Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Czemu tak się różnią te wasze daty wyjścia,to zalezy od jednostki czy poszli w innych terminach do woja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Ale mnie tu dawno nie bylo.. ale staram sie wszystko nadrobic. Ostatnio jakies fatum padlo, normalnie jeszcze nigdy nie bylam taka podlamana.. Prawie 2 tygodnie spedzilam w lozku, bo poprostu nie widzialam sensu wstawania, a w szkole jak robot.. Ale juz wracam do normy ;) W ten weekend przyjechal moj zolnierz, wiec nie chcialam mu psuc pj, takze zmusilam sie do bycia w miare normalna :P Bylismy na baletach i wytanczylam cala zla energie ;) Zauwazylam, ze znowu zaczynam dusic wszystko w sobie.. a z rodzicami to poprostu nie moge sie dogadac.. Duzo wymagaja a sami sa nie fair.. ..i sie wygadalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula.. Slyszalam, ze tez masz problemy.. Kurcze, a ten ropk mial byc lepszy.. Nie to, ze naszych nie ma to jeszcze wszystko sie wali.. Ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i super sie ulozy, bo w koncu na to wszystkie zaslugujemy :) Mykam na spacer przed dluuuga nauka z biologii.. Milego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc słoneczka, ja jak zwykle zabiegana latam ale coz, no jakos dam rade :) było moj myszol i pojechał w niedzielr bo to tylko stalka, a teraz to ja nie wiem kiedy go zobacze bo rozjazd, poza tym w czasie mojej matury nie bede sie z nim spotykac, a 17 maja mam dopiero jakis luz... poza tym on ma urodziny niedługo...chce mu kupic niesmiertelniki, choc zle mi sie kojarzą, to on chce. Dziewczynki wiem ze ktoras z was je zamawiała, to jakby mogła mi poradzic gdzie i jak to wyglądało tpo byłoby miło... ejestem z niego dumna bo dzis zdał na prawmo typu C :D A teraz wracam do pisania maturalnej pracy ustnej i stresowania sie ze ciągle jej za duzo...;/ bo juz 5 stron czcionką 12 a tu jeszcze zakonczene...;/ pozdrtwaiam słoneczka :* kiedys wpadne tu do was na dłuzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze,ze tu nie panuje najlepszy nastrój....kurcze ja tez jakos nie mam najlepszego humoru;/jakos wszystko sie wali naraz;/ mowie Wam...i znow nie wiem kiedy zobacze mojego wojaka...moze to bedzie za 2 tygodnie moze nie... nie mam pojecia;/ kurcze jebane wojsko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Paulunia co się znowu stało:( Co się dzieje, wiosna przyszła zamiast lepsze humorki mieć to Wy popadacie w jakieś smutki:( Pati - dobrze, ze już wyzdrowiałaś, wpadaj do nas częściej:D:) A ja dziś paczuszkę wysłałam mojemu Tomciowi ze słodyczami, skarpetkami, majtusiami.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! ja od wczoraj w nie najlepszym humorze bo u mojego miśka wymyslili dyżurke w długi weekend i 9 osób zostaje,jak padnie na niego to niewiem..chyba się załamie:( Bo jak teraz nie przyjedzie to już niewiadomo kiedy,przenosza go po długim weekendzie na macierz. Ach ...same zmartwienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja TEż NIE WIEM CZY GO NA DłUGI WEEKEND PUSZCZą BO U tOMCIA TEż JEST ICH MAłO:( A NIEKTóRZY PODOBNO 2 LUB 3 MIESIąCE W DOMACH NIE BYLI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. A mój tuptuś wychodzi za jakieś 3 godzinki!!!!!!!!!!!!!!!!! Nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia oni chyba tam wszyscy są tacy zdołowani,moj też od wczoraj ma taki kiepski humor bo juz 3 tyg w domku nie był i niewiadomo co dalej,poprostu juz nie wytrzymuje! Ja tez jestem zdołowana ale staram się nie okazywać tego jak rozmawiamy bo jeszcze bardziej będzie się smucił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mu ciągle powtarzam że damy rade,wytrwamy itd zeby mu było lepiej.Tak jak przyjeżdżał często to był w znakomitym humorze jak dzwoniłam a teraz juz za długo ta rozłąka trwa i idzie wyczuć ze juz mu ciężko.Oby na ten długi weekend go puścili..przynajmniej psychicznie by się podładował w domku zeby wytrzymać kolejne tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioleczka a u kogo je zamawiałas? pamietasz moze jakie? bo ja nie mam weny...mam swoje, ale jemu nie potrafie wybrac :P dziewczynki, no rzeczywiscie nie smutamy sie! ja tymbardziej nie wiem kiedy go zobacze, bo moj ma akurat w czwartek rozjazd, wiec pewnie w nowej jednostce im weekendu majowego nie dadzą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Panienki:) Eee tam,dość tych złych humorków kochane! Taka ładna pogoda a Wy tu jakieś dołki..tak nie może być!