Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Wiecie co tak sobie właśnie pomyślałam-postawiłam się w mojego Wojaka sytuacji i po prostu wyobrażam sobie jak on musiał się czuć kiedy byliśmy pokłóceni, ile on musiał mieć różnych myśli i ile wątpliwości. Pomimo, że już nie jest na mnie zły i wszystko jest dobrze, to ja mam straszne wyrzuty sumienia... że nie poświęciłam się po tej jego przysiędze, że nie było po prostu tak jak być powinno. Wiem, ze to był błąd.. Tak sie nie moge doczekac kiedy on bedzie mial przepustke zebym mogla być dla niego i tylko dla niego, pokazać mu moje prawdziwe uczucie do niego, boje się że to powoli wygasa, że on może zapomnieć o tym co ja do niego czuje, ale przeciez nie da sie tego przekazac przez telefon dlatego on musi dostać tą przepustke! W ogole to on jest kierowcą i mowil mi ze pare dni temu przejezdzal przez Wrocław i jechał aż do Elbląga. Dzisiaj sie cos nie odzywa, ale mam nadzieje że nie każą mu prowadzić samochodu po całej nieprzespanej nocy.. kurde martwie sie o niego strasznie:( Tak mi go brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki...pozegnałam dzisiaj mojego koffanego...tak mi sie ryczec zachciało:( zobacze go dopiero w nastepny piatek:( kuźwa tak mi ciezko bez niego wytrzymac te 2 tygodnie:O Wogole to dzisiaj jestem wyrąbana jak koń po westernie 8 godzin sie wystałam w tym durnym salonie:O nawet fryzjerstwa mi sie juz odniechciało..chyba jest cos ze mna nie tak:O No i w sobote sie pokłuciłam z moim skarbem bo tez mi cos odbijało i mu o byle co fochy rzucałam...naprawde cos mi sie dzieje:O Ehhh ide spac jutro znowu do roboty...dobranoc Aaaa PAti wspołczuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj..Pati:( Ty też?? Jaaacie krece.... myślałam że tylko ja:( A tu kurna widze... Ja..Bebe...Pati... ktoś chyba jeszcze był,kurcze no nie pamietam :( nieciakwa sytuacja.. pierdzielone wojo! :(:(... Pati bardzo mi przykro... wiem co czujesz bo mialam identyczną sytuacje. U mnie własnie 3miesiac mija od rozstania... Ale..jest coraz lepiej:) Dziewczynki ja wciaż wierze że Wam się uda!:) i jedna zasada.. nigdy nie poddajcie! zycze wam szczescia i wytrwalosci..już tak nie wiele zostalo.. mimo iz nie naleze juz do teg forum,wciaz tu zaglądam:)hihi.. jakoś milo jest tu Was odwiedzić:)pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez naleze do grona dziewczyn samotnych :/ a mi mija 2 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jusinka,hej:) my się ogolnie nie znamy... ale..słyszałam o Tobie:) hihi..czytałam twoje posty:)... widzialam nawet fotke:) ladna dziewczynka z Ciebie! ale... Wy też rozstaliscie sie przez...podczas wojska? Bo u mnie..to sytuacja wyglada tak ze... rozstalismy sie ale..wojsko nie mialo nic do zeczy,ale podczas wojska to się stalo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,zycze milego dnia,ale u mnie leje deszcz tragedia normalnie,pozdrawiam;)moj wojak zdaje dzis egzamin panstwowy na prawko,wlasnie napisal ze testy zdal.....ale jazda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dzionka życzę,u mnie tak leje ale co tam wojak przyjezdza to pogoda sie nie liczy! Pati przykro mi tym bardziej ze tak mało Wam zostało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ;* u mnie też niedlugo bedzie padało... Nie wiem jak to mozliwe, ale ja mam od 3 tygodni katar (w lato)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula moze jestes na cos uczulona na pyłki czy na cos...moja kuzynka od miesiąca nie moze sie pozbyc kataru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki ;) Ja oczywiście od rana tryskam energią po cudownej nocce i miłym poranku z Tomciem;) :D, jutro rano już wraca:( ale w poniedziałek znów będzie:D Pati tak bardzo mi przykro, przecież tak mało Wam zostało:( Co do zmienienia zachowania to Tomcio też się troszkę zmienił, nie za dużo no ale jednak, w końcu siedzą 9 miesięcy z tymi ryczącymi:D Ale ja mu głupoty z głowy wybije jak wyjdzie do cywila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chyba jestem na coś uczulona bo rok temu też miałam katar przez całe lato.. robiłam sobie badania na uczulenie i nic mi nie wyszło:) nie wiem...jakis dziwny przypadek ze mnie Necia aż sie rozmarzyłam... żeby tak mój Wojaczek dostał tą przepustke w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) normalnie jestem taka zmeczona a nie moge juz zasnac, wczoraj moj misiek mial warte to sobie pisalismy do 2 w nocy i powiedzial ze za 5 dni wroci jeden kierowca to wtedy spyta o PJ wiec mam jeszcze cien nadziei a wam zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki milego dnia zycze Ale u mnie leje...i znowu nudy beda PRZEZ CALY DZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od poniedziałku idę na urlop mam nadzieje, że pogoda w końcu będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na jakiegos sms-a od mojego Misia najdroższego, a on mi nic nie pisze:( tak mi smutno, jeszcze taka deszczowa pogoda.. Martwie sie bardzo o niego, mam wrażenie że on tego tak dosłownie nie mówi żeby nikogo nie zadręczać sobą, ale On ma już dosyć. Najchętniej to bym coś zrobiła żeby go stamtąd wypuścili. Ehh...wojsko;/ oni testują ich wytrzymałość czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Miisiiia my tez sie rozstalismy podczas wojka dokladnie dzien po przysziedze 3 maja juz mija drogi miesiac. On twierdzil ze w wojsku wszystko sobie przemyslal ze roznica charakterow itp...a po czasie okazalo sie ze zostawil mnie dla swojej przyjaciolki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki...ja juz po pracy jestem taka zmeczona ze najchetniej walnęła bym sie na wóz ale musze jescze w domu posprzatac;/kuźwa ja niewiem jak wytrzymam jeszcze te 6 tygodni...ja juz chce mojego skarba na stałe:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczyny...ja mam nareszcie wakacje,dzis ostatni egzamin pisalam , zdam czy nie zdam go ale wakacje do wrzesnia na bank mam. A moj wojak poszedl na warte i nie mogl wziac ze soba komorki...jakos tak dziwnie bez smskow od Niego... tez zazdroszcze wszystkim Dziewczynom ktorych faceci tak czesto przyjezdzaja :) i łacze sie z tymi ktore widuja sie raz na miesiac albo i dluzej...ale musimy byc dzielne i cieszyc sie z tego co mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wspominalam ze on jedzie ze znajomymi w gory na 3 dni za 3 tygodnie. Ale nie wiedzialam czy jada tylko sami faceci. Wczoraj sie spotkalismy i zapytalam o ten wyjazd powiedzial ze jedzie jego brat z jakas dziewczyna jada sami chlopcy i pary jest 10 osob narazie....kurcze tak sobie pomyslalam ze fajnie by bylo z nim jechac ale jak tu zrobic zeby sie wkrecic przeciez sama sie nie wprosze musialabym jakos go nakierowac na ten pomysl ale jak????????? Superrrr by bylo :))) moze tam by sie coz zaczelo miedzy nami wiesz inny klimat i wogule:))) Masz jakis pomysl ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×