Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ja mojego kotka zobacze za 6 dni :( w niedziele I wydaje mi sie ze to długo... Chyba to prawda ze im blizej domu tym gorzej i bardziej ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jak szybko to pewnie co tydzien bedzie przyjezdzał... A ja juz jutro:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie tylko moj ma pjtke,bo pokazał zaproszenie wiec to chyba nie odmulacz ale obojetnie co wazne ze przyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze dzisiaj dobre humorki u wszystkich:) ale nie ma sie co dziwic wkoncu piekna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no bardzo:) Szkoda ze jeszcze na weekend nie zostanie ale te przepisowe 72 godz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Wiki pogoda okropna,moze nie pada w koncu ale jest tak duszno ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak sama jestem to czas sie wlecze,jak on przyjeżdża to mija błyskawicznie niestety tak to już jest:( 160 dni na suwaczku masz,a ja licze 170 juz sama niewiem do kiedy mam nadzieje ze na koncu sie miło rozczaruje i wyjdzie szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam 160 ale dzis mi powiedział ze to jeszcze 169DDC ;/ ALe mam nadzieje ze wyjdzie wczesniej, Jeszcze mi powiedział ze urlop dostanie we wrzesniu;/ bo u nich na jednostce samio przydzielaja urlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no mi tez nie wiem kiedy minał weekend;/a tak to sie ciagnie i ciagnie...i jaka to sprawiedliwosc;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawego jak to u mojego z tymi urlopami będzie..i pomyslec ze niedawno było prawie 300 dni...a to juz niedługo miarka i obcinamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci praktycznie Wiki zostanie po tym urlopie odrobinka..ojeju ale super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bardzo sie ciesze ale tam maja o tyle fajnie ze sami mogli wybrac kiedy chca urlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach tak! Tez bym chciała zeby moj mógł wybrac..poczekamy,zobaczymy Ja mam nadzieje Wiki ze zdasz nam relacje po przyjsciu twojego z woja jak to jest,czy sie zmienił itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co mi sie na łeb rzuca;p!!kurcze chociaz wiem,ze zapraszac bedziemy za 3 tygodnie to ja juz siedze i wypisuje zaproszenia;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej suri3,jak samopoczucie,ja wrocilam juz z uczelni i zaczynam od dzis diete kopenhadzka ...zeby moj misiek jeszcze bardziej byl ze mnie zadowolony,pisal ze caly czas cwicza musztre i brzuszki na czas czy tam cos takiego...aj moj biedy misiaczek,ja mam humor coraz lepszy,dam rade ,dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No samopoczucie super,zrozumiesz to jak Twoj bedzie miał na następny dzien przyjechac... Ja zawsze stosuje diete norweska ale mój misiek mnie opieprza:) A poza tym jade dzis do weterynarza bo małe psiaki bede miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez mnie opieprza,ale powiem mu ze tak sama z siebie schudlam,jakos jak do przysiegi juz tylko 17 dni to mam samozaparcie wieksze...ja w ogole stwierdzilam ze te wojsko to bedzie ciagle odliczanie ...od przepustki do przepustki,eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest czeka sie od pjtki do pjtki!dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do ciebie pytanko,a te pejotki to czesto ise dostaje,a o co chodzi z tym urlopem i odmulaczem,mozesz mi wytlumaczyc,bo ja jeszcze ciemniutka w tych sprawach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×