Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jusinka
wiem ale jak juz do mnie wuci to bedzie dobrze tak jak przed wojskiem bo tak wlasnie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
trzymam kciuki ze tak bedzie i za ciebie i za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
ja tez ale kurcze jak mam z nim pogadac najchetniej bym pojechala do niego tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
Jezeli chcesz to jedz. albo zaczekaj az wyjdzie na pjke. ja chyba tak zrobi chociaz sama zaczynam sie nad tym zastanawaic czy warto. mam coraz wieksze watpliwosci. ale dzisiaj znowu plakalam jak o nim zaczelam myslec. ehhh. kiedy mi przejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
ja nie trace ochoty ani nadzieji nawet nie przeszla mi mysl zawachania czy warto? caly czas zyje w nadzieji ze znowu bedziemy spedzac razem wieczory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
tylko ze do mnie nie odzywa sie o wiele dluzej niz do s=ciebie i bylismy ze soba o wiele krocej niz wy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
no tak ale kochac mozna rownie mocno....czas trwania zwiazku nie ma znaczenia jesli milosc jest prawdziwa i pelna planow na przyszlosc Kaplica dlazego przestali kochac ????????znasz odpowiedz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczynki tak mi was szkoda:( mam nadzieje ze jeszcze wam sie wszystko ulozy!!! Ja sobie teraz tak siedze i przytulam sie do koszulki mojego miska bo tak slicznie nim pachnie..szkoda tylko ze moge sie tulic do koszulki a nie do niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy dzien w miare szybko minał oby jutro tez tak szybko minał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
mi pozostaly zdjecia i wspomnienia i iskierka nadzieji ktora we mnie sie pali....dla niego....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity,wstalam juz bo jade na uczelnie.......sama......a wczesniej z nim ieszkalam w tamtym miesscie i na stancji....no ale...wczoraj znajomi wyciagneli mnie na pifffffffffo,caly czas myslalam o nim,niby troche sie oderwalam,ale tak to jest ,jak sie kogos kocha to on jest zawsze w twoim sercu...i to jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisal misiek....dzis ma wolne bo musi sie uczyc stopni wojskowych czy cos takiego?????a ja dzieki wam lepszy humorek mam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) ja juz na nogach bo cos spac nie moge:) Ale sobie lekko mowiac dosrałam...kupiłam wczoraj ten nowy balsam Dove summer glow bo byłam ciekawa czy to lipa czy rzeczywiscie opala..no i posmarowałam sie na noc..wstaje rano patrze i jestem dwa razy bardziej opalona niz byłam..teraz wygladam jak jakas solara:( jednak telewizja nie kłamie:D kurcze a to podobno długo sie trzyma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez go uzylam,jakis miesiac temu...i rozprowadzilam niedokladnie:(moj misiek sie wystraszyl,nie lubie za bardzo samotnych niedziel...sa smutne,i nuuuuuuuuuudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja tez go niezbyt dokładnie rozprowadziłam ale uzyje jeszcze i moze to zatuszuje:D Mykam sie troszke naturalnie poopalac:) narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co paulinka ,macie racje z tym ze w wojsku oni sa jakby bardziej czulsi...te esemeski...aj......tylko jakis zwierzak z mego wychodzi...zboczek noramlnie chyba brak ()mu na glowke pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak!!!!!!!!!!!!!!!ale dobrze ze mysli o tym,bo chociaz wiem ze mu brakuje,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam juz sie ze swoim umowilam ze jak dostanie pzepustke po przysiedze to sie barykadujemy i WSTEP WZBRONIONY,heeheeh,rodzinie i znajomym beda musialy wystarczyc telefony on niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! :) Andzelika - moj jest w wojsku od 10 maja, takze praktycznie na rowno z Twoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj,czekalam na jaks wiosenke,i jak sie czujesz ,czesto sie odzya?i gdzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w Koszalinie. Odzywa się róznie, jak ma tylko kilka minut wolnych to pisze, czasami rozmawiamy. Z kazdym dniem lepiej. Pierwszego dnia jak rozmawialismy to nie poznawalam mojego Robaka, aleteraz wrocilo wszystko do normy. Wczoraj mi napisal ze zaplacil 20zl i przez 2 tygodnie moze miec telefon - ja pierdziele - wyzysk :) Oczywiscie wczorajszy sms wieczorny tez zawieral tresci erotyczne hehe, wiedzialam ze mu bedzie ciezko. Na pozegnanie w zartach mu powiedzialam zeby prosil o dodatkowe dawki bromu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj zaczyna sie klimatyzowac,ale na poczatku byl nie do poznania,odzywa sie jak tylko moze,rano ,wieczorem,zeby nie miec lipy,a jak ty sie trzymasz,bo ja czekam do przysiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że ze mna to roznie. W ciagu dnia lapie takie zawiechy i mysle, mysle bardzo intensywnie o moim i jest zajebiscie ciezko mi wtedy. Staram sie miec jakies zajecia. Po kazdym jego telefonie jest mi lzej :) W dodatku jak slysze jego \"czesc kochanie\" to juz w ogole mozna sie rozplynac:) Przysiege ma 6 czerwca - duzo jeszcze czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CZUJE PODOBNIE,JAK NIE MYSLE TO JEST DOBRZE,JAK ZACZNE TO LIPA,teskno,to taka nowa sytuacja,moj ma przysiege albo 1 albo 6 czerwca,wiesz czasem mysle jak ja te 9 miechow przezyje??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×