Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

zwykła?prosze Cię !masz w sobie to coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos co przyciąga! Jestes atrakcyjna laska i tyle!i powiem Ci ze wygladasz na starsza tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my z moim facetem poznalismy sie na imprezie i potem jak juz ze soba bylismy to mi sie przyznał ze myslał ze mam około 17-18 lat wygladam niestety na młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 17 a wszyscy mowia ze 18 albo 19 by mi dali:) Jedno mnie strasznie wnerwia...ide sobie ulica i dosłownie co 5 auto musi dac po klaksonie i to zazwyczaj jacys faceci pod 40:(:) dlatego nigdy nie chodze sama w nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z fotki ja bym Ci dała tak 21 lat... Ooooo to podobasz sie starszym facetom,dojrzałym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tyle??:D to chyba rzeczywiscie staro wygladam:D Moze sie im podobam ale ja mam to gdzies nie zwracam uwagi na takich staruchow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no 21 to jest super wiek...i to jeszcze młody szkoda ,ze mi juz minął:) No ale co tam... A Twoj facet ile ma? wiesz co w sumie to zawsze chcialam wygladac na starsza ale teraz odkad mam swojego miska jest mi to obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj bedzie miał w lipcu 22:) młody jest:) wiesz ja tez zawsze chcialam byc starsza ale uwazam ze na wszystko przyjdzie czas:) juz za rok osiemnastka a po osiemnastce to czas leci tak szybko ze nawet sie nie obejrzysz a bedziesz miała 40 tak mi zawsze moja mama mowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj w przyszłym miesiacu bedzie mial 23 a ja jestem 5 miechow starsza od niego:) czyli tez jestesmy młodzi:) no jasne na wszystko przyjdzie czas i po co robic się na siłe starsza..a jak bedziemy mialy kolo 40 to napewno bedziemy chciały być młodsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ja mam tyle ciuchow ze sama nie wiem co ubrac:) co chwile kupuje cos nowego a pozniej nie moge sie na nic zdecydowac bo wydaje mi sie ze we wszystkim wygladam jak jakis pasztet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzis tylko na chwile bo jutro wazny egzamin normalnie dzis wydalam 8zl na kserowanie samych ściąg :D zaraz musze jeszcze jechac do szkoly po wpis z wf no i za pol godzinki bede mogla pisac z Bartkiem :) bebe bardzo Ci wspolczuje ze twoj chlopak wyjezdza bo wiem jak sie czujesz ale powiem Ci ze bedziesz to o wiele lepiej znosic niz teraz kiedy jest w wojsku. ja mialam podobna sytuacje bo moj Bartek wyjechal w pazdzierniku tamtego roku potem przyjechal po to zeby pojsc do wku i znow pojechal na 2 tygodnie i mialam go przez 3 dni przed wojskiem i juz mija 8 miesiecy jak sie nie widzimy normalnie a jeszcze cale 5 przed nami ale wiesz skoro on wyjezdza to napewno nie bez sensu tak jak to wojsko i dzieki temu bedzie mogl zrealizowac jakies plany mysl tak to bedzie Ci lzej :) i nie zadreczaj sie glupimi myslami to wcale nie jest takie straszne poza tym masz juz wprawe w czekaniu no i tym razem to zawsze moze wrocic wczesniej albo Ty mozesz do niego pojechac. Mowie Ci bedzie lepiej niz teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia doskonale cię rozumiem mam obsesje kupowania ciągle naciągam tate albo sama sobie funduje i mam wszystkie szafy przepełnione!ale co z tego jak wszystko ubieram po kolei i wydaje mi sie ze jestem gruba ze faldy mi widac na brzuchu i po bokach i wygladam beznadziejnie potem wpadam w depresje i zaczynam odchudzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na zakupach i oczywiscie nic mi sie nie podobalo....wiec kupilam tylko kosmetyki i nie wiem w co sie ubrac,czuje sie jakbym szla na 1 randke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodobasz mu sie napewno jakkolwiek bedziesz ubrana...:) oni tez tesknia za nami... ja jeszcze musze czekac na przysiege...ale juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bede mu sie podobala,ale sie jakos denerwuje,heheh,jak szalona 14-latka,hehehe a ty tez niedlugo wysciskasz i wycalujesz swego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i to jak :d jak sie przyssam tak do niedzieli nie odczepie sie od niego...hehe juz bedzie chcial szybko jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela,Monias życzę samych cudownych przeżyć podczas przysięgi, a na Pjtce wyszalejcie se ze swoimi wojaczkami na całego! Oczywiście w poniedziałek czekamy na Wasze wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy Paula tez jutro się na przysięge wybiera ale gdyby co to tez życzę cudownych chwil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,jestescie????matko jak ja sie denerwuje przed ta przysiega....jak dzieciak normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Uff...cały dzień na zakupach z koleżankami. Teraz odpoczynek. Jejku jak ja zazdroszcze tym dziewczyną, które mają już przysięge... :( A moj Misio zaczyna sie coraz mniej odzywac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)o matko alez dzis miałam egzamin;/obczajacie na 7 osob przystepujacych dzisiaj zdało 2 na szczescie w tej 2 bylam ja:):):)i to na 4 zdałam a maglowała mnie prawie godzine:(heh jeszcze jutro egzamin i w sobote mam Miska az do czwartku:):):):):)jeju jaka jestem szcześliwa:)no nic ja mykam do nauki:) zycze Wam Kochane niezapomnianycj przezyc na przysiedze:)i udanego weekendu:)wymeczcie swoich wojaków:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dziwnie pusto tutaj dzisiaj :) moze dlatego ze niektore szykuja sie na wielki dzien swoich wojakow....ja jeszcze tydzien i tez bede juz liczyla tylko godzinki do spotkania z nim,ale jak narazie jade sobie na studencki wekendzik w gorach :) wiec zycze milusiej soboty i niedzieli...a ja bede rozkoszowac sie gorskim powietrzem...szkoda tylko ze bez Niego :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki widze ze dzisiaj pierwsza jestem. Zreszta nie dziwie sie dzisiaj dzien przysiegi i pewnie pj Fajnie:) Moj Misiek tez przyjezdza, twierdzi ze juz ich tam nie chca i czesc pojechala na wczesniejszy urlop. hmm moze moj tez juz dostanie:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×