Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Witam. Ja dzisiaj nie w formie do pisania, spać mi się chce. Czuję że jestem ostatnio wyrodną mamą, bo zamiast pobawić się z dziećmi- drzemię sobie. Madziarka wysłałam Tobie kilka moich rodzinnych staroci. Te świąteczne wyślę wkrótce. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia powiem ci
ze z pigułkami wcale nie jest lepiej i cera równiez moze sie pogorszyc, nastrój zmienic na bardziej depresyjny itp :-( . Zreszta kazda z metod które wybierzesz ma jakies skutki uboczne a kazdy organizm inaczej zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko. Ja juz brałam przez kilka lat pigułki.Brałam chyba (nie pamietam dokładnie)Marvelon.I słuzył mi dobrze.Zmian tradzkowych nie miałam.Depresji tez nie.Spadek libido(jak to u niektórych)równiez nie nastapił:PCzułam sie normalnie.I nawet nie tyję przy tabsach. Jedyny minus tabletek-to utrzymująca się na wysokim poziomi prolaktyna.Ale wydaje mi się,że i na to jest rada.Dobrac takie tabsy,żeby ta prolaktyną stłamsic w zarodku.:P Zosia. Ja Cię i tak podziwiam...serio. Jesteś babka mocna jak tur.Serio pisze-bez cukru. No ale widocznie takie obowiązki niosą kobiety -,które potrafia je unieśc.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas zniosło :O nie umiałam nas znaleźć :O jak to w weekend - wszystkie się udzielają gdzie indziej :P Byłam na imprezce urodzinowej u teścia, jutro z kolei moja siostra świętuje - taki mamy na początku roku maraton urodzinowy. A w poniedziałek znów do pracy... koniec wolnego. Mam nadzieję, że tym razem dłużej popracuję :P nawet się cieszę, bo siedzenie w domu mi ostatnio nie służy. śpicie już? bo ja bym się winka napiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosmerry
5 tys. zł grzywny za niezaszczepienie dziecka W resorcie zdrowia trwają prace nad nową ustawą o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych. Przewiduje ona, że chorzy na szczególnie niebezpieczne choroby, którzy nie chcą się leczyć, będą siłą doprowadzani do szpitali. Rzeczniczka Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który przygotowuje ustawę, powiedziała, że określa ona dokładnie, kto jest odpowiedzialny za leczenie chorych na choroby zakaźne i jakie ma uprawnienia. Anna Malinowska dodała, że grzywna dla osoby, która nie chce poddać dziecka obowiązkowemu szczepieniu, zostanie podniesiona do 5 tysięcy złotych. Rozszerzono przepisy, dotyczące zapobiegania zakażeniom szpitalnym. W odróżnieniu od obecnej ustawy, nowy akt prawny precyzuje obowiązki ciążące na państwie, na przykład obowiązek zabezpieczenia przychodni i łóżek szpitalnych dla chorych na choroby zakaźne. Prace nad projektem potrwają co najmniej pół roku, a ustawa ma wejść w życie od 1 stycznia 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kurcze,jak już nie spie od 5.30 rano,bo Ania nie jadła przez cała nockę.Dałam jej o 5.30 rano i od tego czasu nie chce spac:O Pewnie z godzinkę powojuje i zasnie-tylko ja niewyspana zostanę😭 Załatwiłam się bez mydła...bo nie mam śniadania:( Musze zejśc do spklepu po jedzenie😭 A jest strasznie zimno...