Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

*****mamusia77 I jak powysylałaś e-maile? Damian dziś puszcza taaakkkiiieeee śmierdzące bączki ze aż mdli :P Ciekawe jaką kupę wywinie? :D No, od rana nie robił. W lożeczku już sam wstaje i siada. Zanim do niego przyjdę on już siedzi i kombinuje aby wstać. Łobuziak mały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem może faktycznie sie przeniesiemy. Nasze wspomnienia wykasowano. ****Nata To prawda, ze któraś z nas jest dwulicowa i cię wkurza pod czerwonym nikiem? Wiesz która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odense
mamusia77 - mieszkam daleko na końcu świata prawie, okno mamy dechami zabite :D (na szczęście tylko jedno, a wszystko to dlatego, że chatę żeśmy kupili w tamtym roku dokładnie 1 stycznia 2006 dostaliśmy do niej klucze - taki prezencik noworoczny i teraz remontujmy) a daleko to jest w Danii, mój luby to też duńczyk lub tuńczyk tak ich czasem nazywam - ogólnie jest fajnie, tylko czasem już mi się język plącze, bo ten duński to jest nieźle zakręcony, połowy liter z wyrazów nie wymiawiają, a jak już wymawiają, to zupełnie inaczej - oszaleć można czasami W związku z powyższym mam taki mały dylemat bo chciałabym, żeby Nicola mówiła po polsku .... i jak na razie się zastanawiam w jakim języku w ogóle zacznie mówić ... bo jak zacznie nam miksować w trzech to już nie wiem kto ją zrozumie :D a co do śniegu to Danię trochę zasypało, co niektórzy są odcięci od świata - u nas jeszcze nie jest żle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******Nata Jaki to był adres tamtej str od Ineski? Bo mój mężuś wykasował mi e-maile niechcący i nie mam tego adresu. Nawet nie pamiętam czy sie tam logowałam bo raz Ineska podała jeden topic a potem zmieniła na drugi????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A moze nasze dzieweczki już tam klikają?! Dziwne ze Ineski tu nie ma?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmazalam namiar na tamta stronke poprosze bo hjak wszystkie tam pojdziecie to ja tez edytkabor@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki na tej stronce którą podała wtedy Ineska nie ma dziewczyn i nic się tam nie dzieje, może są tam na innym toipicu:( Ja jestem dzis po 2 spotkaniach z opiekunkami, pierwsza dziewczyna 21 lat-ale mi sie bardzo spodobala pomimo mlodego wieku i chyba ona jednak zostanie, dyspozycyjna 24 godz/ na dobe, Majka sie do niej smiala w glos i dala wziac na rece, a druga byla o 16, pani po 50, umalowana ale srogo wygladala no i Majka sie poplakala na jej widok o rekach nie bylo mowy... grymasila na temat kasy i godzin pracy-nie przypasowala nam... Ale napisalyscie dzisisaj:) Mysle ze Ineska dalaby nam znac gdyby byly dziewczyny na innym forum, przynajmniej mam taka nadzieje, moze nie ma czasu tu zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, orzesz Q... gdize nasz topik????No ladnie,ktos zgarnal nasz topik😭 No to co dziewuszki przesnosimy sie w nasze nowe miejsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co laski,tak sobie mysle ze moze tak musialo byc zeby sie przeniesc w nowe miejsce;) podam wam linka na tamto forum http://www.tik-tak.pl/forum/viewtopic.php?id=8327 Jak sie ogarne to zajrze do was jescze, bo narazie mam pracy a pracy,bylam dzisiaj Oliwce kupic w Tesco ubranka bo powyrastala z parwie wszystkiego.Znacie firme cherrokie czy jak tam?jest swietna i bardzo wam polecam.Ciuszki tej firmy mozna kupic wlasnie w tesco i za bardzo niewielka cene np. body z krotkim rekawkiem za 17zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i ja was znalazłam ,ciekawe co sie stało? Ineżko ja kupiłam w Tesco body na krótki rękawek 3 pak i wydawał sie super ale po kilku praniach dekolt zrobił sie ogromny,ciekawe jak inne bodziaki z Tesco np. z długim rękawkiem bo i takich mam zapas właśnie większych ,mam nadzieję ze nie wszystko takie badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja niewiem o co chodzi na tym nowym forum?jak sie poruszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila 80-no nie wiem, Ja mialam wczesniejsze ubranka z tej firmy i byly OK bo nic sie nie spieraly ani nie rozciagaly.Ja jestem zadowolna i to bardzo z tej firmy. Jelsi chodzi o nowe forumn,no to musisz sie najpierw tam zalogowac aby sie w nim poruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za. :) Karo - ja miałam 21 lat jak urodziłam Mikołajka. Taka dziewczyna będzie mieć znacznie więcej siły i chęci opiekować się dzieckiem, niż 50- latka.Poza tym założę się, że będzie chciała mniej. Ja będę szukać od września ale już wiem, że raczej chcę studentkę, generlanie osobę młodą(nie wyobrażam sobie np. jak ktoś w wieku mojej mamy biega za mikołajkiem po parku). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i tu i tu zarejestrowalam sie ale jak wolicie mnie jest obojetnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra,to co wchodzimy na nowe forum.Ja wchodze i czekam tam na was,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które nas szukają: rezygnujemy z tego forum.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bez naszej histrorii nic nas tu nie trzyma. A jeszcze jakieś cyrki sie tu dzieją. A tam jest fajnie. Kiedyś byłam przeciw a teraz bez różnicy. Pozdrwaiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylam na tamtym forum zalogowalam sie i dupa niewiem co dalej!!!jak sie wpisac do tabelki i jak wogole pisac posty?????? pozdrawiam milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***edytka ja też jeszcze tu jestem ;) Dzięki za maila, bo juz myślałam ze mój net coś szwankuje... A w ogóle co sie z naszym topikiem??? Gdzie nasze dyskusje, cała nasza historia??? Do jasnej, pieprzonej, ciężkiej cholery!!! Kurcze szkoda tego wszystkiego ;( Kilka dni temu myślałam,żeby sobie poczytać forum od początku, po wspominać czasy gdy nasze dzieciaczki były w brzuszkach, a tu... KISZKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podtrzymuje stronke dla innych babeczek które nas szukaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalla bardzo prosze w sumie to jakos dziwnie na tamtym forum i zdecydowanie wole to tak wiec zagladajcie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama olafka
mi tez bardziej odpowiada ten topik jakoś lepiej się czyta i pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama olafka🖐️ mam nadzieje ze topik nie umrze .osobiscie uwazam ze jest bardziej czytelny ale czas pokaze bo sama ze soba pisac nie bede:) zajrze wieczorkiem papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×