Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Wikucha....najlepszym argumentem bedzie najgorszy argument...moja mama jak miała w młodoci tak rope gdzies koło soopy, to jej chcieli ja amputowac, tak sie zakazenie posuneło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dalej prawie nic nie piszecie :( ja mam chwilowo przerwe ale zaraz bede gadac z misiem :) bo jutro wiekszosc zolnierzy juz wyjezdza z ustki to pewnie chca sie pozegnac a moj dopiero w piatek. w ogole teraz wszyscy chodzą spac o 1 albo jeszcze pozniej i pija browarki albo cos mocniejszego . Naprawde sie juz ze soba zżyli a tu znow bedzie wszystko od poczatku szkoda mi tych chlopakow! w ogole jak ogladalam zdjecia z wojska, ktore oni sobie robili i zobaczylam jak wygladaja ich pokoje i te lozka i jak oni tam sprzataja albo siedza na korytarzu i czyszcza bron to normalnie plakac mi sie chcialo ze on tam musi byc :( doszlam do wniosku ze tak naprawde to my tu na zewnatrz nie wiemy nic o tym co sie tam dzieje i jak tam jest naprawde :( alez sie rozpisalam! ale teraz juz mykam dobranoc wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki...eh nie wiem jak was ale mnie przeraza mysl o dlugim majowym weekendzie:(...2 maja w pracy mam wolne wiec swietnie by nam pasowala pjka:(:(:(:( zalamie sie sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) przepraszam ze tak malo sie udzielam na forum, ale jestem ciagle zabiegana... Zalatwiam sobie staz w WKU:) jutro sie dowiem czy go dostane... Mariolka mnie przeraza nie tylko dlugi weekend, tylko fakt ze moge sie z moim skarbem zobaczyc dopiero w cywilu...:( Mial przyjechac 27 maja ale byla afera w jednostce... Ukradli telefon komus z kadry i odwolali wszystkie wyjazdy do konca maja:(:(:( W czerwcu maja poligon a w ostatnim miesiacu, tj. lipcu nie ma wyjazdow... Kompletny dol... Nie wiem jak sobie dam rade:( Tak bardzo za nim tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja tez mojego zobacze moze dopiero w cywilu:( nie wiem czy czytalas wczesniejsze posty ale moj misiek chyba nie bedzie mial urlopu:( ja nic nie wiem co bedzie:( teraz jest na poligonie a jak wroci to dopiero wszystko sie zacznie...:( nie wiem co z tym postepowaniem karnym , misiek tez nie...najgorsze jest takie czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki co tu taka cisza?? Ja właśnie wróciłam z rowerka,humor mi się polepszył bo pojawiła się iskierka nadziei ze mój misiu jednak przyjedzie na długi weekend:) To jeszcze nie oficjalnie potwierdzone ale zawsze jakaś szansa jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no popłakałam sie.... ogladałam przysiege na płycie...kurcze pierwszy raz dopiero teraz sie odwazyłam...a moj Misiek powiedział na wstepie:dedykuje tą płyte najcudowniejszej na swiecie zonie za ktora tesknie jak cholera.... tak mi sie cieplutko zrobiło a potem cos sie wydurniali z kumplami i jeden krzyknał do kamerzysty i ten skamerwoał obraczke....jeju:)mowie Wam no sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no ja zamiast tu dbac o linie to poszłam dzis z kumpela na gofra:D nie zmieszcze sie w zadna sukienke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz 3 tyg się nie widzielismy więc jest mi cholernie ciężko bo tak przyjeżdżał co tydzień no ale wiadomo że było za pięknie żeby tak zostało.To juz jego ostatnia Pjtka w szkółce bo po długim weekendzie przenoszą go.Juz tylko 140 km bedzie nas dzieliło!zawsze lepiej niż 350km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Ci,ze Twoj pewnie przyjedzie:) moj to mi dzisiaj napisal,ze najwczesniej moze liczyc na 11 maja ale dobre i to...i tak był w ten weekend....wiec 2 tygodnie bym go nie widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super że przyjedzie bo jakby teraz go nie było to już niewiem kiedy!Bo na nowej jednostce różnie to bywa niewiadomo kiedy go puszczą,jedni mówią ze jest tzw odmulacz czyli 72 h wolnego po przejściu na macierz ale ta jednostka może akurat tego nie stosowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Madziu przeraża każdy samotny weekend! Od razu mam humor fatalny i wszystkiego się odechciewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a ten Twoj suwaczek 188 dni to do kiedy odlicza do 25 czy 30 pazdziernika?bo ja mam tylko na miesiace i chce wiedziec ile to dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tylko gadałam z moim misiem,podobno rozmawiał z dowodzca i przepustki od wtorku do niedzieli sa!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Ty zazdroscisz mi a jak Twoj przyjedzie na Pjtke to bede zazdrosciła Tobie:))Bo wtedy ja pewnie będe sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..ale jeszcze 6 miesięcy i juz po wszystkim.MI tak jakoś szybko narazie to zleciało,wydaje mi się ze gorzej znosiłabym to zimą a teraz lato to więcej zajęć i tak się nie myśli o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała zeby on teraz był;/pozałatwialibysmy z tym weselem a nie ja sama wszedzie.....ale wogle dupa!!!!!!!nagdałam dzisiaj tej rodzinie co wynajmuje ta sale powiedziałam,ze tak nie mozna postepowac,ze skror umawia sie z nami bierze zaliczke to my jestesmy pewni tej sali a nie nagle przychodza jej znajomi i ona im wynajmuje powiedziałam,ze traktuje ludzi jak zabawki....ojs wogle sie wkurzyłam i powiedziała,ze jutro da nam znac co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak faktycznie z tą salą nie wporządku postępują,rozumiem Cie bo w takiej chwili jak Ty tez nie chciałabym byc sama,ale pewnie jakby go wzięli po ślubie tez byłoby cięzko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak zle i tak nie dobrze;d kurcze ja dzisiaj zazdroszcze tym z lata i ich dziewczynom....dzisiaj sa juz razem ajs:)dzisiaj moj kumpel wyszedł szedł taki dumny z ta chusta a dziewczyna z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój kolega tez wczoraj wyszedł,jego laska taka szczęsliwa..ale nie dziwie się zazdroszcze jej chociaz ona musiała czekac tyle co my..ja se cieszyłam moim miskiem w zeszle wakacje a ona spędziła juz sierpien sama...a teraz bedzie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) dzisiaj pierwszy raz do nie pamiętam jakiego czasu pojawila sie u mnie iskiereczka nadziei:)...Michasiek powiedzial ze prawdopodobie dostanie pjke:):):):):):):):):):) to jeszcze nic pewnego bo nie sa u siebie na jednostce i nie wiadomo jak oficer zareaguje na ta jazde z zandarmeria ale jest malutka szansa..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×