🌻 Wkoncu się ciepło zrobiło...ufff. Musze się pochwalić,hehe zaczełam cwiczyc:D 6weidera,pewnie słycszałysmy o tym ćwiczeniu,na kafeteri też gdzieś o tym pisze:) trza sie za siebie wziasc wkoncu...:) Wy mi się tu nie łamcie kochane, usmiech i glowa do góry! Pozdrawiam.... 🌻 buziiiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju;(jak sie wszystko sypie;(jeszcze dzisiaj moj Misiek zadzwonil i powiedział,ze zadzwonili do niego z naszej orkiestry ta co miala grac na naszym weselu i powiedzieli,ze na 90 % rozwiazuja w maju zespoł;(i gdzie my teraz znajdziemy tak szybko jakis fajny zepsol;/jak my dzwonilismy w grudniu i byli juz pozajmowani;/ mowie Wam wali sie...... z sala tez mamy problem;/bo jakas para usiluje sie wbic nam;/a znaja tych co ta sale wynajmuja....no jeszcze jak nas z sali wywala to juz calkiem tylko sobie puknac;/kurcze no przeciez zaliczke juz dalismy;/wkurza mnie to wszystko....i jak zwykle musze sama wszedzie jezdzic;/bo to jebane wojsko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu naprawde Ci wspóczuje, wiem jak to jest załatwiać takie sparway i jeszcze sama musisz biegać. Nie poddawaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu beznadziejna sytuacja,to całe załatwianie spadło tylko na Ciebie no ale musisz dać rade żeby wszystko się udało,Twój żołnierz z pewnością chciałby przeżywać to razem z Tobą no ale na wojsko nic nie poradzisz:( Misia ja też się wzięłam za siebie jeżdże rowerkiem codziennie juz drugi tydzień no i wogóle ograniczam się do minimum i powiem Wam że lepiej się z tym czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dla odmiany mam dobra wiadomośc choc jeszcze nie potwierdzona oficjalnie. Otóż jak mowilam kolega mojego Bartka ma wujka komandora i ten wujek zalatwial jego kolegom z pokoju zeby wszyscy poszli na macierz do Gdyni i dzis napisal ze moj Bartek tez tam bedzie w jakiejs bazie technicznej czy cos takiego :) oznacza to ze bedzie mial blizej o 130km teraz juz bedzie 508 :P mimo to sie ciesze choc wiadomo ze mam obawy przed stałkami w dużym mieście ale najwaznijsze zeby byl tam gdzie chcial! Misia ja 6 weidera tez zaczne cwiczyc ale dopiero jak bede miala troszke mniej zajęć Lamia ja kupowalam nieśmiertelnik na allegro i sa naprawde super! Ja wybralam grawerowany z obu stron i oprocz napisow są tez rysunki :) z jednej strony jest kotwica a zdrugiej jego dane i takie tam a na drugim sa takie serca z napisem na wieki razem a na drugiej jest napisane ze Go kocham :) bardzo mu sie podobaly i rzeczywiscie wykonanie niesmiertelnikow po prostu super http://www.allegro.pl/item185256924_niesmiertelnik_rysunki_4_strony_niesmiertelniki.html tu masz linka do dobrego sprzedawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( hej dziewczynki. ale mam dzisiaj dolka...dzwonil do mnie moj Mis ze byl u lekarza bo go cos w biodrze bolalo, kazali mu jechac na przeswietlenie a po tym sie okazalo ze ma tam rope i cos mu sie tam zaciera...narazie dostal antybiotyk ale jak po tym mu nie minie to bedzie musial miec operacje...ale Misiek mowi ze odmowil im leczenia bo nie bedzie lezal z noga w gipsie:( Kurcze no boje sie o niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula skoro jezdzilas rowerem to napewno ci to nie grozi :) ja juz cwicze od miesiaca i dobrze mi z tym da sie przyzwyczaic. A ja nie moge nic znalezc o tej jednostce w gdyni! niby wszystko jest w tym necie a tak naprawde nie ma nic! wiec jak bedzie Necia to prosze o wszelkie szczegoly choc tak naprawde to ni9e wiem czy tam jest tylko jedna jednostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziala :) od razu lepiej wyglada z mniejsza cyferka :P kurcze Paula narobilas mi smaku na kebaba w ogole odkad cwicze to mam takie zachcianki na gofry zapiekanki albo hamburgery ale twarda jestem :D a teraz narazie lece musze zrobic troche testow na prawko ale wpadne wieczorkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze boje sie o niego...nie trafiaja do niego moje argumenty. Nawet Miska mama do mnie dzwonila zebym jakos na niego wplynela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×