Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Becia a ty jak tam???/ czekasz już z utęsknieniem na swojego Żołnierza????:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, bedzie u mnie za 25 minut... Najgorsze to czekanie... Brzuch mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja już po ortodoncie:P ależ było przyjemnie:P heheh żartuję oczywiście:) Suri i Wiki ja też poproszę o wasze fotasy:) napiszcie adresy to też wyślę moje:) mój adres ncisowska@onet.eu Bebe kochana udanego urlopiku:D ojjj napewno taki będzie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz siedzę i czekam na caprztyk.... I znów zaczynamy smsowanie.....:-p he he he he Dobrze że chociaż ten telefon jest....bo inaczej bym nie wytrzymała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze uciekac,dziękuje WAm za zdjęcia miło tu porozmawiac czas szybciej leci takze do juterka buzki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale Ci zazdroszcze.....tez bym chciała mieć Go az przez 10 dni..... marzenie.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko to już tylko 25 minut:) ależ ja Ci straszecznie zazdroszczę:) pociesza mnie fakt że Tomek pewnie dostanieurlop zdrowotny po tym wyrostku i pewnie do mnie przyjedzie gdzieś na tydzień:) ale to pewnie za jakieś 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, kazdemu przysluguje urlop:) wiec tez sie doczekasz kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to Ola? kurcze bo ja bym wolała do wszystkich po imieniu mówić a nie chcę znowu jakiejś gafy strzelić:P Jeżeli tak to Ola moje zdjęcia za chwilkę dostaniesz a ja na Twoje czekam jutro bo dzisiaj Cie już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest smieszne ze czekalam caly miesiac a glupich 20 minut nie moge wysiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu dziękuję moje fotki zaraz będą:) bardzo ładna para z Was:) Wiki do Ciebie też wysyłam fotki:) i proszę o Twoje:) ncisowska@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide posiedziec do rodzicow:) Narazie dziewczyny! pa pa:) Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki bede uciekac....do usłyszenia chyba dopiero w niedziele....jak mój miś przyjedzie ....a jak nie :-( to jutro....Beatko życze udanego urlopiku...:-p A Wam wszystkim zebyscie juz w najblizszych dniach doczekały spotkania z Waszymi żołnierzami..... Kolorowych snów.... Spijcie słodko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×