Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Suri siemanko!! no wlasnie bo moj chlopak mi tak tez mowi ze przyjedzie za tydzien bo jak pojdzie na macierz to odrazu dostanie 72h i juz sama nie wiem czy to mozliwe czy nie :|??!!!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys czytałam takie pytania tych co ida do woja i jeden chlopak cywil juz pisał ze takie cos jest...moze nie we wszystkich jednostkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe bo jak ida na maciez do dostaja tak zwanego odmulacza i pierwszego dnia ewentulanie nastepnego albo w pierwszy weekend dostaja pejotki, tak było u mojego miska pojechał do drugiej jednostki i popoludniu znów przyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no właśnie odmulacz zapomniałam tego słowa własnie o tym pisał ten chłopak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu Nataleczka było niemożliwe?pewnie jednostka tego nie stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj daja, Nataleczka ten Twój to naprawde kiepsciutko trafił, wogole mało przyjezdza, ale tego odmulacza naprawde daja, takze badzcie dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie blisko,my bedziemy mieli do siebie dwie godz tez nie tak zle,zawsze moglo być gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mój Wojak trafił chyba gorzej od waszych:o ale cóż trudno na szczęście zostało mu już tylko 3,5 miesiąca:) A e jego jednostce nie stosuje się wielu rzeczy które w innych jednostkach są normą np. urlopów nagrodowych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety 13?masakra byłas na przysiędze?my jechalismy 6 godz i juz mialam dosyc a co dopiero 13 padłabym!dobrze ze go przenoszą! ja tam wierza ze dostana ten odmulacz,musimy myslec pozytywnie blondyneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri no na przysiege jechalismy 13 h, ale to calą noc to droga byla pusta wiadomo jak to w nocy , ja tez mialam dosc szczegolnie nad ranem taka juz bylam zmieta myslalam ze juz umre ale jak zobaczylam mojego wojaka to odrazu jak reką odjął wszystko mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawde Nataleczka dobrze ze tylko tyle mu zostało.Faktycznie nie ciekawa jednostka ,wogole ciezko jak ktos raz na dwa miesiace przyjezdza.W bardzo niewielu jednostkach jest az tak ciezko z Pjtkami bo do tej pory wszyscy moi znajomi chociaz dwa no czasem raz w miesiacu byli w domku nawet jak mieli bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale teraz blondyneczka będziesz go miała pod ręką,taki rzut beretem:) A twoj wie kiedy wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój pewnie tez jakoś tak około 20,ja tez sie ciesze ze juz bedzie blizej bo jakos teraz tak sie czuje jakby co najmniej oceany nas dzieliły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 6 miesiecy, bardzo dlugo ale te 3 nawet szybko zlecialy, moze te 6 tez tak zleci jeszcze jak bedzie tutaj na miejscu:) Suri Twoj chyba tez tak wychodzi to sobie poczekamy tyle samo prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko nam zleci zobaczysz!najgorsze kurde te wakacje ale moze urlopy wtedy dostana do wykorzystania..10 dni to juz cos.Nie zdązymy się obejrzec a juz październik bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri no wlasnie napewno damy rade,nie jestesmy jedyne na swiecie z takim problemem. No wlasnie wakacje beda przejebane ale to tylko 2 miesiace, moj wojak chce sobie wlasnie wziasc urlop w sierpniu bo jest wesele mojej siostry i trzeba pobalowac troszke:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u nas bedzie gorzej wesele jego brata jest 27 października i własnie moj niewie czy zostawic ten urlop na koniec ale mi sie wydaje ze on juz wyjdzie do cywila na to wesele...nie sądzisz?lepiej wziasc w wakacje i chociaz na weekend gdzies wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze niema sensu zeby bral 27.10 bo napewno wyjdzie juz wtedy do cywila w 99% przynajmniej mi sie tak wydaje, a lepiej sobie wziascna wakacje urlop i gdzies sobie pojechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam ze czesto wypuszczaja w ostatnia sobote miesiaca ale ile w tym prawdy to nie wiem bo moj misiek ma wyjsc chyba w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×