Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Necia mogę Ci zrobić ale musisz mi napisać datę od kiedy jesteście razem:) Ja nawet nie będę pisała jak to u nas jest z tym widywaniem:O bo to porażka niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom :D juz w porzadku jest:D moj Michal tez czesto ma warty ale jemu sie podoba hehe mowi ze lepiej niz na bp czy na duzurze na grzybie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Tomek też mówi że lubi mieć wartę bo w wartowni jest spokój nikt sie nie drze tak jak w koszarowcu:) a poza tym to dni mu szybciej mijają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a jak nie maja wart to nic nie robia...przynajmniej Michal nic nie robi albo spi albo oglada tv albo gra w pleja hehe ostatnio gral 3 godziny:D malutki chlopczyk!!!a nieraz na wartownie sobie go przenosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALIA MóJ TOMEK TO SAMO MóWI:) PRZYNAJMNIEJ NA WARCIE MAJą SPOKóJ:D Jesteśmy od 26.12.2003 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to u mojego nie mają tak dobrze, jak nie ma warty to ostatnio ciągle mają coś do roboty! Ostatnio w sztabie coś robili, albo na kotłowni pracują:o mam nadzieję że to się zmieni bo już jest strasznie zmęczony:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh moj Michas stwierdzil ze jakbym jeszcze ja tam byla to mialby jak w raju:D hehehe zartowal oczywiscie , ale dobrze trafil, ciesze sie hehe, oczywiscie tez nie zawsze sa luzy ale to jest najwyzej pare godzinek albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Necia udało się ten jest już dobry:) Mariola to faktycznie dobrze trafił a mój to chyba najgorzej jak mógł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka 👄🌻 Dzięki wielkie:) Kurcze u mojego Tomcia nie chca puszczać do domów w ogóle:( Jutro idzie na WSPL do szpitala bo kręgosłup go boli, miał kiedyś problemy. Może coś tam wykryją i wypiszą go na stałe do domu:)( ale bym się cieszyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze jest jak jest bo jak sobie przypomne jakie on zalamki przechodzil i lapal doly przed pojsciem do wojska to nie wiem co by bylo jakby trafil na jakis terror...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam szanowne panie,moj chlopak jest zawodowym i od pol roku jest w Afganistanie na misji.... tesknie strasznie. Cieszcie sie ze mozecie sie ze swoimi widywac... chociaz raz na dwa tygodnie..... to strasznie trudna proba dla zwiazku, nie puszczajcie swoich chlopcow,pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja tylko na chwilke:) Paulunia zazdroszcze Ci... Masz swojego zolnierza przy sobie... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki! Od rana nawet tu tloczno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Arkhonia:) Ty dopiero musisz tesknic... My nie mamy tak zle, ja np widze swojego raz na miesiac:) z czego bardzo sie ciesze, bo moglo byc gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia 🖐️ tak, poszedł 5 grudnia:) Ja nie wiem kiedy swojego zobaczę bo coś ich tam puszczać nie chcą:( ehhh Beatko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na jego urlop:) a przyjedzie juz 21 marca ok godz 21:) juz sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak im kazali... To jest przymusowy urlop. Ale za dobre wyniki w egzaminach dostal 3 dni i zostawia je na wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxunia no i jak wrazenia???bi ja jeszcze teraz pamietam wszystko dokladnie, co sie czuje i wogole???fajnie ,prawda???a plyte z przysiegi znam juz na pamiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia a jaki mialas podklad muzyczny do tej plyty bo szukam jakiesj fajnej muzyki takiej wlasnie a na mojej jest tylko jedna taka wojskowa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia to super wyznanie:) Ja też mam pamiątkę z jego wojska i jeszcze jak się zobaczyliśmy po przysiędze to mamy nagrane jak się rzuciliśmy na siebie i całowaliśmy. Często w domciu sobie to oglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×