Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Natalko! wiem ze jest ciezko, ale co nas nie zabije to nas wzmocni :),widze ze dajesz rade a miesiac W porownaniu do tego ile juz czekasz to wcale nie jest juz duzo..... Suri no ja sie rowniez ciesze ze przyjedzie, ale niestety w mundurze chyba(a ja go nie chce widziec w mundurze bo mi sie chce plakac odrazu) wole jak jest w cywilkach :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie biedaczek tak dlugo meczyc sie w pociągu:( Moj zawsze przyjezdza w mundurze,ale jak bedzie na macierzystej to tylko w cywilkach bedzie mogl wyjedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez p[rawdopodobnie nie przyjedzie na swięta, teraz jest tydzien jak go juz nie widze, wiec pewnie jeszcze dwa poczekam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś witaj 🖐️ Ty to strasznie zabiegana jesteś:) Ja mojego napewno nie zobacze na święta nawet nie mam co o tym marzyć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steskniłam sie za wami...widze ze nienajlepsze te nastroje zwłaszcza beeb i ewciaflower, a nataleczka jak? ty to sie pewnie troszke smucisz, ale zawsze taka jest w tobie nadzieja...powdziwiam cie ;d W ogole słuchajcie dziewczyny podziwiajmy sie wzajemnie za to ze tak pieknie potrafimy kochac, nie kazdy to umie, nie kazdy ma taką determinacje i siłe... :D Witam nowe forumowiczki.... A no zalatana jestem bo matura wielkimi krokami idzie, a tuy ciągle cos, ustna trzeba napisac, nauczyc sie wreszcie Wosu i w ogole :D potrafie miec dni kiedy od 16 do 1 w nocy sie ucze historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez narazie musze uciekac bo mamy marsz papieski buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna mam nadzieję bo tomi pozostało w tym całym czekaniu:) Oj ja pamiętam jak zaczęłam pisać pracę na ustny polski chyba tydzień przed maturą:P heheh ależ miałam ubaw jak mnie ocenili na 19:) A mój humor nie najlepszy taki jak mojego Wojaka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tylko ja na ten marsz nie ide...a dzisiaj o moich SKierniewicach było w dzienniku ze dzieci bieg papoieski zrobiły...co najlepsze, siedzialam dzisiaj tyle czasu w cemtrum i pojęcia o biegu nie miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nataleczka to widze zetak jak u mnie...Paweł zły bo na warcie sterczy do jutra do 14, nie moze do mnie dzwonic bo na jakis taki beznadziejny posterunek trafił...poza tym chce zostac w woju i isc do szkoły podoficerskiej... A co do tej matury...to myslisz ze ile ja mam przed maturą ? ze 2 tyg...Poza tym, ja tez mam streszczenie jak cholera, za kazdym razem jak sie do tego zabieram to nawet nie zaczynam i juz robie co innego :P nie chce mi sie :D w ogole nic mi sie nie chce... Wy tez tak macie ze ta wiosna sprawia ze sie wam chce spac kazdego dnia? w samym srodku? Nataleczka a wojak co ma dzis za humor? i czemu zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo jasne ja bym cały dzień mogła spać:) Ustna z polskiego to pikuś:) na szczęście tylko dużo stresu a to wogóle do niczego nie potrzebne:o A mój wojak zły bo nie pojechał teraz na PJtkę bo w ten dzień miał wartę i tak źle się poczył że wylądował w szpitalu z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego ale to nie było to! No i PJtka mu przeszła koło nosa...:o a teraz nie wiadomo kiedy pojedzie bo jak zachorował to co ich to obchodzi nic dodatkowego mu nie dadzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki :D spadam, moze pooooznym wiczorem bede:) buuzka i duzo pogody ducha:D oni są i nas kochają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/No tak nataleczka w [ewnym sensie on ma racje ze jest zły...ale z drugiej do dobrze ze nic mu nie jest!!!!! i to jest najwazniejsze :) juz lece naprawde :) do pozniej D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację dobrze że to się skończyło tak jak się skończyło ale jak człowiek ma doła to nic go nie pociesza a ja już wszystkiego próbowałam:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mnie Lalunia? no coś ty ....:-) Suri 3 niechcę cię dołowac ale moj kolega jest we Wałczu teraz i strasznie narzeka mówi że jest tam okropnie, :-( chyba sie niepogniewasz na mnie ze tak napisałam ? :-( a Michał na jedzenie w Ostródzie nienarzeka mówi ze jest nawet dobre wiesz może maja na innych stołówkach i jedzenie jest inne .... a Michał ma napewno wczesnie egazmin na prawko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny... Jak mi jest zle, musze troche ponarzekac;) moze mi to lepiej zrobi... Nie moge sobie poradzic z ta sytuacja...:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzialam troche przed kompem i poszlam do siebie zeby pogadac z Bartkiem jak zwykle no i ... dostalam smsa o tresci dobranoc... pierwszy raz nie gadamy :( on jutra ma po 7 egzamin z testow na prawko ale to nie oznacza ze nie mogl mi poswiecic choc 5 minut... no nic ide spac moze jutro bedzie lepszy dzien... dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz napisal mi ze jest afera u niego w jednostce bo znalezli wszystkie ladowarki... Nikt nie pojedzie na swieta do domu... Do tego jego telefon bez ladowarki pociagnie gora 3 dni...:( poza tym napisal mi ze musi przemyslec swoje zycie, bo nie wie co bedzie z nami dalej... Boze, co sie dzieje?! Jestem zalamana.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dzionka dziewczyny,nie martwcie sie bedzie ok! Gosiu a Twoj kolega jest we Wałczu kierowcą???Moj byl tam 2 tyg i mowil ze extra jedzenie,wiesz to tez zalezy pewnie jakiego dowodzce ma itd,niewiem ale moj chlopak chce tam jak najszybciej wrocic z tej Ostrody,jak zda prawko to jest przydzielony na kierowce Izby Chorych...no zobaczymy oby nie bylo tak okropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. w Ostródzie tez mu sie podoba i nawet lepsze połączenia pkp ma,jednak tam jest większy spokoj bo duzo mniejsza jednostka no i o 200 km blizej do domku... Gosiu pytałam mojego i ten pluton,w ktorym Twoj chłopak jest to całkiem inny budynek i faktycznie stołówki tez inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) 🖐️ Gosiu ładna z was parka :) Suri - jeszcze od Ciebie nie mam fotki wyślij na NECIA1605@wp.pl Tomcio jutro ma komisję w końcu z dobrym podpisem i czytelnym dowódcy, mam nadzieje że dadzą mu kat. D i wyjdzie wreszcie do cywila :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia..my już nie jestesmy ze Sobą...i to definitywnie koniec...niestety... na pogodzedznie tez nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×