😭😭😭 Ja chce wiosny!!!!!!!!!! Chce zeby było ciepło.Chce chodzic w sweterku,no albo w lekkiej kurtce... Chce słoneczka i plusowej temperatury. Wczoraj było -11 st. i wiał silny wiatr:(:(:(:( Nawet nie ma co na spacer wychodzić-bo człowiek tylko przemrozi tyłek. Mimo wszystko miłego dnia zyczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Ja z kolei chciałam sobie dziś dłuzej pospać ale moi faceci urządzili mi pobudkę. Zosiu dziękuję za zdjęcia, fajną masz rodzinkę. A w jakim wieku są Twoje dzieci? Ktosia współczuję wczesnej pobudki. Mój Patryk już teraz tak wcześnie się nie budzi ale jeszcze pamiętam jak to jest tak wcześnie wstawać. Kiedyś obudził się o czwartej rano, pobawił trzy godzinki i w najlepsze poszedł spać dalej. A ja juz nie mogłam zasnąć. Zmykam już. Mąż woła na śniadanie. Miłego dnia zyczę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja dzisiaj później bo nie mialam internetu:O i wogóle zła jestem:(, bo nam w nocy piec wygasł:O, mamy zimną wodę i w domu lodowato😭, a męża z bratem nie ma, bo pojechali na giełdę:O:( Także jeszcze ze dwie godzinki będę odcieta od ciepełka;) Co prawda mamy ogrzewanie też na gaz, ale trzeba jakies kable poprzepinac, a ja na tym to się nie znam:( My dzisiaj pospalismy do 8-ej:) Dziewczyny, ale się ucieszyłam jak dzisiaj weszłam na wagę, a tam 2 kg mniej:):):)Super, jeszcze ze 2 i będzie dobrze;) Zmykam obiad dla moich Panów gotować;) A reszta mamusiek niech się melduje posłusznie;););) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,dziś oglądałam program o 8.40(chyba)na TV2 o tym jak schudnac.Pokazywali taka parkę,co miała prawie 40kg nadwagi-razem. Byli otyli.A jedli za 5-cioro.Masa jedzenia-frytek,chamburgerów,czekolady,coli,pizzy.Tyle facet zjadał przez tydzien-co ja bym chyba przez miesiac nie zjadła:O Okropne. Ale mam zamiar tez zapisywac co zjadłam kazdego dnia.To da mi obraz jaki ze mnie łasuch:P Zobaczymy jak wyjdzie bilans mojego pozywienia.Wtedy postaram się cos poprawić. Magda-masz już ciepło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć U was tez taka super pogoda?? u nas swieci słoneczko i jest wiosennie , temperatura też cos w okolicach 8stopni:) A ja przy garach. Zaprosilam dziś rodziców na obiad, bo raz za czas wypadałoby się zrewanzować. Już mam w zasadzie wszystko przygotowane, tylko mięsko i ziemniaczki do piekarnika muszę wlożyć( Ktosia ziemniaczki wg twojego przepisu cieszą sie dużym powodzeniem) , a po obiedzie może na spacer się przejdziemy. Magda jak jak tak dobrze ci idzie to ja chyba od jutra też przechodze na kapuścianą. Kurcze musze kończyć bo mąż mnie już przegania, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośka--jeszcze mam zimno:(, ale mojej tesciowej \"przyjaciel\" się zlitował i poszedł napalic, a teściowa mu pomagała, więc za jakieś pół odzinki będzie ciepło:):):) Ja po mojej diecie też zamierzam wszystko zapisywać , co jem i liczyć kalorie, zeby nie przekraczały 1000;) Ja niestety tak duż nie jem , coli również nie piję, ale mnie gubia słodycze, ciasta , a przede wszystkim złe godziny posiłków:O Tzn.drugie danie jemy jak mąż wraca z pracy, a jest to 18-18.30, więc bardzo późno:(, a jeszcze podgryzie się jakieś ciasteczko czy czekoladkę i wiadomo jaki będzie efekt:( Ale teraz to zmienię, najwyżej nie będe jeść, bądź mąż będzie jadł odgrzewane w mikrofali:P:P:P Ale mnie zaczęła głowa boleć:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wionka. Ciesze się że Wam smakują.:) Magda. Ja zaczęłam już dzis zapisywać:P Miałam od jutra-ale stwierdziłam,ze to żadna różnica. I powiem Wam,że bardziej się pilnuje z jedzeniem-kiedy to zapisuje :D,bo mi głupio podjadac hihi:P:P:P:P Może to będzie