Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam ! Dawno mnie tu nie bylo ,ale w miare mozliwosci czytalam wasze wypowiedzi.. Co u mnie..hmm byl u mnie moj Wojak -niestety to co dobre szybko sie konczy,ale prawdopodobnie bedzie mogl od listopada brac urlop, miala m 18 nastke w srode tydzien temu ,bylam na wycieczce szkolnej -bylo bardzo fajnie . wiecie Moj K.zmienia plany chce isc do Strazy Granicznej po tam sie idzie prawdopodobnie po ochroniarskiej.Myslicie ze to dobry pomysl? Pewnie bedziemy si rzadko widziec .Co o tym mysliccie? Moj piesek byl chory - mial angine naprawde nieprzyjemnie to wygladalo ,ale juz jest lepiej . Mam chyba jakies zalamanie - nic mi sie nie chce juz drugi dzien pod rzad spie a nigdy mi sie to nie zdaza popoludniami , coraz czesciej mysle ze matury nie zdam ..nie ma mojego K. ..Moze to przez pogode i nie tylko ja tak mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko_____________________
www.mojchlopakwwojsku.fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) no nareszcie weekend bo juz mam dosc tej szkoly.Chociaz i tak nie odpoczne bo w niedzoiele rano Bartek wyjezdza i ja musze ten czas wykorzystac zeby nauczyc sie na kolokwium ze statystyki no ale dam rade. A teraz sie jeszcze zdrzemne bo potem mIsiek znow mi spac nie da A tak w ogole to chcialam zauwazyc ze ostatnio nie ma nowych dziewczyn na forum a poza tym wiekszosc dziewczyn to wlasnie zimolki i w nastepnym tygodniu wiekszosc przestanie pisac.mam nadzieje jednak ze to forum dalej bedzie zylo 003DDC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia ...na szczescie nie zostane tu sama na tym forum ...bo dziewczynki już za pare dni uciekają (choć mam nadzieje ze będą nas tutaj czasami odwiedzaly ) ale ja bardzo ciesze sie ich szczesciem ...jak widac milosc potrafi przetrwac wszystko... emilcia bedziemy sie wspierały nawzajem ...i racja na razie cieszmy sie z weekendu juz za 4 godzinki bede w ramionach mojego skarba :) jak sie ciesze zamykam oczy ... ja tez coraz czesciej mysle ze nie zdam matury ...i jak mnie lapią takie dolki bo bardzo tesknie za skarbem to już wszytskie problemy sie na raz zbierają ...wtedy pragne skryc sie w Jego ramionach ...ale niestety nie mam takiej mozliwosci ...musimy byc silne choć wiem ze czasami to bardzo trudne ewcia i ja takze mam nadzieje ze to forum bedzie zyło i ze nie zostane tutaj sama napisze po pieknym weekendzie spedzonym ze skarbem i wam życze udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyki co tu taka cisza? Cieszmy się, bo po obiedzie już 2DDC!!! :P Jestem pewna, że nawet jak ,,będziemy w cywilu\" to od czasu do czasu będziemy tu zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) zycze wszystkim milego dnia.Ja sie zaraz biore za sprzatanie bo wieczorem misiek przyjedzie i idziemy na imprezke, Wtak w ogole to pojechal ode mnie godzine temu a ja juz tesknie :P. A na moim centymetrze juz 2 i ciesze sie ze niedlugo nie bedzie co obcinac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:)fajnie Wam,ze macie swoich przy boku:) ja musze czekac jeszcze 3 dni:D juz tylko 3 dni:D jeju:):)ciesze sie nawet niewiecie jak sie ciesze z tego:)rozdział \"wojsko\" zostanie juz zamkniety na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moze pomyslicie,ze jestem głupia;p ale troche szkoda bedzie,ze wojsko sie konczy te przywitania za kazdym razem byly takie piekne:)tesknota umacnila zwiazek,te ciagle czeknie,te rozmowy przez telefon szkoda troche tego wszystkiego co oczywiscie nie zmienia faktu,ze ciesze sie,ze juz bedziemy mogli byc razem:) ale jednak wojsko to dobra proba sprawdzenia milosci i to zawsze bede powtarzala:)ale juz koniec praktycznie:)i bedziemy sprawdzac swoja milosc na miejscu;)moze nie zrozumiecie o co mi chodzi ale ja ze swoim odkad jestemy razem to pierwszy raz sie rozstałam na tak długo wczesniej nasza najdłuzsza rozłaka trwala 1,5 tygodnia ale dzieki temu wszystkiemu zrozumialam,ze nie umiem bez niego zyc,ze go kocham jak cholera co oczywiscie wczesniej wiedzialam ale nie tak:) wiem,ze troche namotałam ale mam nadzieje,ze zrozumiecie o co mi chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdziara ja ostatnio miałam tą samą mysl...ze teraz w ogole bedzie trudno sie przyzzywczaic do tego stanu rzeczy...:P A tak poza tym to weekend skarb ze mna, poniedzialek formalnosci w jednostce...a wtorek!!! powrót :) :* miłego dnia Dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzu nie jesteś sama:P Ale byle do wtorku:) Tylko dowiedzialam się dzisiaj, że po wojsku znów na pół roku zostane sama bo Misiek ma jechać za granice:( Chyba nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiccia dasz rade :) moj byl przed wojskiem za granica i czekam juz na Niego rok i jeden miesiac no a ostatnio jego brat z belgii ciagle pisze do niego zeby znow przyjechal po wojsku wiec ja powolutku przygotowuje sie na to ze dalej moge byc sama no ale tym razem nie na dlugo bo on tego nie wytrzyma :P a moze ktoras za was wie jak to