !!!!!!! ale wiesz ja juz dzis te testy odbieram:D i moja droga ja tez juz mam urojenia ciazowe:P chociaz nie wiem czy jeden złoty strzał wystarczy??????? kochana wiesz ze ja jakos nie moge jak test obok mnie;)och roksanko mnie tez juz jajnik kłuje ,i dzis jak szłam po zakupy to czułam smród z smietników:P ale nie wiem czy smieciara była czy tak duzo smieci było:D i co odrazu pomyslałam???????mam wech wyczulony pewnie cos bedzie!!:P ja mam juz fizia ach..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko dzieciaki po bankach ,i maja inchalacje koncówki choroby nie chca od nich odejsc:-o dobrze ze oni wszystkie lekarstwa bez ale biora i nie ma problemy :) no chyba ze to szczepienie lub pobieranie krwi to jakas szajba ich ogarnia:-o a mnie podwujna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc mecza*...nie mam polskich liter i nie umie napisac e z ogonkiem :p Lili dziekuje za emaila z zyczonkami👄❤️🌼 Obik witaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ja tez dziekuje za zyczenia:) odezwij sie co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Daily ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT 🌻 🌻 🌻 dziewczyny nie wiem co jest grane ,Roksi dziś tempka 36,4 -naprawdę dziwne ,czym ja mogę się sugerować ,ani temp ,ani śluzem . A Roksi ile u was nawigacja kosztuje -jeśli mozna spytać ,bo też szukamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! To cudownie że nadal macie tyle siły i zapału do starania się o swoje dzieciątka.Nie mogę się doczekać aż ta nasza tabelka zacznie się zapełniać i wierzę że wkrótce tak będzie. A co u mnie? Wczoraj miałam krótką depreskę ale gdy sobie popłakałam i wypiłam kawusię to mi przeszło:D Byłam chyba przemęczona,do tego mój mąż wciąż coś nowego wymyśla i gdzieś wyjeżdża a ja zostaję sama z trójką dzieci w domu.Ostatnio znów mi powiedział że niedługo jedzie gdzieś tam na dwa dni a mi ręce opadły,bo nie dośc że odkąd Agatka się urodziła ani razu jej nie wykąpał i ani razu nie przebrał to jeszcze te wyjazdy i pretensje o różne rzeczy.Ach mówię wam,czasami ma dość.Agatka przed południem też mi marudzi bo chyba brzuszek jej dokucza,dziś wyjątkowo jest bardzo grzeczna,a propo! Byłam dzisiaj u ortopedy na usg bioderek i muszę się pochwalić że jest super,mam ją jedynie kłaść na brzuszek lub na wznak aby się coś tam nie zakleszczało,ale ogólnie jest fajnie,za dwa miesiące mam kontrolę. Ok,uciekam bo kumpela przyszła na kawkę,pa.:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez ide zrobic sobie kawecje:D potem jedziemy sobie....fruuuuuu:D:D:D zartuje.... mam dzis ostatni dzien na zrobienie zakupow....od jutra wszystko pozamykane:o w polsce tez tak????? jak tu zrobic zakupy na tyle dni? nie lubie jak wszystko jest tyle pozamykane....ja lubie swieze pieczywko ...nabial itp....nie mowiac juz o owocach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni kurcze to ten czuły teścik może juz by ci wyszedł a ja moni wczoraj nie wiem czy to mozliwe ,żeby wieczorem było zapłodnienie jak o 15 już nie było pęcherzyka ,ale baaardzo bolał mnie brzuch i własnie prawa strona (bo owu była z prawego jajnika ) i kuł mnie jakos dziwnie ,czy wy wiecie coś na ten temat ,bo ja to się kompletnie nie orientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koko :) to ja tez juz nic nie rozumiem???? nic tobie nie umiem doradzic ani napisac.........hej agunia🖐️ moj M przy Kindze sie starał jak dziki kompał,przewijał ,karmił:) a przy drugim kompletnir NIC!!!! a tak marzył mu sie syn ;) ale teraz jak juz sa duzi to wszedzie ich bierze ,no i dobrze.Ale jak bedzie trzecie to tez na za duza pomoc nie licze:-o i to jest minus u Nas posiadania trzeciego dziecka.....ach faceci........ dziewczyny mi cos net szfankuje:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi u nas na szczęscie jeszcze wsobotę można zakupki robić -no to rzeczywiście niefajnie :P ,ja tez chyba nie wiedziałabym co ,ile czego kupić na tyle dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko👄❤️🌼 no faktycznie tempka dziwna:o jakbys byla jeszcze przed owulka... za niska jak na ciaze co nie??? Koko cos mi nie pasuje u Ciebie z tymi testami,.... pamietasz jak zrobilas test przed @ i wyszedl pozytywny i myslelismy ze udalo wam sie i ze jestes w ciazy???a potem przyszla @😠 teraz tez jakies zwariowane to...... do tego lekarz nie widzi pecherzyka..... a sugerowal Ci ze jest juz po....owulce czy ze nic nie widzi tam jeszcze? bo ja jak bylam w poprzednim m-cu w 12dc na monitoringu to tez nie bylo jeszcze nic widac...ale mowila ze za 3/4 dni bedzie juz cos widac..ale wiedziala ze jeszcze nie bylo owulki,,,, o owulce swiadczy ten \"plyn w zatoce Dauglasa\"...nie wiem czy dobrze napisalam:p nawigacje wczoraj widzielimy nawet juz po 170euro...ale sa tez po 500 z GPS my zamowilismy sobie wczoraj przez internet taka za 399 z polskim menu i na cala europe...i tez z tym GPS...to jest dobre bo jakby ukradli autko to przez nawigacje moga go namierzyc...PONOC:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu błedy robie takie fujjjjjj:-o,koko wiesz co mogło dojsc juz wczoraj do zapłodnienia ( oczywiscie jak doszło do niego) bo to jak juz jajka nie było to na pewno jest 50% szans własnie ze sie zapładniało,ale jest tez 50% ze sie NIE zapładniało;) koko tobie to juz czekanie zostało ,nie martw sie meskie plemniki zyja 12 h ,tak wiec szansa na dziewczynke jest!!!!🌻,a pamietasz w jakim dc poczełas blizniaki i 3 synka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny-dziewczynki wysłąłąm zyczenia do tych z was do których miałam maile.Uff właśnie skończyłam wysyałać trzecią turę zyczeń. Drogie moje-zapewniam,ze czytam Was uważnie i wiem co u której słychać.Ja również mam zwichrowane ostatnie cykle i nie dość ze @ nie mam to tempka mi fiksuje,No i śluzu też ani ani. teraz to w ogóle nie wiem w jakiej fazie jestem:( Mój mąż rano stwierdził,ze jak jestem w ciąży to trzeba małe przemeblowanie zrobić.Albo znowu o domku pomysleć. I powiedział to ot tak;) Tempkę mam nisko i cały czas czuje się \"przedokresowo\" wieć czekam....... Dziewczyny-Moni,Sylwia życze Wam zdrowia dla dzieciaczków:) Mam nadzieję,zedo Swiąt się dokurują. Roksi-ale Ty masz radość życia-pozazdrościć-mozna sie uczyć od Ciebie. Koko-spokojnie-jakos tak wczoraj mocno myslałam o Tobie. I pomimo,ze zawsze mnie ganicie:D za moje poglądy odnośnie oczekiwania konkretnej płci...to piszę:D Narazie na zapas się nie zastanawiaj-po pierwsze wcale nie wiadomo czy zaskoczyłaś...po drugie-tak jak Ci Roksi napisała-nie powiedziane ze w owulacje nie będzie panienki(ja też znam takie przykłady) po trzecie-jeśli własnie tak się wydarzyło-i to pierwszy taki cykl niespodziankowy-to może trzeba potraktować to jako ZNAK? i po prostu dobrze się nastawić.Jest dużo plusów-przecież jesteś już doświadczoną mamą synów-a taki malusi ile radosci by Wam przyniósł? A Ty byś była jak królowa posród tyly facetów:) Ale póki co...to przecież niewiadomo-dlaczego piszesz ,ze masz pewnosć na 1000%? zaraz dalej pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba wszystkie cos robicie?? wtem i ja uciekam zaczac cos robic:) a wiecie co juztro z moja szwagierka ide na usg ,poprosiła mnie o to:) i bede widziała mojego chrzesniaka:D znowu sie nagrzeje i napale jak z tymi wózkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi było juz po owu ,bo ten płyn był i jeszcze jakie pęcherzyki 9mm,także nie wiem ,a od kiedy yempka podnosi sie zaraz po ? co do nawigacji to tez taka chcieliśmy ,ale to nie wiedziałam ze z internetu myślałam ,że gdzieś u was -musimy i my sie ruszyć za tym ,bo autkiem juz jezdze 10 mc i ciągle nie ma czasu M ,żeby sie za tym konkretnie ruszyć ,a z tym GPS to fajna sprawa moni wczoraj na internecie wyczytałam ,że do 2 dni żyja męskie ...Boże czemu ja nie poprzestałam na 7 dc agunia 