Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Ja też jestem obecna :-) tylko nie mam dzisiaj czasu na pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :D, Kaola nie ma to jak samemu przekonać się o wszystkim, już teraz zapamiętasz na zawsze, że jajek nie gotuje się w mikrofali :) . Idę dzisiaj do fryzjera, może poprawię sobie humor. Nata! przywołuje cię do porządku, melduj się. Widzisz sama, że pomarańczki znajdą cię wszędzie, więc olej je i wracaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam się udaje wyciągać glutki z nasa - bo moja się strasznie wkurza muszę użyć \"silnych argumentów\" żeby ją przekonać :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga - masz rację :)- ale to taka frajda poeksperyentować i człowiek się nie nudzi (bo potem sprzatac musi :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bylam w biurze podrozy i wstepny termin wyjazdu jest na 31 maja juz bede jechac z dziecmi. Maz sie cieszy jak wariat :):):) i ja rowniez. Troche balagan sie zrobil na kafe ciekawe dlaczego tak sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Nata Nareszce sie odezwałaś!!!! 😘 ****Koala No nieźle - jajka w mikroweli haha ja bym na taki pomysl nie wpadła :D Niezłe cyrki dzieją sie na kefeterii, mimo iż 1 kwiecień jeszcze dalego. Inne dziewczyny sie skarżą ze topici tymczasowe tj nasz ktościk wywalił. Chyba szykują sie duże zmiany. Mają jakiegoś wirusa, czy intruza. Dziwię sie ze nie dają żadnej informacji. Ciekawe co z tego wyniknie?! Mogliby coś jakoś ogłosić albo zawiesic strone zanim cos zrobią ze zgubami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Nata Co sie z Tobą działo? Moze wczoraj popołudniu pisałas? Ja nie miałam wczoraj popoludniu internetu wiec nie wiem co sie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******Orisha Gratulacje dla Manuelki 🌻 z okazji ukończenia 7 miesiąca. Wczoraj widziałam w tabeli więc zapamiętałam. Ale swoją drogą chyba dawno cie z nami nie było? Mam nadzieję ze nas znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przyjecie. Co sie dzialo? :O:O:O:O:O:O Nie obiecuje,ze bede ciagle pisac,ale zagladac od czasu do czasu napewno :) Nie ochlonelam jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***** Nata Po czym nie ochłonęłaś? Czyzbym coś przegapiła? Idę prasowac :-( Nie nawidzę prasować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniem melduje ze zuzka ma drugiego zabka i znowu jest marudna:P ugotowalam miesko z warzywkami ale zjadla tylko pol porcjii.wogole to dzis malo je . atak pozatym to ja niewiem co robic bo zuzka za nic nie chce mleka z butelki.prosze poradzcie cos . kamilka jak nas znajdziesz to chce tobie podziekowc bo zwykle 2 jest slodkie tyle tylko ze ja je wypilam a nie zuza :) probuje lyzeczka ale odsuwa ja raczka ale jak podaje soczek to nie.niewiem moze podswiadomie wyczua ze mama chce zakrecic kurek:P kaola ja siedze w domku z mala:) niewiem jak u was ale u mnie dzis zimno brrrrr ja chce wiosne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Nata Trudno. Nie wszystko musimy wiedzieć. Więc trzymaj sie i bądź dzielna. Mam nadzieję ze to nie problemy zdrowotne Łukaszka, pewnie bys o nich napisała. No i mam nadzieję ze nikogo z Twoich domowników. *****edyt28 Mój Damian ma te same objawy. Nie chce nawet deserka zjeść w normalnej ilości. Ślini sie i jest marudny. Mało śpi i w nocy sie częściej budzi. Nie wiem co ci poradzić z jedzeniem mleczka. Może do mleka dodaaj kaszki owocowej. Zmienisz smak na iby soczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasz probowalam i nic jak widzi butle to raczkami wymachuje i zaczyna plakac i w strone cycka sie odwraca. dziwne tylko ze soczki z butli pije.moja mala madrala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zostalysmy bez naszych wspomnien szkoda moze sie jeszcze znajdzie bo jak nie to trzeba znowu