Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Minervaa
Mój jest w Śremiu do jutra potem Oświęcim. Skoro generał im tak powiedział to może jest jakaś szansa:D A Twój gdzie jest?? I jak po przysiędze??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest w ostrodzie bo to szkolka dla kierowcow,bedzie tam jeszcze okolo miesiaca,na przysiedze cudnie,mial ja 1 czerwca,a teraz w weekend tez byl w domku,takze nie nazekam,a jakk u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kolega też był w Ostródzie:D Ładne zadupie:/ TO przynajmniej prawko sobie zrobi fajnie ma:D U mnie na przysiedze też cudnie miał 6.06 i był do niedzieli w domku teraz czekam po przeniesieniu też może jakąś pj -ke dostanie... mam nadzieje:D To sie w Ostródzie postarali bo kiedyś tam nie było odmulaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)kurcze rzadko tu zagladam ale nie mam czasu;/cały czas egzaminy no i dzis tez kuje:P!!kurcze no mam problem:P nie wiem jak sie uczesac na wesele:Pani ktora sukienke włozyc,jak sie pomalowac ojs wogle nic nie wiem....a jeszcze przeraza mnie to ze musze tak jechac jakies 8 godzin;/no ale z moim Miskiem wytrwam:D!tylko,ze jedziemy najpierw po niego czyli jakies 3 godziny bede sama....no z jego rodzicami:)ale mowie Wam problem jak cholera:D a jeszcze do tego dołaczam do Was chorobsko i mnie zmogło:/ledwo mowie,ledwo łaze a do tego te egzaminy;/no ale do wesela musze byc jak nowo narodzona:P pozdrawiam Was cieplutko no i zycze zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia fajnie, że tu zaglądnęłaś:) Dziewczyny z jakiej strony mogę przez kabel USB ściągnąć jakieś MP3 na telefon, bo nie mam pojęcia jak to zrobić ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema wam!!! Ja juz mam wakacje;D Moj tez bedzie miał rownanie rocznika i wyjdzie na poczatku wrzesnia, Ale ja i tak czekam na upragniony piatek :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową forumowiczke...w Śremie to pare km ode mnie własnie dzisiaj tam jade:)) Necia ja tez nie mam pojęcia jak to ściągnąć bo zawsze korzystam z pomocy miśka:) Madzia obojętnie co założysz napewno będziesz wyglądała super bo ładnemu we wszystkim ładnie pamiętaj!No a te kilka godzin jazdy tez zniesiesz bo w końcu obecność mężusia doda ci sił:) Andzelina jakby faktycznie miał to wyrownanie to super zawsze miesiac mniej czekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Blondyneczka to teraz niezle będziesz się byczyć:) Ja tez juz czekam na wolne! Moj misiek chyba jednak dostanie urlop w sierpniu tak jak chcielismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siema Suri... No bede sie byczyc z moim dziubkiem ukochanym,2 tygodnie tylko dla nas, To fajnie jak wam sie tak udalo :) ciesze sięę :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezłe bedziecie od piątku dwa leniuszki:) Fajnie, pogoda super to przynajmniej wykorzystacie ten urlop na maxa! Ja jeszcze troche musze poczekac ale co tam damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle te wakacje szybko zlecialy Jeszcze nigdy tak nie czekałam na jesien;D bo nie nawidze tj pory roku:P a teraz niemoge sie jej doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czemu te pj-otki i urlopy tak szybko mijaja. Moj misio juz w czwartek rano jedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie Blondyneczka ja tez nie lubie jesieni a teraz czekam z wielka niecierpliwoscia! Ja tylko chce zeby ten lipiec szybko minal bo potem sierpien dwa tyg z miskiem:) hej Wiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te pjtki bardzo szybko mijaja a jak jestem sama to czas sie wlecze jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki to juz naprawde bardzo malutko w porownaniu ile juz za tobą! Nawet sie nie obejrzysz a te 40 dni minie! Ja nawet niewiem kiedy mi ta połowa minęla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) u mnie mały remoncik w domu zaraz musze sprzatac:( Necia ja sciagam mp3 na telefon przez podczerwien..kupiłam ja do komputera za jakies 30 zł i teraz przesyłam sobie muzyke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja odnosnie tego wyrownania rocznika, nie cieszylabym sie za szybko. Slyszalam ze jesli w ogole to ma nastapic to razem musi wyjsc wcielenie z calej Polski, a czy w ktorejkolwiek JW zostal oficjalnie na apelu odczytany taki rozkaz? sama nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie:D Kurcze ale wam dobrze wiecie jak wam zazdroszczę że wiecie kiedy wasz Żołnierz ma urlop czy pj - ke! Ja nic nie wiem dopiero czegoś się może jutro dowiem jak mój dojedzie na nową jednostkę.no a nie mówie o tych które mają zero z przodu to już wogóle!! Suri3 właśnie on już jutro nie będzie w Śremiu ale fajne miasto szkoda tylko że tak daleko:/ ale już jutro wieczorem Mój Misiu będzie jakieś 20 km odemnie a nie 350:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia ale ja mam podczerwień w telefonie, tylko nie wiem jak przesłać z natu muzykę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Seria też dużo słyszałam, żeby uważać na to wyrównanie bo to są tylko ploty ale Andzelina rano pisała że u jej chłopaka tak generał mówił, więc może to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też nic takiego nie słyszał... Ja dopiero tutaj dowiedziałam się o tym że teraz coś takiego może być. A w ogóle o wychodzeniu wcześniej słyszałam od przyszłego szwagra, że oni tak mieli mieć ale nic z tego nie wyszło bo kadra ich zrobiła w ch... i tylko sobie jaja robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×