Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ja pamietam pierwsza noc po przysiedze z moim dziubkiem, byłam tak zmeczona po 30h spedzonych w samochodzie ze zasnełam momentalnie a moj dziubek mnie tylko budzil co chwile i mowił kocham cie chyba ze 100 razy ;D pamietam przez sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysiega to na serio piekne przezycie a co do tych noc,to tez bylam zmeczona....ale jakos pokonalismy to zmeczenie,ehheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak przysiega;) No miesiac czekalam..chyba oszaleje z radosci! Dziewczyny a ile trwa ta PJ po przysiedze?? Jusinka gratuluje, mysle ze w ten sposób wiele mu udowodnisz, a nawet uświadomisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja juz jutro wieczorkiem jade do mojego wojaka, przysiega jest w srode o 9tej :) Ciesze sie nieziemsko, juz tylko 2 nocki i bedziemy razem do soboty wieczora :) Zamykam... ani sie obejrzysz a spotkasz sie ze swoim na przysiedze, mi strasznie syzbko minal ten czas :) A bylam pelna obaw :) Pozdrawiam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez wpisal sie na pjtke na weekend,bo jest Boze Cialo i licza ze dostana,ja tez mam taka nadzieje,ale sie nie nastawiam,bo nie chce sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina mi sie wydaje ze raczej mozliwe, moj dostał po 2 tygodnie po przysiedze pierwsza pj, ale lepiej sie nienastawiaj tak do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinka a może jednak...
pomyslalabys o tym swoim koledze... moze wypada sie spróbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinka a może jednak...
nieważne kim... idź z kolegą na wesele... patrz też nie przez pryzmat TYLKO pieknych chwil z Twoim byłym chłopakiem ale też tego co Ci zrobiłw jaki sposób zostawił... pamiętać że skończyć sie musi cośby rozpoczęło sięcoś nowego... zdaje sobie sprawe że Go kochasz... to ciężkie, wybór nalezy do Ciebie ... niby z jednej strony walczyc o milosc a z drugiej jezeli nic nie wyjdzie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka jezeli podoba Ci sie ten chlopak iwogole jest fajny i spoko koleś to idz z nim, moze uda wam sie cos z tego wytworzyc razem:) nie ogladaj sie za siebie :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jednak...
zastanów sie poważnie nad tym.. bo jeżeli Twój się tak zachował to jaką masz pewnośc że nie zrobi poźniej tego samego?? kiedyś byłam w podobnej sytuacji... tyle że ja kopnełam tego dupa owczesnego chlopaka i teraz wiem ze to byla najlepsza decyzja w moim zyciu i teraz jestem SZCZĘSLIWa :) życie toczy sie dalej... jesteś młoda nie czas na smutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jednak...
Blondyneczka hehe ja taka stara to nie jestem :P trafił się raz taki "typek" po prostu a wiadomo że człowiek uczy się na błędach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko przeciez nie mowie ze jestes stara :) :P wiem ze czlowiek uczy sie na błedach bo tez mialam pare takich sytuacji z gosciami :) ale probowałam dalej az wkoncu trafilam na tego własciwego ktory mnie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×