Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

oj kurcze Natalko to naprawde nie wesolo:( nie wiem co mam napisac:(wiem ze chociaz sie ma nerwy jak ze stali to i tak kiedys poszcza:(wytrzyma zobaczysz!!!Michal mi tak mowi caly czas mowi i mu wierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że wytrzyma niestety nie ma wyjścia:o to jest straszne uczucie jak wiesz że komuś kogo kochasz jest tak źle a Ty nic nie możesz zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze gdzies w pokoju obok ma jakiegos kumpla z ktorym moglby pogadac....albo gdzies...napewno na jednostce tez jest ktos normalny, a kontaktujecie sie czesto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez to rozumie...jak jest wesoly to az lepiej jest a jak smutny to potem o niczym innym sie nie mysli....:( tez juz mi bylo tak smutno i teraz znowu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u niego na kompanii same takie ciołki:o a z innymi to nie ma nawet czasu się kontaktować bo ciągle coś robią albo ma warty albo coś sprzątają! Dzisiaj jeszcze dochodzi do tego to że jest zmęczony po tych wartach ciągle:o i przybija Go ta myśl że nie pojedzie na PJtkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia nawet sobie nie wyobrażasz jak chętnie bym się z Tobą zamieniła sytuacją! Bardzo bardzo chętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to wojsko to szkola przetrwania dla wszystkich dla zolnierza dla nas i dla zwiazku, ale ja wlasnie teraz doceniam go najbardziej i przekonuje sie jak berdzo go kocham i on tak samo...i widze jak radzi sobie w sytuacjach kryzysowych, takich jak teraz, bo w cywilu zawsze przytulil sie i sie uspokajal-tam nie moze, sam sobie musi radzic...ja jedynie wspierac go moge \"duchowo\"teraz widze jak bardzo jemu zalezy na mnie. bylam pewna za zapali fajke dzisiaj bo jest tak wkurzone ze masakra ale nie zapalil-dla mnie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka przykro mi...:( Natalka wspieraj cala soba swojego zolnierza, teraz Ty musisz byc twarda!... Moje kochanie juz spi po warcie. Niech to wojsko sie juz skonczy! Nasi mezczyzni maja o tyle dobrze ze maja nas:) maja w nas oparcie... Gorzej maja ci, co sa sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe staram się ale jak Jemu jest tak źle to mi się serce kraje:o Pocieszam Go jak tylko moge! Mam nadzieję że mu to troszkę przejdzie za parę dni bo jak narazie to słowa Go nie pocieszają:o Ja się kiedyś zastanawiałam czy nie łatwiej jest facetowi przejść przez wojsko jak jest sam! i w sumie to myślę że jak ktoś jest sam to jest mu łatwiej! Przynajmniej nie tęskni tak strasznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słoneckza, czytam ze u was niezaciekawie... ja w sumie nie wiem jak u mnie jest, wiem z eten tydzien juz sie z nim nie zobacze,bo jakois kolo wóricł po przysiędze najebany i nie ma przepustek, ciekawe co bedzie w przyszłym tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalcia a ja mysle ze trudniej....bo wtedy to juz konkretnie nie ma komu sie wyzalic i powiedziec wszytskiego szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia witaj Ale są koledzy z którymi możesz pogadać ( z tymi z cywila) znajomi! Wiem że jest też druga strona medalu! i bycie samemu i związek ma plusy i minusy! jak wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sie jakies ewenementy znajdą, ja nic nie moge wiecej powioedziec, opprocz tego ze kazdego dnia kiedy był na 3 dni po przysiędze, na koniec płakałam...bo z nim czas mija tak szybko, a bez niego nieporownywalnie wolno...poza tym...najgoirsze jest to ze widziałam ze jemu sioe tez chciało wyc, ale sie powstrzymywał....mysle ze dobrym podsumowaniem tego jak jest samemu a w parze w wojsku sa jego słowa \" bo teraz to ja sie musze trzymac za siebie i za ciebie, za nas razem\"... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie biedny:o No właśnie Paulunia to mam na myśli, że nie martwią się tak bardzo jak Ci co mają Dziewczyny! Jejq gdzie ta panna miała głowę żeby w ten sposób zrywać z chłopakiem i do tego jeszcze który jest w wojsku... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tez mowilam Michaskowi ze chyba by mu bylo lepiej jakby mnie nie bylo....ale stwierdzil ze nieeee i ze jak sie troche pomartwi to mu to dobrze zrobi, powiedzial ze teraz jakbysmy sie rozstali to napewno by nie wytrzymal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu na niektóre rzeczy nie powinno sie nawet dyskutowac, takąmają wartosc ;] a co do rozstan, to lepiej nawet nie mowicie im o takich myslach, wiadomo ze i tak zadna z nas tego nie zrobi, a oni bedą miec wątpliwosci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak to powiedzialam,tak mi jakos przyszlo do glowy ale wiem napewno ze nie odeszlabym od niego-szczegolnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na forum sportowym podziwiam efekty diety, za ktyórą sie jutro biore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie marioleczka,ja w zadną z was nie wątpię :) tpo tylko takie rozmyslanie, ja tez to mam, ale wiem jak mu tam jest i niech bedzie tak, niz miałoby byc gorzej i wiecej do myslenia... wlasnie patrze na foty z przysięgi...ah ten lotniczy stalowy beret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet tak tomkwoi nie mówię bo zaraz bym usłyszała że chyba mnie ktoś w główkę uderzył czymś ciężkim:P Piguła zuza witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×