stworzyc tabelke.... Ja jestem teraz w trakcie peczenia ciast bo jutro mamy sporą imprezke urodzinowa, mama moja przychodzi po pracy by byc przy malym zebm wszystko mogla skonczyc... Moj Dawid dzisiaj protestuje i nie chce spac w dzien w nocy przespal fajnie, dzisiaj spal tylko raz pol godzinki i tle teraz zasnal zobaczymy... Kaola gdzie mieszkasz ze masz snieg? U nas tylko zimno i tyle... Corka jest smutna bo ferie bez sniegu zostalo nam tylko lodowisko bo na nartach nie jezdzimy... Edytko gratuleje drugiego zabka malej!!! I nie wiem co ci zaproponowac z mlekiem nie mialam takiego problemu a moze nie jest glodna jak jej dajesz . Dawid pije mleko juz tylko rano i wieczorem w ciagu dnia je kaszke... Moze zrob jej wieksza przerwe z mlekiem i nie karm jej tez piersia medzy czasie nie wiem jak to u ciebie wyglada z karmieniem ale wiem ze jak sobie podpija co chwla mleczko twoje, to nie jest na tyle glodna zeby ciagnac z butelki ,ale to moja skromna rada mowie jeszcze raz ja nie mialam takiego problemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze zasłoń butle czymś kolorowym, jakimś papierem. A do mleka ściągnij w dużej ilości swojego. I tak stopniowo dzien po dniu coraz mniej i mniej. Ja nigdy nie miałam z tym problemu bo Damian wolał butle niż cyca w którym przez prawie miesiąc nic nie było. Wiecie co?! Dokładnie rok temu miałam usg 3 i 4 d. Niesamowite przeżycia. I kiedy ten czas minął?!Wydaje sie ze rok to długo a czas ucieka tak szybko, szczególnie teraz.... Ciekawe, czy reszta dziewczyn nas znajdzie!!!!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tak dalej nam sie dobrze pisało i był czas... przeganiamy czerwcówki. :D Zawsze to one wiodły prym. Ale to pewnie tylko dzisiaj na tle zamieszania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady moze zeczywiscie za czesto dostaje jedzienie i nie jest glodna chociaz nie sadze bo okoo15 ma obiad a pozniej okolo 18 byl cyc a chcialam dac mleczko sztuczne.a miedzy czasie tylko soczek dostawala ale moze to ja sycilo nieiwem? basiasz masz racje z moim mlekiem to wypila wiec chyba sie pomecze z tym sciaganiem choc nie cierpie tego. milo sobie powspominac stare czasy,ja od czasu do czasu zagladam w karte ciazy i zdjecia z usg. wpiszcie w googlach nazwe naszego starego topiku i klknijcie w kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie musze rozeslac maille moze to pomoze i dziewczny nas znajda jak czytacie to meldujcie sie bo nie wiemy kto jest a kogo nie ma... Nic zmykam do ciast....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co WAm powiem? Czasem mam dość tej kafe... Wieczne kłótnie, wyzywanie itp. Gdyby nie ten nasz temat (KTÓREGO NAM SKASOWALI !!) i parę innych osób z innych tematów (np. aAa) to pewnie nie chciałoby mi się tu siedzieć. Pamiętacie apel Ineski o przeniesienie się na inne forum? Może skorzystamy z okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co siedze tu zobaczymy jak sie sprawa potoczy jak egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z egzaminami ok, sesję zamknęłam już dobre 4 tyg temu. Ostatnio po prostu złożyło mi się kilka zajęć do prowadzenia(żeby mieć już z głowy do końca semestru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie nie chce stąd uciekać. Chyba ze zaraz coś znowu sie nachrzani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze na innym forum wlsanie forum,ktore proponowala Ineska to dziewczyny stamtad zalozyly swoje forum i nikt nie moze sie podszyc.Jezeli ktos ma 2 nicki od razu jest zbanowany i dobrze. Tak powinno byc,dziewczyny maja rozne zdania na kazdy temat,ale nie podszyje sie pod nikogo tylko musi byc pod swoim nickiem i nie ma klotni itd Atmosfera super. Ja jestem za ty,zeby sie przeniesc bo i tak zaczeli kasowac topiki niedawno utworzone i moze niedlugo znow ten skasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×