Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

witam sie pierwsza 🖐️ a wiec nadal mam problem co kupic .nie lubie wymyslac prezentow.dla dzieci tak ale z doroslym to juz gorzej.dam wam pozniej znac katienko gratulacje niech rosnie zdrowo🌻 inesko przykro mi z powodu dziadka basiasz zabawka super i tak mi spodobala ze mysle o niej dla zuzi mamuska ty to masz fajnie z tymi imprezami. jezeli chodzi o kisiel to ja gotuje taki zwykly z paczki malinowy ale bez cukru i z wieksza iloscia wody.dodaje jakis owocek i miskopta. dziewczyny jest kinkurs w nestle zajrzyjcie na ich stronke zrezta z mamuska pisalysmy o tym dwa dni temu. kamila podasz mi meila gdzies go zagubilam?dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inesko współczuje :( Dziękuje za gratulacje:) Ja urodziłam normalnie obeszlo sie bez nacinania:) Zdjęcia nie mam bo ja mam jedynie taki zwykły aparat no i cyfrówki brak ale postaram sie coś z tym zrobić:) Inesko podaj nr. gg to do ciebie napisze:) i pogadamy. Mam chyba kłopot bo za każdym razem gdy kłade Kacusia do wózka płacze chyba sie boi wózkA:( Czekam na twój numer mój to 10075114 Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
he dziewczyny u Was byl chyba link do piosenek "fasolek"? nie moge znalezc:( moze ktoras wkleic-prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
dziekujeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis miałam dzien pełen wrażen. Rano była koleżanka ze swoim synkiem. On jest 1,5 miesiąca straszy od Damiana. Doszłam do wniosku ze rośnie mi dzikus. Boi sie innych dzieci :-( Ma z nimi mały kontakt od kiedy ja wrociłam do pracy. Mało wychodzimy. Jak już,... to ktoś odwiedza nas. Wracam około 17:00 i juz nic mi sie nie chce. Ciemno. Zimno. Trzeba ubierac. O 19:00 Damian marudny i trzeba wracać.... i tak siedzimy w domu. Musze to zmienić. Tym bardziej ze wieczory coraz jaśniejsze/dłuższe i cieplejsze. Potem spacer. Damian przez 1,5 godz nawet nie zasnął tylko oglądał auta. Ma chopla na ich punkcie. Nie wie gdzie zawiseić oko. Jak zatrzymam sie w miejscu to płacze. Ja juz woże go w normalnej spacerówce. Ubieram jeszcze kombineon, buciki/trzewiki/ i nie nakładam rękawiczek. Chyba ze silnie wieje i ma zimne rączki. I tak sobie Damian jeździ to macha łapkami. A popołudniu pojechaliśmy do mojej mamy. Dzis obchodziła Bożeny! Było troche ludzi. Damian był zabawiany ale potem juz mu zbrzydło. Nie chciał spać, jeść i marudził. Wrócilismy do domu a on szczęśliwy... inne dziecko. \"w domu najlepiej\" ale musze z nim więcej wychodzic do ludzi. I spróbować spać z nim poza domem. Jeszcze tego nie próbowalismy. A teraz ide ogarnąć siebie. Moje chłopy ❤️ śpią. Widze ze dzis puściutko :-( Chyba nie tylko ja miałam dzien pełen wrazeń. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam 4 zdjęcia na bobasy. Jak macie cheć obejrzec dolne 3 ząbki mojego milusińskiego to zapraszam. A na dzisiaj zmykam. I tak tu straszy pustkami. Buziole. Dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeYa Dzisiaj byłam na miescie i oglądaliśmy wózki spacerówki i nic nie wybrałam,jak wózio mi sie podobał tzn.był duży to był to wózek wielofunkcyjny a mi taki nie potrzebny albo rączka nie przekładana albo cosik innego. Alanek dostał od kuzynki taki jeżdzik z rączką i jest nim zachwycony,a ja juz nie muszę go tyle dżwigac tylko jeżdzimy po pokojach,polecam. Basiasz ja gotowałam zwykły budyn na mleku z kartona i nic sie nie stało,a jak gotuje sie taki specjalny budyn to do końca sama nie wiem,ponoc tak: 100 ml wody 3 miarki mleka 1 miarka budyniu Wszystko wymieszac i zagotowac. Ja jeszcze takiego nie robiłam ale kiedys musze spróbowac bo właśnie jak jest z gotowaniem tego mleka modyfikowanego? Alankowi ugotowałam dzisiaj zwykły kisiel i bardzo mu smakował ,jak wszystko zresztą mu smakuje i nie ma takiej potrawy co by nie wcinał. Edyto 28 mój