Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

ja-neczka = no to faktycznie jakiś konował:( idz do innego ,a moze zrób jednak tą bete bo wtedy będzie wiadomo czy jesteś czy nie,ja jak zrobiłam to wyszło że nie jestem w tamtym mc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = to kup ten test co ineczka ,on wcześnie wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus jezei by wyszła beta to byłabym najszczęsliwsza pod słoncem, biore tabletki zeby umozliwic zagniezdzenie i utrzymanie ciązy. Nic więcej na chwile obecna nie moge zrobic :( w każdym razie tak twierdzi lekarz.wiem jak to wyglada w praktyce, jeżeli zrobie bete i bedzie wyższy wynik niż u kobiet nie w ciązy a za niski na ciąze oznacza to jedno. Bo beta spada, ale nie aż tak szybko. wiesz oco mi chodzi ? bo ja boje sie naweto tym pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faktycznie jakis dziwny lekarz.....jak moglo poleciec skoro nic Ci nie polecialo przeciez nie krwawilas....a tylko tak moglabys poronic:o buuuu nie rozumie nic z tego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi=> tu chodzi o to, że do zapłodnienia mogło dość, ale się nie utrzymało, a @ wtedy dostaje się w terminie. Janeczko=> sama nie wiem co Ci poradzić :( Może faktycznie w Twojej sytuacji najlepszy byłby czuły test, a nie beta. Mój Patryk ma 39 gorączki. Na same święta mi się rozchorował 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko= to poczekaj może faktycznie do piątku i zrób test,ale przeciez@ jeszcze nie ma, to nadzieja jest:) najgorsze to czekanie,poprostu straszne:( ja też czekam na @ i naprawde wole ją dostać ,niż zobaczyć jedną kreske:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sylwuś:) może mu przejdzie do świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz on od września do grudnia chorował na oskrzela. Każdy katarek się tak kończył. Co 2 tygodnie. Mieliśmy 4 miesiące spokoju. Odpoczęłam od tych chorób, bo ciągle jeździliśmy po lekarzach i szpitalach aby sprawdzić dlaczego. I teraz boję się, że będzie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuniu= może tak nie będzie, może tylko jakaś mniejsza infekcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie położyć bo jestem padnięta:) mimo że nic nie robie bo mi sie niechce:D DOBRANOC :O miłej i spokojnej nocki 👄 do juterka na kawce porannej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZĘ WAM kochane wesolych i pogodnych świąt, mokrego Dyngusa i hojnego zajączka. pa pa, do zobaczenia we wtorek. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak sie pisze hojność. piszę samo h a wyskakuje ch?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!!!!!!!!! 🌻 👄 ❤️ 🌻 [ usta] ❤️ Kochana Daily!!!!! Zdrowych, pogodnych pełnych miłości oraz tych mniejszych i większych radości, spełnienia marzeń nawet tych największych oraz Błogosławieństwa Zmartwychwastałego Pana w każdym dniu Twojego życia z okazji Świąt WielkiejNocy dla Ciebie i Twojej całej rodzinki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Do zobaczenia we wtorek (ależ długo Ciebie nie będzie!!!!!!!!!!!!) :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane poprawcie swoje terminy Oto tabelka *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... .........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. .......04.03 3.Daily................1s..................32........... ...........16.04 4.Koko................3s................27-28........... ......... 26.03 5.Inka67..............3s................29-30........... .........07.04 6.Roksana34.........1c 2s.............34-35....................17.04 7.Janeczka...........2s...............29-31............. .......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................14.04 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s...............26-28............. .........5.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........34.......20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............32tc....27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........29tc.....19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........28tc.....29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650...... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310......wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily oby był hojny! A co Ty tak wcześnie z tymi życzeniami? Nie moglam wczoraj wejśc na net- napisałam posta do Janeczki i nie moglam juz go wyslać. Janeczko nie wiem czemu Twój gin kazal Ci odstawic luteine??? moja mówiła mi wyrażnie, że mam ją odstawic jak dostanę @... wcześniej nie. Przecież ją sie podaje także na wywołanie okresu.... Wg mnie powinnaś zrobic betę i ew powtórzyc za kilka dni. Czytałam o klientce ktora całą ciążę miała niską a wszystko bylo OK do końca.Tak dla świętego spokoju. Przed 17 idę do mojej lekarki już sie nie mogę doczekac.... Dziś 16 dzień od owulacji. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że nikogo jeszcze nie ma, to ja idę zaścielić łóżeczka i do przedszkola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Ewelinko czy jestem niewidzialna??? Daily nie da sie napisac tego slowa h-o-j-n-y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.04 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 26.03 5.Inka67..............3s................ 29-30........... ......... 07.04 6.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 17.04 7.Janeczka...........2s............... 29-31............. ....... 2-3.04 8.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 14.04 9.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 10 Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 11.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........34.......20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............32tc....27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........29tc.....19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........28tc.....29.06 6.Aneta ana..... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 hej, witam serdecznie, wpisałam sobie nowy termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily...dla Ciebie i całej Twojej rodziny równiez składam serdecznie zyczenia...WEsołych Świat, wspaniałej pogody i miłej rodzinnej atmosfery 🌻🌻kwiat] Roksanko mój ostatni cykl trwał 29 dni,poprzedni 30 i teraz owu była 17 dnia, poprzednio 18...tak by to wygladało z obserwacji..... Wiec jesli ja ise staram do 10 dc lub nawet 11 to niz z teg nie będzie...musze przynajmniej od 12 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki.......:)Daily wszystkiego dobrego na Swieta ,spokoju ,zdrowia dla Waszej rodzinki i mokrego dyngusa..:Droksanko super ze juz przetestowałas autko;) janeczko ja nic nie rozumiem!!!?? moze zeczywiscie zmiana gina co??? tak mi przykro :(:( bo własnie niewiedza jest najgorsza.....🌻inka odpoczywaj:) jak super te swieta wspaniałe dla Was i nastepne beda B szczesliwe:)pokuniu rozumiem ze coraz blize j do niedzieli i testu :)ronija to ty tez masz takie cykle jak ja 29-30dc,i moja owulka tez zawsze wypada koło 16-17dc,ale 10dc to chyba zeczywiscie za szybko konczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik🌼 Agaaga36 🌼Agunia33🌼 Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka🌼 GrubyMiś🌼 Inka🌼 Janeczka🌼 Justina🌼 Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia Trójeczki🌼 Maja🌼 Mamulka 🌼Miśka 123 🌼Moni🌼 Paty36🌼Pola40🌼 Poka🌼 Ronja 🌼Sylwia🌼 Nadziejka🌼Tekla🌼 Ronju ❤️🌼👄czyli cos mozesz miec z ta druga faza jesli kochana jestes pewna ze w 17 dniu cyklu byla owulka... w/g tego co czytam to ta druga polowa cyklu jest stala i ma 14 dni... w/g mnie moglas miec owulke w 15dc...(tak wychodzi przyjmujac ze cykl masz 29dniowy i nie masz problemow z II-ga faza lutealna) ja mialam owulke z niedzieli na poniedzialek(w/g monitoringu nie bylo juz pecherzyka rano w poniedzielek) ...a sluz plodny jeszcze widzialam we wtorek.... a jajnik kluje mnie do dzis... ja bez monitoringu nie wiedzialabym nic:o:o:o Dzieki Bogu ze takie cos istnieje:) Daily dziekujemy i Wajemnie Kochana...❤️🌼👄 Ewelinko Tobie rowniez ❤️👄🌼 Kate dziekujemy ❤️🌼👄 Moniu❤️🌼👄 kiedy chcesz testowac??czekaj na mnie.....ani sie waz bez zemnie sama testowac:p:p:p Ineczko🌼❤️👄 ja tez wczoraj nie umialam juz wejsc na kaffe....cos chyba jest nie tak z serwerem....juz myslalam ze moj komp fiksuje😠...Jak samopoczucie....???czujesz juz jakies dolegliwosci ciazowe???ja wyjadkowo tym razem nic....moze przez to ze jestem teraz zaabsorbowana nowym zakupem...nie mam czasu sie skupiac na sobie....oby tak dalej:Dmacza mnie te ciaze urojone:p mam nadzieje ze jak sie uda:).... bedzie ich jak najmniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×