jest z tym powrotem do domu czy oni dosatja pieniadze na powrot bo sluchalam juz roznych opinii. Wiem ze to banalne pytanie ale dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta :o strasznie dawno nie pisałam ale czytam wasze posty:) żeby być na bieżąco i wiedzieć co u was słychać:) Szczególnie gratuluję Dziewczyną które za kilka dni kończą tą mękę:) GRATULUJĘ Wam kochane że wytrwałyście:) wiem jaka to radość i wiecie co? trochę Wam zazdroszczę:P hehe fajnie by było jeszcze raz przeżyć wyjście Miśka z wojska:) Tym Żołnierzowym którym jeszcze zostało życzę wytrwałości i powiem że warto czekać:) bo ta radość przy wyjściu jest nie do opisania:) pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:) buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) no moj Bartuś tez juz pojechal ale i tak mam dobry humorek no bo jutro cywil :D teraz odsypialam ten urlop no i wczorajsza impreze a bylo bardzo milo. Wczoraj tez jego rodzinka zapraszala nas na dlugi weekend do wroclawia ale stwierdzilam ze pojedziemy w ktorys z nastepnych. W nocy tak sobie z nim gadalam to mowil ze nie dochodzi to do niego ze jedzie po raz ostatni w sumie do mnie tez nie ale i tak sie bardzo ciesze bo wreszcie ta wymarzona jedynka :P Najpiękniejsza żona to blondynka; Najpiękniejsza cyfra to jedynka. Beczka wina i blondynka; Do cywila już godzinka. Zdejmij bracie ciężkie buty; Do cywila już minuty. Ja mam blaszkę, ty masz blaszkę; Wypijemy razem flaszkę. Żegnaj szefie, żegnaj MON-ie; Ja już stoję na peronie. Od Ministra rozkaz pilny; Ubrać trzeba ciuch cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
001 DDC!!!!!!! Juz jutro koniec!misiek dzisiaj wrócił na jednostke,troche wymęczony po weselu ale da rade!Bawilismy się super tyle ze dzisiaj sa skutki mogłabym spac na stojąco:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wam zazdroszcze ze ta meka sie dla was skonczy... dziewczyny mam pytanie co do poligonu ile trwa i wogole jak ktoras bedzie mogla mi odpowiedziec to bardzo bym prosila... :( tesknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero minelo pare godzin i co dalej? dziewczyny jutro moj kotek ma o 13stej egzamina i od niego wszystko teraz zalezy... 3majcie kciuki... a tym ktore juz doczekaly sie konca wojska gratuluje mam nadzieje ze i mi jakos ten czas zleci i ze nim sie obejrze bede miala go juz tylko dla siebie i bede mogla powiedziec j**** MON :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wy moje Zimolki:) gratuluje Wam wytrwanie:)i dziekuje za czas spedzony razem:)za te wszystkie porady,pocieszenia:)nie wiem co bym bez WAs zrobiła:) a teraz kazda pojdzie w swoja strone ale mam nadzieje,ze od czasu do czasu spotkamy sie na tym forum:) 001DDC:)i juz jutro moj Skarb bedzie ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZiMA CYWILLLLLLL PozDraWIam WSzysStKie ZImOLki I ZyczE SAmyCh dObRych Chwil W Cywilu :*:*:* DZiś Wieeeeeeeellllkkkkaaaaa Impreska ... :] PozDro ;_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnaj Panie poruczniku, trzecie zero na liczniku! 000DDC pociąg rusza gdzie się chce...! Gratuluje Zimolki,WYTRWAŁYŚMY!!! mój misiu juz po apelu pożegnalnym,poszedł zdać broń,a po obiadku wraca do mnie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia mój był na poligonie miesiąc,wtedy nie miał zadnych pjtek niestety ale nie martw się wszystko jest do przetrwania!!życzę wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhh dziewczyny jak czytam wasze posty i te cyfry 001 albo 000 to az serce sciska z radosci a zarazem ze smutku....Ciesze sie razem z wami ze doczekalyscie se tego dnia bylyscie bardzo dzielne :) ale smutno mi z dwoch powodow : jeden taki ze juz nie bedzie was z nami opuscicie nas a drogi to ze tez chcialabym juz doczekac tego dnia mi zostal jeszcze miesiac bo w grudniu misiek zalatwi sobie urlop i wroci ze mna tylko na ostatni dzien....no ale miesiac jeszcze trzeba wytrzymac wrrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cywil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze w to nie wierze :P wczoraj jak moj misio wracal to jego kumple z zimy wyszli na stalke i jak jechali kolejka to Bartuś do mnie zadzwonil i caly czas sie wydzierali ze zima ma cywil i spiewali piosenke rezerwy \"jak dlugo na wawelu zygmunta bije dzwon tak dlugo w naszych glowach pieprzony bedzie MON \" itd itp nie wiem jeszcze kiedy misio przyjedzie bo to zalezy o ktorej ich puszcza no ale najwazniejsze ze juz nigdy nie bedzie musial tam wracac :) az chce mi sie plakac ze szczescia, no i coz musze przyznac ze to forum to najlepsza rzecz na jaka moglam trafic w tym trudnym czasie bo faktycznie nikt nie zrozumie lepiej dziewczyny zolnierza niz druga dziewczyna zolnierza. oczywiscie gratuluje wszsytkim zimolkom wytrwalosci i zycze samych szczesliwych chwil w cywilu. A dla reszty zycze zeby wojsko szybko minelo no i dziekuje wam wszystkim za wspolnie spedzony czas.W miare mozliwosci cos tu napisze czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×