Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

fajnie Ci suri :) ja w sumie jeszcze wczoraj z moim bylam ale juz mi go brakuje i nie wiem kiedy sie zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to rok po wyjsciu z wojska pewnie wezmiemy slub jak nic sie nie zmieni,wiec juz go nie wypuszcze z raczek,ale wiecie co mimo ze jest daleko to milosci i nasi chlopcy dodaja sil by zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) ale mi smutno... Jeszcze 71 dni tesknoty zanim zobacze sie z misiem:( a juz tak dlugo go nie widzialam... Cholerne wojsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatnio był na długi weekend..no a teraz ze wzgledu na to zaproszenie przyjezdza no i pewnie z mojego wzgledu tez:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa,suri3 zazdroszcze,a kiedy ostatnio sie widzieliscie?a potem po przysiedze to o te pejotki trzeba prosic czy oni sami mowia kto idzie a kto nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz juz stracil nadzieje na przyjazd... Kurwa zabrali mu nadzieje! Gnoje... Mu sie nawet nie chce wstac z lozka... Jest zrezygnowany..:( A ja z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,o powiem mu zeby odrazu po przysiedze sie zapisal,a moze bedzie mial szczescie i przyjedzie szubciutko......on jeszce teeraz tez jest zieloniutki i nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jak masz mozliwosc to jedz,na bank mu sie to przyda,polepszy mu samopoczucie,zreszt aci pewnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ostrodzie to chyba w poniedziałek sie wpisuja i do srody wiedza czy jada czy nie..Andzelina w długi weekend był ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina napewno wszystkiego sie dowie :) jak mieszka blisko to nawet co tydzien moze PJ dostawac tylko ze krotsze u mojego Bartka tak bylo tzn on nie mial ale inni tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w stanie pojechac do niego samochodem ale odwiedziny sa tylko w niedziele a w maju w kazda ma sluzbe... A w czerwcu poligon... Juz kombinowalismy z odwiedzinami...:( niestety to nie mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina moj jak wrocil z przepustki po przysiedze to od razu na drugi dzien wpisal sie na nastepny weekend i dostał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri3 to powiem mu zeby wiedzial co i jak,ale jak jest tam na miejscu to itak pewnie juz wie,beb strasznie glupio wyszzlo z tymi odwiedzinami...pieprzone wojsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abndzelina Twoj ma 300 km do domku co?tak jak moj miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe a od ktorej ma sluzbe? bo u mojego np sa od 15 wiec jesli u twojego podobnie to do 15 mialby czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak napewno sie wszystkiego dowie,powiedza im co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma do 18... Potem kolacja, wiec tez nie pasuje... Kurwa!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje ze dostanie w tydzien albo dwa po przysiedze,bo ja jade na poczatku lipaca,to on przez miesiac nie bedzie bral ,zeby jak przyjade to dostac bez problemu.........zamowilam juz z neta niesmiertelik na prezent,mam nadzieje ze sie mu spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn schodzi w niedziele o 18... Patrzyl w kalendarz sluzb i jak na zlosc wszystkie niedziele na sluzbe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina napewno mu sie spodoba :) moj byl zachwycony ale teraz go nie nosi bo jak sie pobil z jednym gosciem to porwal sie lancuszek no i niesmiertelnik zostal w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja mam do niego nieco ponad 300 km, wiec samochodem trzy godziny- jak pojade stowa;) ale po co mam jechac jak on nie wyjdzie... Albo wypuszcza go na 15 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maja stalek... Sa zniesione bo ktos sie upil i wrocil nastepnego dnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam nadzieje ze mu sie spodoba....niesmiertelnik to taki fajny drobiazg,bebe z ta stalka to dobry pomysl moglabys sie z nim zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×