Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hej :) ale dzis goraco :P kurcze juz nie moge sie doczekac do czwartku bo znow moj misiek przyjedzie a jesli uda mu sie w srode oddac krew to zostanie az do poniedzialku ale by bylo fajnie ale jak bedzie krocej to i tak sie bede cieszyc :) moze ktoras ma ochote za mnie poodkurzac? bo ja sie rozplywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Madzia to prawda to chyba ostatni samotny weekend juz tak nieduzo nam zostało tego czekania..sama nie moge w to uwierzyc...ale to szybko mineło:) dziewczynki wy tez sie doczekacie tej chwili:) tylko musicie byc cierpliwe przedewszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaa
Moj tez w czwartek wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Jak mija Wam weekend? Długo mnie nie było, bo wczoraj byłam na przysiędze u szwagra, dzisiaj w pracy... Na tej przysiędze jakiegoś dołka złapałam.... Marcin za 11 dni wyjeżdża do wojska.... Jestem coraz bardziej zasmucona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja juz po weselu impreza fajna szkoda tylko ze nie bylo mojego miska ale dzwonilam do niego co jakis czas zeby mu smutno nie bylo...prawie wcale nie spalam bo taka u mnie burza rano była. Ale pospie popołudniu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki zycze miłej niedzieli:) ja sie poprztykałam z moim i prawie wcale sie nie odzywa do mnie foch jeden ja tez nie bede...zaraz jade nad wode trzeba wykorzystac ta piekna pogode i sie poopalac:) papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! u mnie juz nie ma pogody rano burza ;/ heh ale co tam sie bede ym przejmowac tęsknie za moim żołnierzem :( a tam pozatym co taka cisza na forum?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze, że tu nikogo nie ma na forum. Ale to dobry znak, pewnie siedzicie ze swoimi wojakami! Ja też narazie zmykam, może odezwe sie pożniej! papapa P.S. Widze, że zdjęcia wysyłają mi tylko Anie:p Ale bardzo dziękuje i już odesłałam swoje:) Tylko sie nie wystraszcie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)heh cisza na forum ale pewnie sa pj fajnie Wam:)ja dzis byłam z kumpela na wycieczce:P pojechałysmy sobie do Zamoscia a co:D:P jej chłopak jest tez w woju wiec sie wspieramy:D ale powiem Wam szczerze nienawidze samotnych weekendow;(a ich jest coraz wiecej;/ pierwszy wspolny weekend jaki spedzimy to bedzie 18-19 sierpnia;/ a,ze to nasze weselisko wiec nam zleci szybciutko.....no ale trudno sie mowi trzeba isc do przodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Dziewczyny! Nie mogłam pisać na tym forum przez jakiś czas, musiałam dojsc do siebie jakos... przeczytalam wszystko co pisałyście. Nie jestem już z moim Wojakiem, ale ciesze sie, że u Was jest w miarę w porządku. Przywiązałam się do tego forum-zresztą jak każda z Was. Ja musze zaczac żyć od nowa, narazie jeszcze troche boli, ale z czasem podobno przyzwyczajamy sie do tego bólu... Kocham Go,ale nie jestem w tej sytuacji w stanie walczyć o ten związek. Ktoś się bardzo postarał żeby nas rozdzielić, także to, że juz razem nie jestesmy zalezy gdzies w 40% od wojska. Bede 3mac za Was kciuki i czasami na pewno tu zaglądne! Życzę Wam z całego serca samych dobrych rzeczy. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia, co ty mowisz! kurcze wiem ze cięzko,ale napisz, co jak i czemu...jesli kochasz. \"kto traci sile do walki o miłość, nie wie czym ona jest\" slowa mojego wojaka!!!!! Dziewczyno wpadaj jak najczesciej :) jak juz dojdzies do siebie, to zapraszamy na kawke do kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia popieram słowa Twojego wojaka jak najbardziej. Naprawde starałam sie to wszystko naprawic, ale on sie raczej nie starał, nie chcial rozmawiac, zachowywał sie bardzo dziwnie, prosiłam go, ale on tylko odwracal wzrok.. On uwaza, ze ja nadal chcialabym byc z moim bylym, a to wlasnie moj byly przyjechal do niego i cos mu nagadal... Nie wiem co. Fakt, on potrafi zrobic czlowiekowi mętlik w głowie - a mój chłopak nie rozumie tego, że ja chce byc tylko z nim. Boi sie, ze ja go zranie i wroce do tamtego. Cudem w ogole cokolwiek od niego wyciagnelam. Odtrącił mnie, przestał sie w ogole odzywac prawie od dwoch tygodni. Nie moge mu sie juz narzucac, skoro nie uwierzyl w to co mowilam-to chyba nie chcial byc juz ze mną. Miłego Dnia Dziewczyny Wojaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Paula przecież to niemożliwe!! Jak on może bardziej wierzyć jemu niż Tobie??? Kurcze ale faceci to są prości!! A myślisz ze były jeszcze coś do Ciebie ma i dlatego to zrobił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie to jest problem, bo moj byly calkiem niedawno powiedzial mi, ze mnie kocha i widze jak na mnie patrzy, czasami pisze mi sms-y Znajac jego bylby zdolny cos mu naklamac zeby wszystko zepsuc, zreszta udalo mu sie to wlasnie... Jestem strasznie złą na to, ze on uwierzyl jemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zerwij kontakt całkowicie z byłym i poweidz mu że powinien Tobie wierzyć a nie jemu, a pozatym to że były coś do CIebie ma wcale nie znaczy że Ty masz coś do niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi nareszcie moj przyjezdza :) zaraz po niego jade na dworzec a pozniej...pozniej to przez dwa dni bede niedostepna :) po tych trzech tygodniach nareszcie sie doczekalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI :d Dziś wróciłam, do pracy po urlopie a Tomcio wrócił do jednostki w sobotę rano. Po tym urlopie z Tomkiem jak odprowadzałam go na dworzec to czułam jakby wyjeżdżał na 9 miesięcy:( było mi tek przykro się rozstawać, no ale cóż.... Jeszcze tylko 5 tygodni i CYWIL :D Potem poczytam coście tu naskrobały przez dwa tygodnie :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego mam zdolniacha:) Mój sobie sam zrobił chustę zajeb.....ą:D ja mu trochę pomogłam a mama obszyła, super wyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze4, że niektóre za niedługo opuszczą to forum , takie jak Nataleczka i Wiki , kogoś jeszcze pominęłam???? a przychodzą nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo?? :( Jesionki nie orientujecie się, ile kasy nasi dostana jak teraz będą wychodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)u mnie siem narobilo;/ kuzwa co jak co ale tego sie nie spodziewałam;/mam świnke;/z jednej strony dobrze,ze teraz a nie na wesele ale kurcze no ja taka duza dziewczynka:P i świnke:P a spuchłam jak balon;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Necia to rzeczywiscie masz zdolnego faceta:) moj kupił ale tez jest zajebista:D moj cos mowił ze dostana ok tysiaka ale nie interesuje sie tym zbytnio... Minerva ja juz wygladam jak murzyn ale mi wiecznie słonca malo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×