Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

to zalezy chyba od jednostki , ale wydaje mi sie ze napewno go puszcza jeszcze nawet na brata wesele , na jego miejscu bym nie brala urlopu wtedy Bebe Siemanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, z dnia na dzien jest coraz ciezej... Niby zostalo nieco ponad 3 miesiace do cywila... Te piec miesiecy zlecialo jak z bicza strzelil;) a teraz sie wyjatkowo dluzy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sloneczka!!!no widze ze forum sie troszke rozruszalo:) moj mis chyba bedzie chory...cos sie zle czul a nie wie czy tam u nich jest gdzies lekarz bo nic im nie mowili...:( a poza tym to poscilismy sobie dzisiaj wspolnego lotka i tak bedziemy teraz poszczac co srode i sobote az cos wygramy zeby miec za co balowac jak wyjdzie;Phehe no i wogole jakies fajne wakacje by sie przydaly...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba rzeczywiscie nie ma reguly, bo miskowi tez wychodzi wtorek sroda ale lato teraz puszczaja w ostatnio sobote chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe ja mam tak samo-zamiast coraz lepiej, coraz bardziej sie cieszyc ze juz jest mala cyferka, to jest coraz gorzej....bardzo mi sie teskni...mam nadzieje ze po urlopie sie to naprawi...moze nabiore sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochanie wychodzi w ostatni wtorek lipca. Ale mowil ze to moze sie przeciagnac do konca tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak mysle blondyneczka ze lepiej wziasc w wakacje.A nawet gdyby jeszcze nie byl cywilem to pewnie go puszcza na wesele brata tym bardziej ze jego drugi brat jest księdzem wiec pieczatke i podpis na zaproszeniu bedzie mial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chyba juz za dlugo... Za dlugo czekamy:( Nie wiem jak bym wytrzymala jakby wojsko trwalo 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri a to jak tak to nawet nie ma sie nad czym zastanawiac tylko brac urlop w wakacje:) ale i tak jestem przekonana ze do 27 wyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze lepiej w wakacje:) Zwazajac na to ze przed cywilem niechetnie dadza mu urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale z tym urlopem to chyba warto zapytac wczesniej...bo np Michal chcial sobie wziac w czerwcu bo idziemy wtedy na wesele ale mu odmowili...wszyscy musza wybrac urlopy do konca maja i koniec...w czerwcu i w lipcu nie moga juz brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka, Twoj i tak ma dluzszy termin na wybranie urlopu, bo moj mial do konca marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jedyna przepustka, na ktora liczy (i ja tez) jest w ost weekend maja... Potem dopiero go zobacze w cywilu...:( ta wizja mnie przeraza...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego zobacze 19 maja jak dobrze pojdzie a pozniej to nie wiem...chociaz ten maj tez nie jest jeszcze na 100%:( a nie widzielismy sie caly marzec, caly kwiecien i jak dobrze pojdzie to pol maja....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, w takim razie trzymam kciuki!:) Mariolka, damy rade! Juz tak niewiele zostalo... Moj Łukasz od rana sie nie odzywa... Martwi mnie to co mi powiedzial na pj... z nim sie cos dzieje a ja cholera nie wiem jak mu pomoc!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest na jakims strzelaniu... Ale nie o to chodzi... Ja widze ze on ma problem:( ale nie moge mu pomoc... Niech to wojsko sie juz skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadaj z nim jak przyjedzie na przepustke, tak otwarcie, jak cos jest nie tak to nie powinien tego w soboe dusic, razem łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mi powiedzial ze boi sie ze nie wroci, ze cos mu sie stanie... Potem mnie przeprosil za to co powiedzial, ale mial lzy w oczach... Pierwszy raz widzialam go w takim stanie:( Nie chcial wiecej o tym rozmawiac... Odkad wrocil do jednostki malo kiedy da mi sygnal, juz nie wspomne o smsach czy dzwonieniu... Czuje ze cos nie gra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to przeczytałam to nasuneła mi sie jedna mysl moze jakas fala jest w jego jednostce najlepiej bedzie jak z nim pogadasz tak zeby ci powiedział, to chyba zadna tajemnica, niby to wojsko to przedszkole ale dziac sie moga roźne rzeczy. A moze poprostu jest mu ciezko i niepotrzebnie zamyka sie w sobie, tak mu bedzie trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara sie przyjechac 27 maja... A jak mu sie nie uda to dopiero w cywilu... a fali nie ma, rozmawialam z nim o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie go tam lubia, koledzy i kadra. Dziwie sie ze cos nie gra... Zlapal jakiegos dolka a ja nie potrafie pomoc, chociaz bardzo bym chciala... Tak pozno bo na poczatku maja przyjdzie nowe wcielenie i co 24 godz Łukasz i jego pobor (jest ich ok 150) beda mieli warty i sluzby... W czerwcu poligon a w lipcu nikt nie dostanie pj bo to ost miesiac:( tak u nich jest... Wiec jak uda mu sie przyjechac to tylko 27 maja:( na przyjecie jego kuzyna (dostanie zaswiadczenie ze jest chrzestnym, zeby go puscili..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×