Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Ja narazie jestem przejściowo na dwóch. Poczekam na decyzję reszty dziewczyn. Jak narazie nie pokazują sie. Ja ma sentyment do tej str. narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****kaola74 powiedz mi jak wyłączyłaś widocznośc maila - nie mogę jakoś do tego dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem i wcale nie chcę stąd nigdzie iść. Kafeteria mi się podoba i już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniku
a od kiedy ogniku z nii piszesz ? jakos cie nie bylo widac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uciekajcie stąd
:) podczytuję Was sobie czasem i zgłosiłam zaginiony topik do odzysku, ponoć będzie zwrócony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniku
czerwcoki zostana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz zgłosiłam bo jakos nie mogę się tam zaklimatyzować -pomimo że na tym z Wami nie pisałam, ale czytałam codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No to może dzieki temu co sie stało dużo dziewczyn - nie piszących odezwie sie. :-) My siedzimy całą rodzinką w domu. Ja klikam. Mąż ucina drzemkę. Damian bawi sie organkami i robi kupę. Hm ...az smierdzi. Na zewnątrz jest zimno i wietrznie. Ale i tak nigdzie dzis nie wychodzimy bo cała rodzinka nasza jeszcze nie wykaraskała sie z przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APEL DO LIPCÓWEK: Proszę nie rozdzielajmy się, zdecydujmy czy chcemy być na tiktakach czy kafe. Czym był nasz stary topik? To była nasza historia i MY, które ją tworzyłyśmy. Histori nie ma, a my same się wyłamujemy i nasz temat umiera... Nie pozwólmy na to - wybierzmy jedno forum i piszmy tam WSZYSTKIE. Nie zniszczyły nas pomarańcze, a teraz same się niszczymy. Ja nie jestem ani za jednym ani za drugim forum. Lubię kafeterię, jej rozliczne tematy i wątki(nie tylko na ciążach), ale wkurzają mnie wieczne kłótnie i zaczepianie pomarańczek. Na tik takach ciężko mi się odnaleźć, ale sądzę, że to tylko kwestia czasu. Może zróbmy głosowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO TERAZ JA COS POWIEM OD SIEBIE , DZIEWCZYNY WEZCIE SIE W KONCU ZDECYDUJCIE GDZIE BEDZIECIE PISALY? Zaproponowalam wam przeniesienie na inne forum to nie chcialyscie, potem topic nasz zniknał to pomysl o przeprowadzce wam sie spodobal, a teraz znow cos tu piszecie ze jednak wolicie zostac raczej tu. Kobiety,zdcydujcie sie w koncu. Ja tam wole zostac tam. Tu nic mnie juz nie trzyma ,nie ma naszej calej histori i dupa. Jest tu dennie, nie ma llinijeczek,nie ma fotek a uwazam ze jest to doskonaly dodatek do forum. Nie wiem,jakos bardziej podoba mi sie tam. Ok uciekam stad, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! JA tez juz nie wiem gdzie pisac??? Ale poznaje tamte forum i coraz bardziej sie do niego przekonuje... Wiec bylabym za tamtym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja zdecydowanie wole to forum ale kazda z nas zrobi to co sie podoba a jezeli chodzi o pomaranczki , a raczej ich obecnosc to wystarczy je ignorowac a same zrezygnuja. musze sie pochwalic ze zuzia polubila kaszke do picia mleczno-ryzowa nestle.a mleczka nadal nie. a gdzie reszta dziewczyn???? karo jak opiekunka? mamuska a jak imprezka? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrobimy znowu tabelke? NICK......IMIE......DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI......WAGA.....CM edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2...........8700......86cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Rzeczko Zapomnianego To jeszcz mamy trzecie forum na noworodek.pl?????? Chyba mi coś umknęło. Podaj link. Chciałabym zobaczyć jak jest tam. Pozdrowionka dla wszytskich. Na tamtym forum które nam ukradziono pytałam czy uzywacie kremów przeciwzmarszczkowych? Jakich? Czy są jakieś dla takich jak my czyli - :P \" nie starych mamuś\"????? A jeszcze od poczatku postu udało mi sie zrzucić 2 kg. Ależ mnie to motywuje do dalszego chudnięcia. Mam nadzije ze w końcu odzyskam wagę sprzed ciązy - 61 kg. Już nie chce wspominać ile ważyłam 5 lat temu - 55 kg - marze o nich!!!! ****Iskierko ****Magda 125 Gdzie sie podziewacie i co myslicie o zmianie forum. Bez senesu ze raz pisze tu a raz tam. Bo chce być i z wami i z tamtymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasz wybacz nie zauwazylam pytania o krem uzywam nawilzajacego kremu nivea visage i nic wiecej. no wlasnie jest 3 forum?????? basiasz gratulacje za zrzucenie kilogramow.🌻 ja waze 60,5-61 kg i marze o 57-58 kg. a mamuska jak twoja dieta??? milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i widzę ze jednak więcej nas jest tutaj i cięzko chyba przemóc sie na tiki taki,więc chyba ja zostanę jednak tutaj ,a zresztą zobaczę gdzie będziecie pisac . Mój Alanek zaczął wcinac jak szalony,cała butla kaszki gęstej juz mu nie wystarcza na długo zaraz robi sie głodny i cmoka bo chce am.Napiszcie jakie porcje posiłków mlecznych dajecie ,bo ja juz nie wiem jakie te kaszki robic ,Alanek chce jeśc coraz czesciej a obiadku zjada wielką porcję i po 2 godzinkach juz na cos ma ochotę,od jutra do zupek zaczną dodawac kaszkę mannę,bo ryżowa małego nie syci.Ciekawe jakie porcje będzie wcinał za jakieś 2 miesiące.Napiszcie co i jak jedzą teraz wasze bobaski. NICK......IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700......86cm. Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57......-............10..........86cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×