mail:misipko@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie przywitac. Dziś siedzimy z Damianem z domku, a mój mężuś w pracy :-( Wasze małe raczki tez chodzą wszędzie za wami? Mój to gdzie sie nie ruszę to zostawia zabawki i drałuje za mną :D ****Magda125 Dobrze ze nie trafiło na świeta z tym bólem. Może do tej pory bedziesz miała go z głowy. :-) Uciekam bo juz upatrzył sobie szuflade z moimi kosmetykami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc koleżanki! Ale piękna, słoneczna dziś niedziela :) Teraz Krzyś śpi, ale jak tylko się obudzi to idziemy z mężem i synkiem na spacerek. Szkoda by było nie wykorzystać takiej pogody. >>>Magda125 współczuje Ci tego bólu, ale pewnie już najgorsze jest za Tobą ;) >>>basiasz – mój synek też tylko za mną chodzi i najlepiej by chciał gdybym się z nim cały czas bawiła, pokazywałam mu zabawki, czytała książeczki. Jak tylko zobaczy że gdzieś wychodze do łazienki, czy kuchni on za mną raczkuje i domaga się, żebym go brała na ręce (podnosi do góry rączki). >>>Kamila80, wspominałaś o jeździku. Też chce kupić, bo z tego co słyszałam to fajna rzecz. Zastanawiam się nad jednym z nich: http://www.allegro.pl/item171689447_5w1_auto_jezdzik_pchacz_bujak_dzwiek_od_10m.html lub http://www.allegro.pl/item173207972_nowy_chicco_samochodzik_auto_4_w_1_express_12h.html Podaje już Krzysiowi kisiel. Tylko robie go sama. Staram się dawać mu zdrową żywność, bez żadnych barwników czy konserwantów. Robie kisiel w termomixie, zgodny z przepisem z ksiązki jaką dostałam z zakupem tego urządzenia. >edyta28, ja też nie lubię wymyślać prezentów dla dorosłych (lubię dawać). Za tydzień jedziemy na weekend do teściów na imieniny i też musze coś kupić... tylko pytanie co???? :( Przeglądam allegro, że może coś mi wpadnie w oko, ale nic.... zero pomysłów >>>zieloneszkiełko, gratulacje z okazji rocznicy ślubu 🌼 koniecznie daj znać jak minęła romantyczna niedziela :) >>>Iesko, dla twojego dziadka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie wyrzuciła z tabelki :( wprowadzam dane ponownie NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....1.........9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm Hmmmm.... a gdzie jest Gibsia??? Czyżby opuściła nasz topik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie tez piekna pogoda dzis byla.Sloneczko i jeszcze raz sloneczko :) Ja wczoraj dalam Oliwce pulpeciki z indyczego mieska ,do tego ziemniaczki plus sosik do tego. Akurat to mialam na obiadek.Zajadala sie az uszy sie jej trzesly. Dzisiaj tez jej dalam to samo. Kupilam tez jeden sloiczek na sprobowanie z gerbera; jabluszka z cynamonem i makaronikiem. Fakt to jest od 9mca ale mysle ze nic po tym nie bedzie. To tez malej smakowalo. Zreszta co jej nie podam do jedzonka to wszystko zjada. Ach ten moj maly lakomczuszek:) Chce jej zrobic dzis bydyn, tylko caly czas zastanawiam sie czy mozna gotowac mleczko modyfikowane. Ale sluchajcie, na szkole rodzenia mowil nam ze jezeli dziecko jest uczulone np. na laktoze to to mleko z piersi nalezy przegotowac. No i mysle ze z mlekiem modyfikowanym jest tak samo. Jak myslicie? Kisiel juz malej podawalam,ale ten z torebki. I tez mysle zeby zrobic kisielek wlasnej roboty. Kalla- mozesz mi podac ten przepisik jak ty robisz kisiel Krzysiowi? A sluchajcie, opowiem wam co mi i mojej kolezance sie przytrafilo wczoraj... :) Wybralysmy sie wczoraj z wozkami do jednego sklepu. Sklep ogromny. Kolezanka mnie uprzedzila ze do tego sklepu nie mozna wchodzic z wozkami. Kiedy ona mi to powiedziala, odrazu stanowczo powiedzialam ze zadnego wozka nie zostawie ,tylko wchodze z wozkiem i mam to w d...!!!!!No i ... wchodzimy do tego sklepu .Sluchajcie. Odrazu kiedy weszlysmy ,to najpierw jedna ekspedientka nam zwrocila uwage ze tu nie wolno , potem druga. Jednej i drugiej zaczelam tlumaczyc ze nie obchodza mnie ich przepisy i ze wozka