Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

bebe kurde fatalna sytuacja... :( Moze znowu im dadza stałki za pare dni bo pewnie na zawsze im nie wstrzymali..to moze wtedy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko do konca maja moge przyjechac bo w czerwcu poligon... A watpie ze w maju im przywroca stalki:( nie maja ich juz od marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym on ma sluzby i warty co 24 h, nawet jesli to nie ma czasu na stalki... Beznadziejna sytuacja:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego dane itd...no i napis:na zawsze razembo taka milosc jak nasza zdaza sie tylko raz w zyciu,ladnie?a co ty napisalas dla swego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe u mojego tez tak jest ale niektore wieczory maja wolne! i napewno bedzie wolal sie spotkac z Toba nawet kosztem tego ze sie nie wyspi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bank bebe nie mozesz tracic nadzieji .musisz byc silna dla siebie i dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam pogadac z miskiem i na film,chyba tu wroce.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego na pierwsze blaszce sa jego dane i nazwa pierwszej jednostki z drugiej strony kotwica bo jest marynarzem :) a na drugiej blaszce jest napis \"kocham Cie skarbie Bartkowi-Ewcia\" a z drugiej strony dwa serduszka i napis \"na wieki razem \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa suri ja tez zaraz bede leciec bo musze troche pocwiczyc :) przez 3 dni nie mialam kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tygodniu pracuje do 16 wiec jakbym po pracy wyjechala to u niego bede po 19... A to juz pozno... Mi pasuje tylko w weekend (i to co drugi bo mam szkole) :( jakbym miala jechac to w maju w gre wchodzi tylko przyszly weekend... a on ma sluzbe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz lece poruszam sie troszke. Bebe nie smutaj sie jestem pewna ze cos wymyslicie. trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze u niego po 19 juz nie ma odwiedzin, bo to pora kolacji a potem rejony, toaleta i spac, czasem ida jeszcze na strzelnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tu zerkam w czasie serialu,no i jednak wkleilam suwaczek,czekam na tel lub esemesika od mago miska,ale na razie nic..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Kurcze ale teraz forum pędzi:P dużooo piszecie ale to bardzo dobrze:) cieszy mnie to! Nie mam siły żeby nadrobić to z dzisiejszego dnia bo od rana siedziałam na uczelni i teraz już nie funkcjonuję tak jak powinnam:P hehe andzelina mam do Ciebie prośbę bo zauważyłam że masz tak wklejonego suwaczka że rozciąga nam topic :o mogłabyś to jakoś wykasować i jeszcze raz wkleić bo troszkę źle się tak czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nawet wiem dlaczego rozciąga:) Masz dwa suwaczki wklejone w tej samej linii jakbyś je rozdzieliła enterem to powinno być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×