Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ja mam do jednostki w suwałkach 5 min drogi takze suuuuuper bede wystawal pod brama,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekałam dokładnie tyle samo co Blondyneczka na przysięge,całe 5 tyg! Paulunia ten psiak to york:) Własnie wrociłam od weterynarza,ale sie wymęczyła w tą duchote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz yorka?? ale zazdroszcze tez zawsze chciałam miec ale mam dwa duze psy:( yorka bede miec dopiero jak bede miała swoj własny dom a to moze byc za kilka długich lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam i to dwa a poza tym mam shih-tzu i westa wiesz jaki to?no i owczarka:) Taki mały zwierzyniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz słodkie pieseczki naprawde sliczne:) tak bym chciała takiego yorka miec ale niestety nie moge bo by chyba nie przezył 2 dni przy tych duzych psach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no mój owczarek tez ich nie toleruje,na szczęscie uciekają od kojca gdzie tylko można:) Ja uwielbiam wogóle psiaki i teraz mojego miśka tez tym zaraziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu jednego tak zajebiscie nieznosnego.a drugiego mam w kojcu owczarka niemieckiego..wyrzutka bo wyrzucili go koło mojego domu chamy z miasta...niewiem jak mozna byc takim chamem i wyrzucic psa od tak sobie bo sie znudził albo nie ma na niego czasu:( ludzie sa okropni:( ale ciesze sie ze trafił do nas bo jest strasznie madry nauczyłam go podawac łape w tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejus jak sie nudze,misiek wlasnie napisal ze 6 godzin cwiczyli musztre i ze jest wykonczony,nie dziwie sie ,zeby mi ktos kazal cwiczyc 6 godzin to bym chyba trupem padla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pieskow dziewuszki to ja mam delmatynczyka(suczke)w domu w suwałkach ,ma 2 lata i jest tak glupiutka ze szok!nawet jak ja wolasz to patrzy na ciebie i idzie w druga strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słyszałam ze delmatynczyki nie naleza do madrych psow:) moj kuzyn ma to mowi ze jest taki nie wydarzony ze szkoda gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez takiego jednego wyrzutka nieusłuchanego:) A owczarek jest po szkoleniu,taki mądry ze brak słow czasem odnosze wrazenie ze on wszystko rozumie co się dookoła dzieje:) Ale mnie skręca z nudów,niedługo pewnie pogadam z miśkiem,narazie ma kolacje a potem na faje to dzwoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa,delmatynczyki sa niewydazone,ehehhe,moj dzis tylko pisze bo zaczeli te musztre cwiczyc,mi tez sie nudzi jak cholerka,ja to najchetniej szynszylke bym sobie kupila,kurcze musz kupic jakac kiecke na przysiege,bo pewnie cieplo juz bedzie,ale tu nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia jestes?bo mam jeszcze jedna prosbe odnosnie suwaczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja potrzebuje kiece na wesele a moj misiek nowy garnitur....kurde nie lubie kupowac sukienek bo mi sie wydaje ze w kazdej wyglądam jak niewydarzona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo....wydaje mi sie ze wygladam jak chodzacy ponton,hehe,ja nie lubie kiecek,ale chce zrobic memu przyjemnosc bo on lubi jak nakladam sukienki....a czego sie nie robi dla skarbeczka,a kiedy masz wesele?ja juz musze sie szykowac bo w lipcu jade na miesiac do pracy do wloch,ale na razie mysle tylko o misku i jego wojsku....no i ta sesja.ajjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem jak przymierzam to wpadam w kompleksy....i zaczynam diety ale tak to juz jest z nami babami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele w lipcu mojego kuzyna..a drugie jak mojemu sie uda to bedzie juz w cywilu a jak nie to pewnie jakies dwa dni przed..w pazdzierniku jego brat ma slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,ja mam tak samo,mala przymiezalnia.....sukienki w cipenkich rozmiarkach i wpadam w kompleksy,moj mowi ze lubi jak kobieta ma wszystko na swoim miejscu,ale nie wiem czy klamie czy mnie pociesza,hehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie Andzelina widze w sobie ponton:) Ja ogolnie latem lubie chodzic w spodniczkach ale jak mamy isc na taka konkretna impreze to robi sie problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaa,wiem o czym mowisz,ja jak przychodzi jakas konkretniejsza okazja,ze chce wygladac dobrze to mam wielki problem,a na przysiege wypadaloby sie jakos porzadnie ubrac,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez tak mowi,ze jestem w sam raz i nie mam sie odchudzac bo mi wszystko zmaleje:)))) Ale niewiem czy to pocieszenie..czy serio tak mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz jest duzo facetow ktozy lubia jak panna ma na czy oddychac i na czym usiasc,moj tez mowi ze nie chce zeby mi cos zmalalo,hehehehe,ale ja sama bym chciala stracic kilka nadprogramowych kg,tak sama dla siebie,ale jak pojade do pracy to schudne...zawsze tak mam..........dziewczynki dzis sobie pomyslalam ze jak od bedzie mial te stalki w ostrodzie to tylko zeby z kolegami tam na jakies baby nie chodzili......mam taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Andzelina ja byłam w spodniach takich bardziej extra:) i w płaszczyku bo to był marzec no ale Ty latem to masz wiekszy problem.. Chociaz wiesz byle nie przesadzac bo jak widzialam te niektore laski zimno jak cholera a te porozbierane jakby upał był..no ale moze chciały zrobic wrazenie ale zdrowie tez sie przeciez liczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz suri3 ja chce ladnie wygladac ale bez przesady,,,zawsze smiesza mnie panny ktore wygladaja jak przerysowane ruskie baby,,,,paranoja.....zima cale w bieli lub rozu...niezla brecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina o stałki sie nie martw bo tam ich za czesto nie puszczaja a jak juz puszczaja to na krotki czas...jak kocha to nawet na panne nie spojrzy.........moj był od poczatku na dwoch czy trzech stałkach w aptece i w markecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze tak mowisz....u nas w suwalkach w woju to daja stalki codziennie bo oszczedzaja na jedzeniu jak ktos jest z suwałk,ale to akurat na reke bo bedziemy czesto sie widziec ibede miala go na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×