🖐️ trzymaj sie kochana początki są trudne ,ale mała jest coraz starsza i bedzie ci coraz łatwiej -najważniejsze ,że masz swoją córunie juz koło siebie .Powiedz mi ty pamietasz ,w którym dniu była owu ,bo wiem ,że skończyłaś na 7 dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili no nareszcie!!!!!!!!! brakuje mi ciebie jak nie piszesz!!! a wiec poprosze o jeden post dziennie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zenskie tez długo zyja ,a meskie po drodze sie wypalaja;) koko prosze jeszcze nie wiadomo czy zaciazyłas........zobaczymy 21.04. bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, tak sobie Was podczytuje i sama nie wiem co mam Koko poradzić, bo poprostu nie wiem. Musisz się uzbroić w cierpliwość bo innego wyjścia nie masz. Trzeba zapytać Ineczkę po ilu ewentualnie dniach można robić betę,żeby się długo nie męczyć w niepewności. Ja muszę zmykac teraz do banku i sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili 🖐️ -widzisz tu nie chodzi dokładnie o to ,że będzie syn,tylko ,że znowu mam świadomość ,że jakbym zrobiła wszystko jak trzeba to byłaby córa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko-a moze po prostu tego jajeczka jeszcze widać nie było co? .... ja się nie znam ale tak jak roksi pisze... aguniu-na pewno nie jest Ci łatwo-ale cóż-zostaje ci poceszenie,ze czas szybko biegnie i z każdym miesiącem będzie lepiej... Wiesz-facetów trzeba czasem po prostu ENERGICZNIE do czegoś zaangazować i tyle. Nie liczyć ,ze się domyśla bo się nie domyślą;) Niedługo wakacje,słoneczko-będzie lepiej. Może starszych wyślij do dziadków albo gdzieś do rodzinki-a Ty z Malutka sobie odpoczniesz.No i będzie już coraz starsza:) Jeśli o mnie osobiście chodzi to ja też nie przepadam za okresem niemowlecym u dzieci-i jest to dla mnie czas tzw \'przeczekania\" A moze jeszcze za dobrze pamiętam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane uciekam ,bo zajac nie wejdzie do mojego mieszkania tyle tutaj rzeczy do sprzatania:D🖐️ bede pózniej lub wieczorem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ja ggybym zaszła w ciążę 4-3 dni po starankach i urodziłabym syna to ok ,bo wiem ,że wszystko zrobiłam co powinnam i poprostu my nie będziemy mieć córy ,ale jak mam świadomość ,że coś schrzaniłam ....chyba rozumiesz no ja też lecę do pracy ,choć weny wogóle nie mam :( zresztą wstałam o 10 ,wpadne póżniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki daily= dziękuje za życzenia:) dla Ciebie też W te piękne święta gdy Pan Zmartwychwstanie. Życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i by te święta trwały bez końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja= jak ty to robisz że napisy są na obrazkach?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko-doskonale Cię rozumiem:) Ja teraz tez na pewno działałabym \"na dziewczynkę\" przecież to zrozumiałe,ze jak się ma trech synów to chciałoby się odmiany i tyle. Ale tak jak ci Sylwia napisała-to nie Twoja wina-działałaś ostrożnie i z dużą świadomością. A Duchem Swietym nie jesteś-abyś mogła przewidzieć ze akurat tak się stanie i bedziesz miała wcześniej owulke. Dlatego spokojnie-naprawdę-tym bardziej,ze jeszcze nic nie wiadomo.No i tempka nie wskazuje na ciążę. Myśle,ze kolejny cykl przed Tobą-a wtedy może z monitoringiem spróbuj.To chyba najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś Mam nadzieję,ze trwasz w nadziei? jakies zwiastuny pozytywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nawet jeśli wszystko zrobimy tak jak ma być , to nie ma 100% pewności że wyjdzie córka ,więc niema co sie zadręczać ,widocznie tak ma być i cieszmy się z tego jeżeli uda nam sie zajść w ciąże ,bo same dobrze wiemy ze to nie takie proste u niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= kochana no nadzieja jest zawsze:D czekam ,choć to nie łatwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×