Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

mam co tydzien ale jednak to nie to samo jak byl zawsze.... mogło by sir to juz skonczyc bo mam juz dosc... mam nadzieje ze wyjdzie te 40 DDC wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 dni to sporo!super byś miała! Ja tez bym wolała zeby michu był ze mna codziennie ale z jednej strony dobrze ze odpęka tą słuzbe!Kocham wiec poczekam! Paulunia tatuaz to jakby decyzja na całe zycie wiec musisz to przemyslec!Ja tez bylam dzis na zakupach miskowi koszulki kupilam i sobie bluzeczke:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :P normalnie bylam dzis na pkp i powiedzieli mio ze wszystkie pociagi są a w gdyni mowia ze nie ma normalnie taki zamot ze nie wiem i tera znie wiem czy Bartek przyjedzie we wtorek czy w srode ale co mi za roznica :) to bedzie rowno miesiac od ostatniego spotkania... a dzis zakupy udaly mi sie wyśmienicie a dla miśka kupilam tylko nowe tabletki przeciwbolowe bo ciagle boli go ząb wiec juz nie ma mowy o zadnych slodyczach a teraz biedaczek jest na zmywaku i to sam... musi non stop zmywac naczynia calej jednostki no ale potem bedzie mial troche wolnego wiec sobie popiszemy a teraz mykam na kolacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie jednak nie zdecuduje na ta dziarke:) trzeba myslec przyszłosciowo:) Kurcze ale bym juz chciala sierpnia:) 14:) albo nie lepiej 16 bo wyjezdzamy:) nie moge sie doczekac:) A Twoj wojak Olu kiedy bierze urlop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstępnie to chciałby w sierpniu,bo w lipcu i tak przyjedzie bo na wesele idziemy wiec go puszcza bez problemu!a w sierpniu chcielibysmy nad morze pojechac..a potem juz tylko wrzesien i troszke pazdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia mam prosbe zrobisz mi suwaczka zeby mi odliczal dni od dzis do 26 czerwca i pod spodem moze byc np napis poszalejemy z miskiem!bo idziemy na taka impreze ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj misiek bedzie w wojsku oprocz urlopu i przepustek jakies 40 dni:) bo urlopu bedzie miał 10 dni a pozniej ma byc co tydzien w domu takze juz nie duzo nam zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajowy:))) Jakos mi weselej z tymi suwaczkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz zjadlam a co do tatuazy to ja tez kiedys chcialam ale stwierdzilam ze jak bede stara to nie bedzie mi pasowal a moj misiek chce sobie wytatuowac na klacie moja twarz a pod nia roze bo jego brat tak sobie zrobil i to swietnie wyglada a najlepsze jest to ze dziewczyna tego brata rzucila go a tatuaz zostal ale ja nie bede taka wredna wiec taki tatuaz moze byc i mysle ze jak go zrobi to ja tez o czyms pomysle ale o czyms mniejszym związanym z moim skarbem :) ale dzis fajny cieply wieczor sie zapowiada szkoda go marnowac przed kompem wiec ide juz moze pozniej wpadne to poczytam to co napisalyscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justyna ja jestem jak zwykle:P moj juz chyba spi bo dzisiaj cos małował z kumplem i pewnie zmeczony był... A kiedy idziesz na to wesele bo zapomniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam. Kurde nudy mnie zzeraja :(( jakos mnie wzielo i wspominam jak bylo mi dobrze z moim ciekawe co on teraz porabia w tym wojsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nudy:( Ehh jakie wesele dlaczego ja nic nie wiem?? moj nie dzwoni :( ehh w prawdzie poklucilismy sie dzien przed wyjazdem ale potem juz wszystko gralo ... ALe przeciez tto tylko klutnia o pierdole ...niech dzwoni !!ojciec sie ze mnie smieje ze o mnie zapomnial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam....Wiec ide na wesele na ktore mialam isc z moim to jest wesele od naszych znajomych...ale niestety wyszlo tak ze mnie zostawil i teraz on idzie z przyjaciolka a ja mialam isc sama ale wszyscy mi doradzali zebym poszla jednak z kim tylko nie sama i zdecydowalam ze pojde z kumplem. A co do twojego to wiem ze sie martwisz ale uwierz ze w wojsku tym bardziej na poczatku jest ciezko i trudno o komorke jaki kolwiek kontakt on napewno zachodzi w glowe jak sie z toba skontaktowac i powiedziec ze jest wszystko dobrze ale niestety wojsko stawia warunki. Napewno znajdzie sposob zeby sie z toba skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wlasnie wrocilam do domku bo bylam na browarku mialam w sumie isc da impreze bo mam dyskoteke obok domu ale zrezygnowalam zeby misiek sie nie denerwowal :) Aniu on napewno o Tobie nie zapomnial! powiem Ci ze jak moj Bartek szedl do wojska to mielismy nieprzyjemna rozmowe ale i tak zadzwonil jak tylko mogl i twoj tez napewno zadzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole jak czytam to co piszesz to mi sie przypomina moja sytuacja bo bardzo dlugo czekalam na telefon, wszystkie dziewczyny juz mialay kontakt ze swoimi a ja nie no ale w koncu zadzwonil i moglismy pogadac zaledwie 3 minuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dzieki za slowa otuchy ...ale ja bym chciala wiedziec kiedy ma przysiege...zeby nie dowiedziec sie 2 dmni wczesniej tylko cpos tydzien ...zeby moc sobie wszystko rozplanowac.. A wy kiedy sie dowiedzialysci o przysiedze?? jusinka!! A tak tak juz apmietam ...ehh jak on mogl Cie zostawic taka ladna dziewczyne... W sumkie ja sie boje ze on sobie kogos tam znajdzie...wieklsze miasto ladne dziewczyny ..lato ..to porozbierane...Nie mam do niego wielkiego zaufania mimo iz to juz 2 rok z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale przysiega to bedzie za okolo miesiac a o terminie to oni zostana powiadomieni moze po tygodniu albo i pozniej a poza tym to przed przysiega sie wysyla zaproszenia :) o nic sie nie martw czekaj cierpliwie na pierwszy telefon a potem sie jakos dogadacie i o wszystkim cie bedzie informowal na biezaco. A tak w ogole to pozniej Ty bedziesz mogla do niego dzwonic na jednostke wiec kontakt bedziecie miec napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×