Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

jakos tempo naszego forum troche zwolnilo... ja juz nie jestem zla na miska bo nie siedzi w barze ani w czyms takim tylko poszedl z chlopakami do opery lesnej na koncert top trendy :) w sumie niec sie troche wyluzuje bo teraz on jest wkurzony ale przez te pociagi normalnie takie dobre połączenia byly a teraz lipa a jeszcze ta zla godzina PJ no ale jakos to bedzie :)ide sie teraz kąpac i bede czekac az on sie odezwie to sobie jeszcze pogadamy bo dzieki temu ze jest w miescie to ma zasięg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez zauwazylam ze tepo zwolnilo hmmm....:(( A ja sobie siedze i czytam archiwum jak pisalam z Grzeskiem moim :(( ehhhh to dalej boli tesknie i kocham :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia kobietki!!! dla mnie nie bedzie miły bo mnie strasznie brzuch boli:(:(:( nawet opalac sie nie moge:(:(:( buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie kobiety :-))) Zycze milego dzioneczka... ja dopiero ze tydizen sie zobacze z moim Grzesiem. Pocieszam sie tym, ze przez caly dzien rozmawiamy przez telefon. Nic tylko lezy na wozie i ise nudzi... a ja zapieprzam w domu jak nie wiem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam fajnie przynajmniej macie z nimi jakis kontakt a ja...:( Jesczzenie dzwonil...ja jadem teraz do rzeszowa i nikomu u mnie w domu nie ma:( jak bedzie dzwonil i sie nie dodzwoni ?? ehh:( Moze wpadnie zeby na komorke zadzwonic..a jak zapomnial numeru:(..Ale ja glupia jestem ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pojade dzisiaj do studia tatuazu:) mam ochote sobie zrobic jakas fajna dziarke:) podoba mi sie kobieta diabełek na łopatce:) a co tam zaryzykuje chyba:P moj misiek ma 6 dziar to ja tez moge miec jakas:P:P:P Ale ja to sie nacierpie brzuch mnie boli...kolczyk ropieje tatuazu mi sie zachciewa..a co najgorsze w poniedziałek ide do dentysty..chodzace nieszczescie ze mnie:):):) nawet Łukasz mi to powtarza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Nie wierzycie:) Godzina 01:30 w nocy a tu dzwoni mój Tomcio i mówi , zebym mu drzwi otworzyła:) Pierwsze myślałam, że sobie żarty robi a tu otwieram drzwi , patrze i Tomcio stoi:) Ale mi zrobił niespodziankę, tylko szkoda, ze dziś i jutro muszę byc w pracy, ale sobie ja skrócę:D:) Gadaliśmy do 4 rano i spałam 3 godziny bo o 7 odprowadził mnie do pracy i czekam aż przyjdzie po mnie o 14:) W pracy u mnie wypiliśmy kawkę i ten głuptasek zaczął się do mnie dobierać w biurze:) No prawie , prawie gdzyby nie słuchacze to byśmy się, kochali w biurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia a to Ci zrobil niespodzianke nieziemską:P Moj Dziubek pojechał wczoraj na jednostke:( i mi smutno troszke ale za tydzien przyjezdza na urlop i bedzie ze mna 2 tygodnie;) ale Suuuuuppppeeeerrrrrrrrrrrr!!!! a we wrzesniu moze juz wyjdzie na początku :][ JuZ niemoge na tym upale jeszcze na tym XI pietrze;/ idzie sie skonczycccccccccccccccccc:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia no tak bierze sobie za tydzien urlop bo mowi ze nie chce mu sie juz tam tak siedziec..i luzzzzzzzzzik :) a ja tez mam wiatraczek przy zyrandolu ale sie zepsuł :( i dupa tak tu smazy ze idzie sie udusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj juz za tydzien przyjezdza na urlop tylko ze idzie do pracy:( no ale jakos to przezyje:) dobra jade do Krakowa moze zaczepie o to studio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula lepiej sie zastanow nad tym tatuazem bo ja do dzis zaluje a zrobilam pod brzuchem, i po 3 miesiacach mi sie znudzil....ale jak chcesz , pozniej mozesz zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety:D dawno mnie tu nie bylo..... ja wlasnie wrocilam z naszego urlopu\", misiek wrocil do jednostki a ja do domku...bylo cudownie, oczywiscie....na we4selu bylismy do 6 :D hehehehciezka bylo sie rozstac ale i tak mamy dobre humory bo to juz tak nie duzo.....no i w tym jeszcze pjka w czerwcu i urpol nagrodowy w lipcu:D:D:D mam nadzieje ze u was tez wszystko ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Moj misiek pojechal:( Ale mam nadzieję ze juz niedługo znowu przyjedzie na Pjtke!Troche mi smutno bez niego no ale trzeba dac rade!Do cywila coraz mniej:) Blondyneczka Twoj juz urlop ma?ale sam tak chciał czy juz mu kazali wykorzystać? Musze nadrobic wszystko co napisałyscie chociaz duzo tego nie ma bo narazie to tak z grubsza przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie dwa tyg spędzicie razem,a moj pewnie wezmie w sierpniu...to jeszcze sobie troche poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale musze czekac az tydzien, dla mnie to juz dlugo... :( tak sie nudze ze cos strasznego jak go niema, niemam co robic;/ nuda zjeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się tak bardzo nudze,szlak mnie trafia i chodze z kąta w kąt a jeszcze taka pogoda zj...u nas! przez to ze moj misiu tak czesto przyjezda to jest mi jeszcze trudniej!bo za bardzo się przyzwyczajam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie martw sie pewnie znowu za tydzien przyjedzie:) znajac Twoje szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj co prawda pojechal wczoraj a dzis mial znowu wyjsc tylko nie bylo jakiegos tam i nie wyszedl i musze czekac az tydzien dla mnie to wiecznosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia za tydzien napewno nie przyjedzie!bo ma ten dyzur:( No ale jakos będe musiała dac rade!jak tam tatuaz?zdecydowałas się? Blondyneczka Ty to naprawde jestes szczesciara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj masz swojego faceta co tydzień,tzn ja tez nie narzekam ale my naprawde jestesmy w dobrej sytuacji,nie wyobrazam sobie jakby moj przyjezdzal raz na miesiac zwariowałabym! Zreszta Paulunia tez ma super a w dodatku tak mało DDC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie miłam czasu isc bo o 15 juz zamykali a o 15 to ja jszcz zakupy z mama robiłam:) ale szczerze zaczynam sie zastanawiac czy warto...wkoncu kiedys bede stara i bedzie mi on przeszkadzał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×