jakiś sposób na powstrzymanie chęci na słodkosci??? Ale z kawy z mlekiem nie potrafie zrezygnowac:( To dla mnie za duze wyrzeczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Byłam dzisiaj z M na zakupach, dzieci zotawiliśmy z babcią. Razem z teściową przyjechała też szwagierka z 5-letnią córka. Mieliśmy razem ze szwagierką jechać na giełdę i do sklepu, ale się mój M pokłócił z siostrą w samochodzie i doszliśmy do wniosku że pojedziemy sami. Wkurzyły mnie razem z teściową, bo pisałam Wam że położyliśmy wykładzinę w korytarzu. Ciemny łososiowy z kremowym. Kremowy jest środkowy pasek prostokątny. Gwiazdy przylazły i mimo tego, że jest rozłożony koc na podłodze, na którym stawiamy buty,to one wlazły na ten jasny kawałek i mi cały zabłociły. Wkurzyłąm ię bo dzieci od razu wiedziały gdzie i po co jest ten kocyk, a te nic sobie nie robią z tego, że ktoś się stara mieć choć trochę porządku. Koniec narzekania. Zbieram się, bo dzisiaj idziemy do kościoła na poświęcenie świec i obecność obowiązkowa. Myślałam że pójdę z Karolą sama ale właśnie mój M pojechał do Niemiec i będzie w nocy. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu. I dlatego najlepsze na podłoge w przedpokoju sa kafle:) I nie martwisz sie takimi osóbkami,co wchodza w zabłoconych butach. Ja długo nie miałam nawet kszty dywanu w domu.No ale dzieci(ich obecnośc)zmusiły mnie do zakupu dywanów.W przedpokoju mam mały dość ciemny granat z niebieskim i do tego jakies kolorowe wstawki -ale to specjalnie pod wystrój przedpokoju,taki poprostu pasował.W duzym mam dywan do połowy pokoju w koloze ścian i kanapy.A w małym mamm całkiem niepraktyczny,jasno żółty i drzewka,rowerki,ulice,szkołe,CPN i inne takie -dziecięcy. Przyznam,że mało piore te swoje dywany,bo jakoś mi sie nie brudza. Ale ludzie zdejmują buty-nawet kiedy ich o to nie prosze.Tak jakos sami z siebie zdejmuja. Nawet lekarze,kiedy do nas przyjeżdzaja-toi buty zostawiaja w przedpokoju,żeby do pokoju wchodzić już bez.Chociaz zawsze mówię-że nie muszą.Ale chyba moj dywan(jego wysokośc)w duzym pokoju powoduje,ze wszyscy boją się go stłamsic hihi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My już po obiadku;),tzn.moi Panowie;). Kacper usnął, mąż też(dzisiaj wieczorem wyjeżdża), pomyłam gary i mam juz spokój;);) Zosiu--ja jak na razie też nie mam dywanów w domu, ale i tak mnie wkurza jak mi ktoś w trepach do domu wchodzi:O, my mamy klatkę schodową i na niej przed wejściem korytarz i tam zostawiamy buty, ale co niektórzy biją do domu w buciorach:(Oj! nie lubie tego strasznie:P:P Jak byłam u mojej mamy (Kacper miał 3 m-ce,musiałam wyjechac z małym na jakis czas ze wzgl.remontu w domu) i przyjechała moja teściowa ze swoim Panem... Moja mama ma zawsze w domu odpicowane, a i dywan biało-grafitowy...(w dużym pokoju), no i moja teściowa wlazła w trepach, a ze był to marzec i plucha za oknem, to bardzo pieknie wyświchtali dywan:(.I tylko zeby było lepiej, to mama nie mogła go doprać, a teściowa widziała co zrobiła i nawet nie przeprosiła:O.Strasznie przykro było wtedy mojej mamie, a ja byłam taka wściekla, że szkoda gadac:( Ja osobiście takich ludzi nie rozumiem:O:O:O Jejciu , ale się rozpisałam i to z powodu brudnego dywanu;);):P Ale ja sobie dzisiaj pojadłam;), hehe, kawalek mięsa z indyka(gotowany) i bukiet warzyw na patelnię(uduszone) Jestem full:):) Co dziewczynki porabiacie?? Pewnie u rodzinki na herbatce