Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

wlasnie sobie czytalam poczatek naszego forum no i tak popatrzylam ze za 29 dni wychodza chlopcy Marioli Natalki i Pati a za 12 dni chlopak Malwiny. to pewnie juz tu nie wroca choc milo by bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie \"ciche dni\"... 4 dni miał wyłączony telefon.. dzisiaj go uruchomił iii...nie raczył odpisac na mojego smsa (nadal)!! Puścił tylko strzałke... Myślę, że to-KONIEC (?) tak jakos nie moge dopuscic tego do swoich myśli... Sto pytań: Dlaczego mowił, że kocha? Po co te obietnice? Po co to wszystko co było miedzy nami? Czy to było kłamstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisał mi przed chwila sms-a: \"Gniewaasz sie na mnie-prawda... Pewnie nie bedzie sie do mnie odzywac naprawde nie chcialem zeby to sie tak skonczyło\" Czyli co ja mam myslec teraz? Czy to sie juz skonczylo? Czy co? Boze...to jakis koszmar, obudźcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisał mi przed chwila sms-a: \"Gniewaasz sie na mnie-prawda... Pewnie nie bedzie sie do mnie odzywac naprawde nie chcialem zeby to sie tak skonczyło\" Czyli co ja mam myslec teraz? Czy to sie juz skonczylo? Czy co? Boze...to jakis koszmar, obudźcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie przejmuj wszystko będzie dobrze!! Niestety nie znam dokładnie Twojej sytuacji bo niewiele wyczytałam na forum ale musi się wszystko ułożyć!! Przecież nie moze się z Tobą przez smsa rozstać!!!! Ile jesteście ze sobą i o co wam poszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze mowiac ponad rok temu juz cos miedzy nami bylo i jemu bardzo zalezalo, jakis czas byla przerwa, bo ja wyjechałam. Jemu zawsze bardzo zależało na mnie. (Pisze jakos nieskladnie ale mam mętlik w głowie). Poszło o to, że jak po przysiedze on ciagle gdzies jezdzil z kumplami ja sie wkurzylam i umowilam sie z kolezanka, pozniej bylo dobrze, na nastepny dzien znowu robił to samo. Niby mówił, że przeprasza, ale to dlatego, że on głupieje sam nie wie co ma robic, bo wreszcie wyszedł z tego syfu... no, ale skonczyla sie przepustka i napisal mi, ze jest zły na mnie za to, że myślał, ze bedziemy sami a ja sie umowilam z kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jestem i na biezaco czytam nasze forum :)) ja nie mam chyba za bardzo o czym opowiadac bo juz wojaka nie mam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz poczytałam sobie wstecz forum... I moim zdaniem albo powinnaś do niego pojechać, albo sie z nim spotkać jak będzie na PJce bo to tak być nie może!! Przecież co On sobie myśli że Ty nie masz uczuć że masz siedzieć i zastanawiać sie co i jak On sobie poukłada?? Dobra można potrzebować trochę czasu ale przecież on już tak ponad tydzień z Tobą pogrywa!! WIem co czujesz bo też miałam kiedyś taka sytuacje z kolesiem (na szczęście byłym) i wiem że wcale nie jest miło całymi dniami czekać jak na skaranie Boskie czy wielmozny Pan sobie wszystko poukładał. DO tego ten sms!! Moze troche za bardzo pojechałam wybacz ale qrcze jakoś po moich doświadczeniach inaczej nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka ale zawsze mozesz nam napisać coś o tym koledze z wesela ;) No i oczywiście z niecierpliwością czekam na relacje z tego co CI odpowiedział na wiadomość na gg:D To było niezłe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem załamana!! Minerva ja czuje dokładnie tak jak napisałaś... on napisał mi własnie \"Nie wiem co mam Ci powiedziec, inaczej sobie to wszystko wyobrazalem\" Ehh...czyli to KONIEC ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem o taką głupotkę się powadziliście i zrobił się z tego klops:/ Musisz z nim pogadać!! i to w cztery oczy!! Nie wiesz kiedy ma PJtke jakąś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem...:( strasznie mi źle z tym, czuje sie tak okropnie! Nie wiem co mam robic. Dzisiaj poniedziałek do niedzieli daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden KONIEC co to za zrywanie przez smsa!!! Gdyby chciał zerwać to powiedziałby CI to prosto w oczy! Tego wymaga chociażby KULTURA!!!A pozzatym przecież nie będziecie zrywać o taką głupote!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze zadzwon teraz do niego!! Napisz mu seska zeby do ubikacji wyszedł czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czy on jest czegos wart, bardzo stracił teraz w moich oczach. Jednak trudno mi bedzie zapomniec ot tak o tym wszystkim, zwlaszcza ze pomimo , ze nie bylismy ze soba az tak dlugo to bardzo sie do siebie zblizylismy. Jezeli to ma sie juz skonczyc to chce zeby miał odwage mi powiedziec to w oczy, ale nie przez SMS!!!!!!!! Tak sie po prostu nie robi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym tak zrobic, ale musze sie chwile uspokoic, bo nie jestem w stanie wydusic z siebie czegokolwiek. SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz mu teraz seska że chcesz zadzwonic zobaczysz co on na to napisze. Jak nie będzie chciał z Tobą rozmawiać to trudno ale warto spróbować sobie to wyjaśnić bo wg mnie to z błachostki oboje zrobiliście tragedie:(:( Trzymam kciuki i czekam na to co się wydarzy... napisz od razu bo nie usne!! A i bardzo ważne nie rób mu zadnych wyrzutów zapytaj tylko co chce Ci dać do zrozumienia przez te seski. Wiesz nie przekreśla sie połowy życia (przecież jesteś połową jego życia) przez to ze poszłaś gdzieś z koleżanką jak on był z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok napisałam mu, ze chce do niego zadzwonic teraz. Czekam co odpowie. Oczywiscie jak dostane od niego jakas odpowiedz lub z nim porozmawiam to od razu Ci napisze.Ja i tak mam cala noc z glowy bo w takich nerwach na pewno nie zasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam nadzieje, ze on sie pospieszy bo za 15 minut zablokuja mi telefon na AMEN i nigdzie nie zadzwonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mam rachunek niezaplacony i napisali mi, ze o 26 czerwca rozmowy wychodzace zostana zablokowane;/ ehh... jeszcze nie odpisał nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula...sluchaj moj terz tak mial ale teraz sie wycfanil i mysle ze jest dobrym przykladem...w sesemesach to tylko trzy kropki niedpowiedzenia moj mowi jelsi mi sie cos nie podoba, ze nie bedzie mi odpiusywac a i tak sie nie dogadamy...inaczej jest jak sie ludzie na zywo kloca czy o czyms rozmawiaja bo sie widza i czuja...pogodz sie z nim byle jak zeby bylo lepiej, a jak vbedzie na pj to powazna rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia ach te emocje;) No widzisz wszystkim odwala, a Ty od tego czasu się z nim nie widziałaś i nie pogadaliście sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On chyba zasnął albo sie boi rozmowy ze mna! Lamia ja juz probowalam sie z nim pogodzic...mam wrazenie, ze on chce to zakonczyc. Nie wiem jak mam sie z nim pogodzic, oddałabym wszystko zeby sie z nim spotkac i porozmawiac, bo wiem, ze wszystko bysmy wyjasnili. Ale jak do cholery to wojsko wszystko krzyżuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×