Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Gość corka ineski
jest sliczna ale z tym zdjeciem ogromniastym na forum inesko przesadzilas stopka na 5 km i az do znudzenia oliwka wszedzie . moze jak zmniejszysz stopke dziewczyny przejda bo bedzie badrziej przejrzyscie ? pozdrawiam bez urazy corka toczka w toczke mama :) sliczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla 80 Mój synek jest bardzo \"cyckolubny\". Inne jedzonko uznaje tylko \"na spróbowanie\" - kilka łyżeczek chętnie zjada, a potem chce cyca. Czasem jak mu coś zasmakuje to zjada więcej. A na początku tak wcinał wszystko co mu dawałam, że aż mruczał przy jedzeniu, a teraz mu się tak odmieniło. A ja myślałam że powoli się sam odzwyczai od naturalnego karmienia... No nic, nie będę dziecku żałować :-D Właśnie się moje szczęście obudziło i śpiewa sobie do pozytywki. Już ją sam obsługuje, czasem w środku nocy :-D Zaraz pewnie będzie panicznie głodny, lecę na odsiecz. O, już zaczyna jęczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole to forum...i juz...racja ze najpierw nikt go nie chcil opuszczac ... a teraz jak cos sie stalo to uciekacie...ma to sens???? ja zostaje... hehe i glosowac nie ma potrzeby...tylko czy ma sens zeby pisac na dwoch czy trzech forach???lepiej zostac na starych smieciach...a szkoda jak ktos bedzie tam a ktos tu...co bedziemy skakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jakoś nie podoba mi się pomysł z przeniesieniem. Nie czuję tego. Może z czasem sie przekonam, ale nic na siłę. Ja zostaję, najwyżej dołąćzę do inneg topicu. Mnie zdjęcia nie są potrzebne, a pomarańczki mi nie przeszkadzają. Zostaję! A Inesko jeśli uważasz, że tu jest \'dennie\" to przykro nam, ale to jaki jest topic zależy też od ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na tik-taku. Moim zdaniem przerost formy nad treścią. Nie przenoszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrra a wiec nie zostaje sama bardzo sie ciesze. :):):):) jaaga ,kamila w 100% kamilka pytasz o jedzonko a wiec u zuzy to apetyt sie zmniejszyl ale winuje zabki.mleczka niestey wciaz nie chce choc maials racje ze zwykla 2 jest slodka i dobra.polubila kaszke ryzowa firmy nestle wiec popoludniem dostaje tak wiec cyc jest juz tylko rano i wieczorkiem po kapieli.a tak wogole to czy dzieci musza pic mleczko czy jak moja zuza nie bedzie chciala to ta kaszka jej wystarczy? ognik wiem ze karmisz cyckiem jak to w nocy wyglada u ciebie?bo ja nadal 2-3 razy karmie choc jest to takie zwilzanie usteczek bo mala dlugo nie ciagnie a jak z zasypianiem>moja tylko przy cycu? mala hpw pochwal sie natalka dziewczyny dopiszcie sie do tabelki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też raczej zostaje tutaj -chyba że wszystkie się przeniesiecie :) mam nadzieję że historia zostanie przywrócona bo właśnie któregos dnia zaczełam ją czytać od początku i jak się wkurzyłam kiedy okazało się że jest usunięta mam nadzieję że i do tego forum mnie przyjmiecie na imię mam Kaska jestez z wojewodztwa mazowieckiego dokładnie z Siedlec synek mój Olaf przyszedł na swiat 19 lipca 2006 to moje drugie dziecko starsza córka Julka ma skończone 7 lat od samego istnienia topiku jestem z wami choc się nie udzielałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama olafka🖐️ dopisz sie do tabelki fajnie ze jestes z nami a co do historii topiku to moze go przywroca.no coz zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiataj mamo Olafka 🌻, ja tez jestem z mazowieckiego. Napiszę później bo mam dużo pracy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta28 W nocy Igor mi śpi bez jedzenia, sporadycznie jeszcze się zdarza że chce cyca w nocy, ale przeważnie mnie też wtedy się chce pić, więc to pewnie z powodu klimatu w pokoju. Z zasypianiem jest różnie, przeważnie jest tak, że przysypia przy jedzeniu po kąpaniu, pośpi godzinkę, znowu je i potem już śpi do rana (5:30-6:30). W nocy mnie budzi, czasem kilka razy, ale przewracam go na boczek, otulam kołderką, daję smoka i śpi dalej. Potrafi sam zasnąć w łóżeczku, ale tylko na boczku i z zabaweczką. Głaszcze ją sobie paluszkami i powoli zasypia. A karmienie w nocy się skończyło jak przestałam dawać mu kleik albo kaszkę na noc. Zjadał troszkę, potem cycuś i ok 2-3 się budził. Teraz ostatnie konkretne jedzenie dostaje ok. 17.30 (przeważnie jakieś owoce, czasem kleiku na wodzie dodaję) i jest spokój w nocy. Mozesz spróbować przykręcić kaloryfery na noc i zamontować jakiś nawilżacz na kaloryfer, bo może masz sucho w mieszkaniu i malutkiej zasycha w buzi. Ja tak zrobiłam i było trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ JA TEŻ TU ZOSTAJE :-) moja Zuzia waży teraz 7200 a więc uzupełniam tabelkę NICK......IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700......86cm. Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57......-...... ......10..........86cm. Zuzka715..ZUZIA..19.07.06....2600.....50.......2...........7200.......?? EDYTA28 moja Zuzia nie cierpi kaszek.pcham jej na siłę bo co mam jej dawać jeść? za to zupki ze sloiczka uwielbia.w nocy daję jej raz mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ognik, na pewno masz racje z tymi kaloryferami. Ostatnio było tak zimno, więc spaliśmy przy zamkniętych oknach i Kornelka budziła się co chwila, w końcu otworzyłam okna na chwilkę, żeby wywietrzyć i zamknąć i .... obudziłyśmy się rano jak zadzwonił budzik. Więc coś w tym jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatj Zuzka, a moja mała ważyła tydzień temu 7100 możemy sobie podać ręcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam zakręcone kaloryfery- całkiem dobrze się spi ostatnoi Olaf marudzi w nocy nie przebudza się tylko przez sen marudzi-strasznie mnie to wkurza dziś to już myślałam że zwariuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>JAAGA nasze córcie to modelki chyba bedą :-) Wiecie co.moja Zuzia zaczyna wstawać na nogi.normalnie jak sie ją chwyci za rączki to się podciąga do góry i chce stać.już sie jej siedzenie znudziło.a raczkowac to wogóle nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, a ile ma długości twoja modelka. Oglądałam ja na bobasach i wygląda na dłuższą od mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>JAAGA nie wiem.teraz śpi ale jak sie obudzi to ja zmierzę.ubieram ja w rozmiar 74.a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja? :) Ile mam wzrostu? :D Moja mała ma niby 68 tak zmierzyła ją pielęgniarka, ale też kupuję rozmiar 74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej same nie wiecie co chcecie dziewczyny-zawracanie tylko gitary z tym nowym forum.Juz wiecej nic nie bede proponowala Ok? a to do pomaracznowej-sluchaj domyslam sie kto to napisal,bez kitu.To ta sama osoba przemila co czepiala sie do Naty, Nie chce mowic kto to jest,bo nie chce robic temu komus przykrości. narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jescze jedno... bede robila to na co mam ochotę :D ciaooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____jaaga moje stwierdzenie ze tu jest dennie to mam nadzieje ze nie zrozumialas ze chodzilo mi o was? Ogolnie chodzilo mi ze tu jest malo kolorowo :D No ale zauwazylam ze niektorzy wolą szaroście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze
Teraz ode mnie cos :( Jestescie wszystkie walniete w mozg. Same nie wiecie czego chcecie!!!! Inesko nie dziwie sie,ze piszesz na innym forum ja tez,ale od czasu do czasu zgladne co tu sie dzieje i tu robi sie dno. Koszmar normalnie wszystjie fajne dziewczyny odeszly i zostaly same te,ktore pisza o dupie marynie.Nie chce was obrazac,ale taka jest prawda.Jak nata odeszla to tu zrobil sie syf******************* dokuczalyscie jej pod pomaranczowym nikiem,bo zazdroscicie jej i innym fajnym forumowiczkom.Dlatego takie zawistne jestescie. Mam nadzieje,ze odbierzecie to jako nauczke,bo coraz mniej osob tu pisze.Tworzylyscie takie fajne forum,az milo bylo czytac ja jestem z lipcoweczek ale rok wczesniej i milo bylo sobie powspominac. Te wasze glupie rade ,normalnie rece opadaja.Ciagle o jednym i tym samym piszecie. No nic ja juz swoje powiedzialam i uciekam stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipa
ale tu lipaaaaaaaaaaaaaaa ja piernicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nas obrażacie Droga Pomarańczko, bo nie rozumiem czym Ci podpadłyśmy ani tym bardziej czego miałybyśmy zazdrościć innym dziewczynom i być zawistne... Każda z nas ma swój mały skarb, więc nie widzę tu powodów do zazdrości. A wulgaryzm, ton, charakter i stronniczość wypowiedzi kogoś mi bardzo przypomina. Nie chcę urazić żadnej z dziewczyn, które stąd odeszły, ale tak mi to niestety wygląda, że nie jesteś lipcówką rok wcześniej... Pewnie zaraz mnie ktoś zjedzie, że mnie nie było tu widać wcześniej, a się odzywam, ale śledzę ten topik od samego początku jego istnienia i wiem co tu się działo. A jeżeli nie podoba Ci się to o czym tu piszemy, to po prostu nie trać czasu na wchodzenie tutaj. A określenia typu \"walnięte w mózg\" świadczą tylko o Tobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognik-\"Nie chcę urazić żadnej z dziewczyn, które stąd odeszły\"-liczę na to ze to co napisalas to nie dotyczy mojej osoby.Bo to tak zabrzmialo jak by chodzilo o mnie bądz natę :( Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×