lub w domciu pod kocykiem;) No ładnie...próbuję od jakiegoś czasu wysłać post i nie mogę? Nie wiem dlaczego:( Może znowu jakieś problemy mają bądź czyszczenie topiku uskuteczniają:( Aaaa wczoraj czytalam, i moredator pisal, żeby wklejać linki do tych pokasowanych topików, że da się je odzyskać;);) Zobaczymy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja dopiero dzisiaj bo mi wczoraj internet padł w pracy a w domu nie mam. Osobiście udzielam się już na innym topiku ale tu chyba też trochę mogę co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pusto:( Wychodzi na to , ze ja tu sama zostałam;), mam tzw.dyżur;) Mąż odprawiony,już pojechał i siedzimy sobie z moim urwisem:) Dziewczyny...gdzie jesteście????😭😭😭 Tymczasem uciekam na Allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ja jestem.Ale tylko na chwilkę. Izabelka. Możesz,pewnie ze tak:) Magda. Zebyś wiedziałą...ja dziś spedziłam dzień pod kocykiem:P Tak zimno na podwórku,że nie ma po co nosa wytykac z domu. Dziewczyny. Jutro wstaja o 6.20 :O:O:O:O:O Wiem...masakra:O Ale jak Wam napisze dlaczego to padniecie..... Jadę o 6.45 na basen:O Nieźle -co? Tez uwazam,że mnie pogrzało,no ale jak powiedziałam \"A\",to trzeba powiedziec i \"B\". I zrywam sie z wyrka i jedę z kolezanką.Miałam jeździc 2-3 razy w tygodniu i stanę na głowie,a pojade. Wieczorem nie mogę,bo mąz jutro idzie do pracy na 20-ta. Tak wiec został tylko ranek. Oj,jak sobie pomyśle,jak będzie rano zimno....😭 No ale cóz... Uciekam.Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wpadam powiedzieć DORANOC. Ktosia, gratuluję zaparcia w chodzeniu na basen. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !:) Chciałabym coś z Wami poklikać ale narazie wszystko przez te cycki stoi na głowie :P kiedy to sie skończy ?:P:P ani z domu nigdzie wyjść ani normalnie funkcjonować nosz kurczę , zła jestem i zmęczona :O:O chodzę pół naga po domu bo ponoć trzeba wietrzyć te popękane brodawki , to dopiero kilka dni a ja mam już dość .....:(:(:O Nikola- muszę zamowić tą maść na allegro bo w żadnej hurtowni tego nie ma - ciekawe kiedy dojdzie ... Karmię mojego głodomora na zmianę raz butelką ( to co odciągne laktatorem ) a jak sie czuję na siłach to podaje mu pierś :O:O o Boże jak to boli 😭 mąż mnie musi trzymać bo bym na sufit chyba uciekła :O:O A ta moja Borsuczyna nic tylko by jadła i jadła ..... No to już uciekam bo zaworki mi puściły i zaraz sobie klawiaturę zaleję ...:P:P Ściskam Was Wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia widzialm na jedenj aukcji ze wysylaja codzinnie to nawet teraz zrob przelew i moze we wtorek gora w srofe Ci przysla , ja nawet patrzylam mam nadal ta masc ale juz przeterminowana ehhe u nas na sali wszystkim dziewczynom ta masc pomagala wiec moze tobie tez pomoze , a nic nie piszesz jak kubus grzeczny czy daje e kosc?? i jak zuza na niego reaguje?? ktosia normalnie zeby brzydko nie powiedziec ...............to jestes naprawde niezla mnie to by nikt sila nie wyciagnal z domu o tej godzinie a co dopiero na basen w zimie jak ja jestem taki zimorodek , kurde a ten basen tak wvzesnie otwieraja eheh wczoraj imprezka sie udala mala miala nawet spoko ten tort miala byc niby ksiezniczka ale wygladala jak lala w stroju regionalnym zrobilam zdjecie to wam wysle , mala dostala jak zwykle od moich rodzicow duzo ubran wiec przynajmniej mniejszy wydatek na wiosne dzisiaj pogoda