nie zostawie w zadnym wypadku. Babki daly nam spokoj. Idziemy dalej...dalej dalej.I tu nagle nastepna nam zwraca uwage,( to juz trzecia ;) )Widząc to ze zamierza znow nas pouczac, Nagle ja do niej mowię; - co Pani tez zamierza nam zwrocić uwagę ? - tak, bo przecierz na wejsciu jest tabliczka ze \"z wozkami nie wolno wchodzić\" - ja mam gdzies te wasze przepisy i wozka nie zostawie. Wozku mam pieniadze i zakupy i co ja mam to wszystko zostawic ,dziecko też? A jak zacznie plakac to co kto mi przypilnuje dziecka? -ja!!!! Jak uslysze ze placze dziecko to odrazu biegne zeby je pobawic , pobujac. Matki tak zostawiają i jakoś nie narzekają.Szef nam nie pozwala wpuszczac z wozkami i zreszta tarasują nam panie przejscie. -Też mi coś!! Tak wiec, zaczępilam pierwsza lepszą klientkę i zapytalam ją, czy przeszkadzają jej nasze wozki. Powiedziala ze nie, ale na moim miejscu juz by wiecej nei robila tutaj zakupów!!!Ja doniej ma pani rację! No i ja do ekspedientki, widzi Pani, wozek nie przeszkadza,to co sie pani czepia. Powiedzialam, ze tylko u nas w Polsce sa takie durne zwyczaje. Niewyborazam sobie zeby robić sobie zakupy zostawiając wozek daleko hooo ,przed samym wyjsciem!! Malo to wariatek chodzi po ziemi ,ktore porywają dzieci??!!Powiedzialam jej tez, ze jezeli sie tak bardzo obawia, ze cos ukradne w sklepie i schowam do wozka,to prosze niech Pani skontroluje moj wozek. Nie dalysmy babie za wygraną No i wyszlo tak ze zrobilysmy taki raban w sklepie , a zwlaszcza je. Że baby zamnkely swoje buzie i daly nam spokojnie robic z dziecmi zakupy. Juz mi sie raz zdarzylo ze weszlam zrobic zakupy zostawiając mala przy kasie, babki mnie zapewnialy ze popilnują mi dziecka. Wyszlo tak, ze mala sie rozbeczala , babka sobie poszla - a ja musialam leciec do malej i z zakupow wyszly nici!! Tak wiec NIE POPIERAM TAKICH DURNYCH WEWNETRZNYCH PRZEPISOW ABY NIE WOLNO BYLO WCHODZIC Z WOZKAMI DO SKLEPU!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Inesko popieram ale chyba bym wyszla z siebie jakby mi ktos tak mowil, to tylko w naszym durnym kraju tak jest... To niech zamontuja odpowiednie urzadzenia jak boja sie ze cos im ukradnie mama z dzieckiem... Ja nie gotowalam jeszcze kisielu musze sprobowac ale tez daje synkowi juz kaszki po 9 miesiacu jest wiekszy wybor te co jadl to chyba juz mu obrzydly... U nas tez fajna pogoda ale byl zimy wietrzyk wiec pojechalismy na lyzwy do poludnia a po obiadku na spacerek z malym teraz juz smacznie spi a ja ogladam taniec z gwiazdami... PAPa do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ INESKA można gotować mleczko naszych dzieci tak mi powiedziała pani pediatra a tak robi sie budyń: 100ml przegotowanej ostudzonej wody, 3 miarki mleka modyfikowanefo, 1 miarka budyniu.wszystko mieszamy i zagotowujemy. zuzi smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Na wstępie wszystkie pozdrawiam,a Kasiuni gratuluje:) Zieloneszkiełko Wszystkiego naj naj z okazji wczorajszej rocznicy ślubu:) Muszę się pochwalić że Majka raczkuje do tyłu, już nie pełza na brzuchu ale raczkuje tyle że do tyłu:) i siada:)) sama samiusieńka siada z leżenia na brzuszku, podnosi tyłek cofa rączki i siada:) I zauważyłam że śpiewa:)- jak jej śpiewamy albo gra na bębenku to mruczy.:) Śmiesznie to wygląda, jak przestajemy śpiewać to ona też przestaje i wtedy gada po swojemu:D Kisielku jeszcze nie dałam ale muszę spróbować i urozmaicić jej jakoś dietę. Inesko Jak robiłaś sos do tych ziemniaków który Oliwka jadła? No i pulpety normalnie przyprawiałaś tak jak dla Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wchodzenia do sklepu z wózkami to nie jestem pewna ale chyba to jest bezprawne zakazywać... NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....1.... .....9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? Karo25 ........Maja...22.07.06..2970.....53.......2............8200 zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) >>>Inesko, powiem Ci szczerze, ze pierwszy raz się spotkałam z taka historią, że nie można wjeźdzać do sklepu z wózkiem. Śmieszne to jest z ich strony i pewnie bym tez tak zareagowała jak Ty. Podaje Ci przepis na kisiel jaki robie w termomiksie: 100g owoców (ja robiłam z jabłek) 20g mąki ziemniaczanej 2 i ½ MT wody (MT to jest miarka termomiksa = 100 ml) Wszystkie składniki włożyć do naczynia i zmiksować – czas 8 s, obr. poz.8, następnie gotować – czas 10 min, temp. 100C, obroty poz.2 Po ugotowaniu jeszcze raz zmiksować – 10 s, obroty poz.8 Aaaa... no i pochwale sie postępem mojego małego męzczyzny. Już pewnie stoi trzymając sie jakiego przedmiotu (ławy, wózka, łózeczka, sciany). Trwa to kilkanaście minut i wcale nie chce teraz siadacz, czy raczkować ;). Jak go dam do siedzenia, to zaraz raczkuje do przedmiotu, na którym mógłby sie przytrzymać i sobie stoi :) No i wyszedł kolejny ząbek (prawa dolna jedynka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....2.... .....9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? Karo25 ........Maja...22.07.06..2970.....53.......2............8200 zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje w postępach waschych bączków. ****Ineska Mnie tez wkurzaja takie durne przepisy. Jedyna rada. Nie chodzic do takich sklepów. Ja wróciłam z pracy. Już zjedlisy obiad i mały cościk :D usnął. Jakoś taka dzwina pora na spanie. Ale przecież nie będę żałowała dla szkarbka spać. Wczoraj kąpął sie mój mąż z Damainem w wannie. Alez mały miał radochę :P jeszcze tyle wody nie widział. Cieszył sie jak nie wiem. Z tymi jeździkami to nie myślałam. Ale jak tak patrzę na nie to nabieram ochoty. Już widze Damiana na takim jeździku. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dzisiaj z koleżanką zrobiłysmy sobie wypad do fryzjera,ona ścinała włoski a ja robiłam pasemka z domieszka brązu,jesteśmy zadowolone do tego kupiłam sobie świetną bluzkę 2 w 1 i super okulary słoneczne takie wielkie gogle jak są teraz modne.Alanek został w domciu z tatą i babcią i był bardzo grzeczny.Jak wróciłam z miasta to wyszłam z małym drugi raz na dworek i dopiero niedawno wróciliśmy bo poszliśmy na grilla na działkę tak jak wczoraj Alanek też do wieczora na dworku. Kupiłam małemu Vibovit w kropelkach i zacznę mu podawac podobno jest ok.A... i mały mój wcina juz manne i nic sie nie dzieje ,manne dodaje do zupki jak gotuję.Na razie uciekam bo baby bawi sie samotnie w kojcu więc idę mu potowarzyszyc. Inezko ja juz bym tam zakupów nie robiła a awanturę bym zrobiła na cały sklep ,podłośc ludzka nie zna granic. Kalla właśnie taki jeżdzik ma Alanek ,super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! MAly spi wiec mam juz czas dla siebie i musze troche poszperac w necie... U na super pogoda dzisiaj bylismy dlugo na podworku im wiecej jestesmy na dworzem tym maly lepiej i dluzej spi dzisiaj rano dopiero obudzil sie na mleczko o 7.30 byle tak dalej w ciagu dnia tez ucina sobie jeszcze 3 drzemki... a wzielam sie za segregowanie rzeczy po corce bo trzymalam je nie wiem po co i te ladne komplety i sukienki chce posprzedawac na alegro a mala ma rozne potrzeby wiec bedzie jak znalazl. ciuszki bo synku przekazuje kolezanka ... No nic zmykam milego wieczoru moze pozniej jeszcze zajze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Kamilla Fajnie jest czasem coś zrobić dla siebie, nie?! Ja jestem umówiona z fryzjerem na poniedziałek. No i musze odwiedzić kosmetyczke. Planuje taz nabrać koloru na solarium. Parę wypadów i zawsze to coś. No i zaraz święta... porządki :-( Ale przyjanjmniej człowiek ma motywację aby od czasu do czasu zrobić generalne porządki. A jakie są modne okulary w tym sezonie? Ja tez zamierzam sie zaopatrzyć ale jeszcze nie patrzyłam co jest na topie. A Vibovit tez podawałam. Nasza pediatra