Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

usmiechniety w sensie, ze dipiero na wolnosci i ze mną widzi jakie ma szczesci :) no ale jestem skromna:) no jak dzwoni to tez weselszy i milszy ze mnie słyszy no rozrywek im tam nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam....ze dopiero jak jest na wolnosci i sie ze mną widzi to wie jakie ma szczescie, o to mi chodziło powyzej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez sie cieszy jak ze mna rozmawia dlatego czesto dzwoni :) no i teraz tez juz musze mykac bo chyba go przekonalam ze rozmowa bedzie mila wiec nie ma sie czego bac :P a juz pozno to pewnie do pierwszej pogadamy :)no to juz sie zegnam milych snow zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poczatku mowilam ze wojsko jest potrzebne!!zeby cos zrozumieli i wogole!!i jak narazie sie nie myle!!bo moj mis jest coraz lepszy i coraz bardziej mnie docenia i wogole:D:D:D....a wogole to dni mi tak jakos teraz szybciej leca niz na poczatku...jeszcze ich zostalo 137:D ale chyba pod koniec znowu zacznie sie dluzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane:) Marioleczka to wiedzę , ze Twój to tak jak mój troszkę starszy rocznik :D Ewcia Twojego Bartka nie będą pusczac w Ustce na stalki dopóki nie pójdzie na macierz, mojego tomka tez tam nie puszczali, :) a tak na marginesie, to może pójdzie tam gdzie mój Marynarz jest - do Gdyni:) Co do tych słodkich słów to u mnie jest tak samo:) tez taki słodziutki same komplementy mi prawi i w ogóle. to wojsku zamiast z nich facetów robić to ich rozkleja:) Mariolka słyszałam że ślub bierzesz? Tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo ale jestem nie wyspana.......chyba jeszcze wskocze do lozeczka....mielismy gadac z Michaskiem do rana a chyba przed 3 juz zaniemoglam:phhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia nie, ja jeszcze nie mam nic zaplanowane:D narazie, nasza Madzia wychodzi za maz!!!:D a Michas tez tam sie bardziej czuly i wogole:Dno ale wydoroslal chyba tez troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tym ślubem to wiedziałam , ze któraś z Was na M :P Spij smacznie;) Ja już w pracy od 8 jestem śpiochu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja juz sie przebudzilam ale znowu na zmiane pedze do mojego miska!!a dzisiaj byl w kompanii reprezentacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioleczka a gdzie Twój jest w jednostce? Bo mój tez dziś idzie w kompani reprezentacyjnej , bo jest pogrzeb jakiegoś generała i Kaczyński ma tam przyjechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak w ogóle to ja chyba nie mam Twoich zdjęć:) Wyślij mi ze swoim żołnierzem na NECIA1605@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mis jest od listopadaw woju ok zaraz wysle ale z zolnierzem nie mam niestety na kompie no i czekam na Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja musze spadac bede pozniej czekam dalej na zdjecia bo jeszcze nie doszly:D :D :Ddo\"zobaczenia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka ja mam 27 lat, chyba tu jestem z was najstarsza:). Paulunia ale Ci dobrze, że go zobaczysz:0 Ja nie wiem kiedy Tomusia zobaczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula Ty jesteś w ciąży????? oooooooo to gratuluje, nie wiedziałam:) Gdzie Twój jest w wojsku bo zapomniałam i kiedy wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheheheh :D:D:D ale jaja , popatrzyłam na Twój pierwszy suwaczek:D Spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawie tak jak mój tez wychodzi w sierpniu:) tylko 28. A kiedy bierze urlop, bo Tomcio w lipcu albo sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ale masz wklejoną główna stronę suwaczka i ja na to kliknęłam, zobacz sobie, usuń sobie ten główny link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Ależ mnie tu dawno nie było! Kurcze przeczytałam wszyściutko i już jestem na bieżąco! Widzę że temat se.... się pojawił! No cóż to niestety towarzyszy każdej dziewczynie Żołnierza czyli strach przed tym chorubskiem!! Ale dziewczyny Naszych Wojaków to nie złapie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i już!!!!!!!!!!!!!!!!!! Macie myśleć pozytywnie i wszystko będzie ok!! Ewcia szkoda że Twój wojak nie może iść do lekarza bo powinien!! Lepiej dmuchać na zimne!! Zawsze by mu coś tam dał nawet jakiś paracetamol! Dobre i to! Mojemu Wojakowi się troszkę humor poprawil ale jeszcze nie tak jak bym chciała:o Kurcze Wasi to mają fajnie że nic nie muszą robić! U Tomka to cały czas ich gonią do jakiejś roboty i dlatego też pewnie taki zły bo nie dość że ciągle niewyspany to jeszcze cały czas coś musi robić:o Podobno nawet jak do nich młodzi przyjdą to będzie cały czas tak samo:o kurcze ależ trafił!! A co do reprezantacujnej to mój też jest:) już był na kilku pogrzebach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×