byla sliczna wiec pojechalismy na stok oliwia pojezdzila na sankach a my razem z nia , ja pozniej siedzialam z nia u rodzicow do wieczora bo maz na mecz hokejowy poszedl i jakos wrocic niemoze hehe dobra ide musze cos wyprasowac do pracy , bo rano sie wyrobic niemoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latałam troszkę po Allegro i przypomniało mi się,że Brednie się do mnie odezwała na smska. Pytała o nasza Kasiunię🌻-czy urodziłas? Napisała mi,że mleko jej się skończyło w piersiach i karmi małego Bebilonem.Tak to wszystko u nich ok.Prosiła,żeby Was pozdrowić. No to...pozdrawiam👄 Ja sobie szukam sukienki na to wesele.Wprawdzie mam mnóstwo czasu-ale chyba jednak skłaniam się ku uszyciu sobie czegoś ładnego.Zawsze na większe okazje szyłam suknie-no ale miałam u rodzicó zaufana krawcową.Tutaj-niestety nie:( Ale może kogoś znajdę-jak popytam:P Nikola. Jestem uparciuch. Przyznam-nie chce mi sie.Bo to straszna godzina-no ale ćóz:O Słów na wiatr nie rzucam. Ale co najlepsze,że jade z koleżanką z osiedla-ktorą wyciągałam strasznie długo na ten basen.Ale była ze mna dwa ostatnie razy i takiego bakcyla załapała-że to ona zaproponowała 6.45:O Niezła jest. Tez ma dwójke maluszków w domu.Synek ma 2lata i 5m-cy, a córeczka jest o 3tyg.starsza od mojej Anulki. Dobra,teraz to juz uciekam. Kasiuniatrzymam kciuki za Twoje zaworki hihi:D Zeby szybko zdrowiały. Mi położna kazała(jak karmiłam Karolinę)smarowac własnym pokarmem i wietrzyc.I pomagało. Tak więc...trzymam te kciuki Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My po weekendowym maratonie urodzinowym. Przejedzeni i zmęczeni ;) Piszecie o mrozie, a u nas od kilku dni przyjemnie - temperatura koło 6-7 stopni powyżej zera i słonka trochę. No prawie wiosnę już czuć :) Kasiunia, znam ten ból - byłam bardzo pogryziona przez Martynę. Wiem jak to okrutnie boli i jak niszczy przyjemność karmienia :( mnie pomogły kapturki i Bephanten, chociaż i tak to dość długo trwało :( trzymaj się!!!! Ktośka, ja też gratuluję wytrwałości :) w życiu bym nie wstała o tej porze gdybym nie musiała :) Nikola, spóźnione życzenia dla Twojej córci 🌻 Kasieek - dzięki za fotki. Mała śliczna :) Zosiu, jak się czujesz? bóle przeszły? ściskam wszystkie mamusie i życzę miłej nocki :) a jutro do pracy :P kto musi oczywiście ;) :P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam powiedzieć DOBRANOC😴 Kasiunia--kuruj te swoje mleczarnie,niech mąż okłady robi:P:P;) Napisz jak mały się sprawuje;) Ktośka--podziwiam Twój zapał:):) Ja chyba bym o tej porze się nie zwlekła:O Nikola--czekam na zdjęcia:):) Anik--udanego dnia w pracy;) Do jutra!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia niezla jesteś:) o tej porze na basen, ale ja jutro tez się nie lenię, jadę na 9 na siłownię. A wczoraj wieczorkiem sobie poplywalam, było 5 osob na basenie, każdy mial tor dla siebie. Więcc pomalutku zaczynam coś robić ze sobą. Chyba wyprobuję też wasz sposób z zapisywaniem co zjadłam, bo od jutra dietka. I tym razem wytrwam , bo mialam dziś dość jak zobaczyłam sie w swoim płaszczu. Wszędzie się rozchodzi :( przez tuszę. Ale jednak robię 1 faze mojej diety SB, to tylko 2 tygodnie, a będę mieć w miarę płaski brzuszek. O kapuścianej pomyślę kiedy indziej Dobra uciekam do wyrka, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska o
6 na basen? ratuuunku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×