mówiła ze przez 1 miesiąc mozna spokojnie podawać, a potem poradzić sie. Jak dziecko jest zdrowe to nie ma potrzeby pikowac mu witami. Co za duzo to tez nie zdrowo. Zreszta wszytsko trzeba stosowac z umiarem. No to juz zaczął sie okres grillowy? U nas na podlasiu jeszcze za zimno. Dziś Damian na spacerze z moją mamą spał 1,5 godz. i nabrał kolorków na buźce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ jeden dzien na kaffe nie bylam i myslalam ze zwarjuje :) poszecie o okularach w tym sezonie sa modne duuuuze ,i wiecie ze zuzince tez kupilam ale tylko do zdjec. wczoraj otwierali u nas nowy stary browar pojrchalismy i jak szybko weszlismy tak szybko wyszlismy bo halas ze szok zreszta ja nie jestem zwolenniczka jezdzenia z dziecmi po centrach.wole zuzinke zostawic z mama i wtym czasie jechac ale z takim durnym przepisem jak ineska wspomniala nie sppotkalam sie .szkoda slow:P mammuska mozesz mi podac jeszcze raz nazwe tego chlebka? kamila pochwal sie nowa fryzurka zuzka caly czas raczkuje do tylu i w kolko:) wiecie ma problem bo sama juz niewiem jak ubierac wozek Tzn czy uzywac spiworka tylko ze bez niego to wydaje mi sie jednak za chlodno dla zuzinki a nic innego nie wchodzi w gre bo sa paski i nie zmiesci mie sie?a wy jak z ttm sobie radzicie?mamuska bo ty masz ta sama firme wozka co ja czy widzilalas moze cos zastepczego dla wozka tzn taki kocyk ? zuzka fajnoie ze wpadlas do nas a ciekawe jak magda 125? jaaaga a co z toba? pozdrawiam kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam ochraniacza przy swojej spacerówce. W ładne dni Damian jeździ w bucikach i takim kominezonie, a w chłodniejsze w cieplejszym kombinezonie i zamiast bucikow ma jakby takie przypinane skarpetko-buty z tego materiału co kominezon - ale to nazwałam :P no i w te chłodniejsze dni przykrywam nózki kocykiem. I jak śpi to zawsze mu nózki zakrywam. Na dzisiaj splywam. Zyczę miłego wieczoru-nocy. ****Magad125 Jak tam twoje boleści? Chyba dzisiaj ciebie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Musze się pochwalić moim nowym nabytkiem :P od wczoraj mam autko Forda Fieste :) nareszcie będę bardziej niezależna, bo nawet jeśli chodzi o zawiezienie Wojtka do lekarza to musiałam się bardzo prosić...a tak teraz sama sobie dam radę :P tylko wiecie co taka zdolniacha jestem, że w pierwszej godzinie posiadania autka miałam bliskie spotkanie ze słupem i pozbyłam się lusterka i zarysowałam bok :P mąż miał niezły ubaw porobił fotki i wszystkim teraz pokazuje, nigdy we mnie nie wierzył jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów, no ale cóż twarda jestem i się nie dam zniechęcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz w mojej mieścinie cieplutko az miło 15 st.dzisiaj było albo więcej,wiosna na całego.Ja zawsze na wiosnę lubię sobie coś kupic albo zrobic coś dla swojej urody,chyba budzę się z zimowego snu.W tamtym roku nie poszalałam specjalnie z ciuchami a w tym planuję sobie odbic. Vibovit planowałam podac tak profilaktycznie bo Alan jest zdrowy jak ryba ale teraz juz sama nie wiem. A okularki słoneczne są modne taaaaakie wielkie ,mój mąż stwierdził ze wyglądam jak bzyku ale mi sie podoba i innym tez i juz. Edyto nie zmieniłam fryzury tylko zrobiłam odrost a włosy mam nadal długie za łopatki.Alanek mój w wózku ma duży koc pod tyłkiem i zawinięty tak ze go nim przykrywam i nie jest mu zimno,a teraz mały dużo siedzi we wózku ,jeszcze troszkę i będą nasze bobaski siedziały w samych ubrankach ,lato tuz tuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Kamilla I z gołymi nóżkami :D Ja z kocem robie podobnie. Zawsze kiedy do domu wracamy ze spaceru Damian ma ciepłe nóżki. ****RzeczkoZapomn 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila tez mysle nad tym pchaczem i bardzo podoba mi sie model kalli tez masz podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×