Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

to straszne, naprawde macie ciezka sytuacje a ja czasem narzekam, mojemu odwolali poligon i w lipcu normalnie maja pejotki. U Twojego jest ich tylu i ciagle warty i sluzby to nie dopomyslenia powinni ich puszczac do domu. A jesli jest tam lubiany to sie nie martw postaraj sie do niego zadzwonic pogadac, bedzie dobrze, kazdy ma czasem gorsze dni, moj misiek tez mi kiedys prawie płakał w słuchawke taki byl zalamany i mało jakiegos kolesia z tego powodu nie pobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspieram go cala soba, ale jak widze ze on sie zalamuje to jest mi coraz ciezej... Juz wolalabym byc z nim poklocona... Mam nadzieje ze to tylko przejsciowe, ze wszystko wroci do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzie dobrze napewno, badz dobrej mysli, to jest ciezka proba, ale Twój zołnierz tez wychodzi w lipcu a to jeszcze troszke i juz bedziesz go miała na zawsze tak jak ja swojego i niektore jesionki :) Musze uciec i nie wiem czy jeszcze dzis przyjde takze zegnam sie i zycze dobre nocki, głowka do góry bebe, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) ja tylko na chwilke i tak mialam sporo czytania jestem pod wrazeniem! a zaraz ide spac bo wczoraj misiek mail ta sluzbe no i do 2 pisalismy smski a pozniej mogl spac. A ja dzis od rana na nogach i mam juz dosc. Nawet on juz spi choc myslalam ze pogadamy no ale rozumiem ze jest zmeczony poza tym jutro ma egzamin na prawko mam nadzieje ze tym razem mu sie powiedzie MUSI MUSI MUSI!!! No a teraz ide pod prysznic i do lozeczka zycze wszystkim dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ewka, napewno zda na prawko:) slodkich senkow zycze Tobie i Kasi:) Kasiu, dzieki za podniesienie na duchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia życzę wszystkim forumowiczkom! U mnie dzisiaj tak zimno...aż przykro się robi:( Ja chce słoneczko! Mój żołnierz od rana już na jazdach,no i wczoraj mi mówił, ze prawdopodobnie na długi weekend będzie w domku..ale póki co nie cieszę się za wcześnie zeby uniknąć rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem w szoku:)tyle stronek przybylo:)widze,ze cos Wam humorki nie dopisuja:(kurcze jesionki jak ja Wam zazdorscze tego zblizajacego sie cywila:) kurcze no ja mam egzamin w sobote a ja tepa strzała sie nie ucze nie chce mi sie;/zamiast tego to siedze i planuje weekend z Miskiem no!zaraz se walne w łeb strzele sobie madra gadke i do ksiazek :D ale nie wiem czy mi to wyjdzie;)no nic zmykam Buziaki :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale pustki:( Ja troszkę odpoczęłam i postanowiłam zajrzeć co tu kobietki dzisiaj napisały ale za dużo do czytania nie miałam:(( U mnie okropny wiatr,aż mnie głowa boli ale co tam jakoś się pozbieram.Dzisiaj już planowaliśmy z miśkiem jak spędzimy długi weekend,przeważnie się nie planuje bo potem nic z tego nie wychodzi ale ja już tak tęsknie ze taka rozmowa o spędzaniu wspólnie czasu podnosi mnie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia cześć! Trzymaj się i nawet nie myśl o takich rzeczach że nie chce Ci się żyć,poradzisz sobie jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, normalnie on znowu nie zdal :( taki dol... w ogole pojechali we czterech i trzech napewno nie zdalo a o czwartym nie wiem bo misiek poszedl na piwo mam nadzieje ze nie przesadzi... i w ogole juz nie wiemy czy on ma sie dalej tam zapisywac bo jak pojdzie na macierz to bedzie musial specjalnie przyjezdzac poza tym szanse na zdanie w tym cholernym slupsku sa nikle... juz wiekszosc rezygnuje i wysylaja papiery do swoich miast zeby tam zdawac a moj Bartek sam jeszcze nie wie jak zrobi bo wiadomo ze moga byc problemy z PJ :( kurcze wszystko sie komplikuje on jest w ogole taki wkurzony i od 3 godzin jest na tym piwie ale mam nadzieje ze nie zrobi nic glupiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ewcia naprawde tak źle z tym prawkiem??mój ma egzamin w przyszłym tyg...juz zaczynam się denerwować! Paulunia domyślam się jak Ci musi być ciężko,boisz się bo on jest akurat we wojsku,z pewnościa gdyby był przy Tobie razem łatwiej byłoby Wam znieść tą całą sytuacje! nawet niewiem jak Cie pocieszyć,bo łatwo mówić a co innego to przeżyć.Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego jest bardzo ciezko tak jak mowili ze starszego poboru ale moze u Twojego bedzie lzej najlepiej niech tez kogos spyta ze starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje drogie....mnie znowu dopada jakas smutawka:(tak mi zle bez Michala:( tak dlugo go nie widzialam a ostatnio nawet nie ma czasu zeby ze mna porozmawiac:(:(:(kilka razy zadzwonie i rozmawiamy doslownie kilka minut:(:(albo nie ma czasu albo jest zmeczony i idzie spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja narazie mykam potem wpadne ale jak on sie upije to mu taka awanture zrobie ze sie zastanowi na drugi raz! i wlasnie dlatego nie chce zeby chodzoil na stałki no ale dzisiaj musial wziaść przez ten egzamin choc z drugiej strony tak sie zdolowalam tym egzaminem i tym ze na marne jest tak daleko ode mnie ze mi juz wszystko jedno :(:(:(:(:(:(::(:(:( teraz cala nadzieja w tym ze go przeniosa do ladowych ale to jeszcze dluga droga... no nic do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krurcze no wlasnie nie bardzo w dzien...bo ja siedze w pracy i za dlugo nie moge rozmawiac a on tez tam pracuje...a jak juz mozemy pogadac to albo ja mam klienta albo on idzie na obiad...ale dzisiaj mi powiedzial cos bardzo podbudowujacego:) ze moze na poczatku maja do mnie przyjedzie:D jeszcze nic nie planuje bo nie chce zeby bylo jak zawsze....ze zaplanuje a potem nici..... ale nadzieje mam i to wielka... a dziasiaj u mojego miska tam na jednotsce w Orzyszu zrobili burze, bo przyjechali po ciezkim dniu, pracowali caly czas a na olacje dostali 2 plasterki kielbasy i cos tam jeszcze a dla niektorych nawet braklo chleba!!!!!!!!!!!!!normalnie paranoja!!!i teraz glodni ida spac!!!! a jutro znowu 12 godzin beda pracowac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia ja niestety nie mogę tego zrobić za Ciebie musisz sama napisać na śmietniku że chcesz usunąć swoje wpisy!!! U mnie też smutno a powinno być bardzo wesoło:o Misiek jest strasznie zły bo mimo tego że już ma decyzję o 15 dniach urlopu to teraz te Matoły na kompanii nie chcą go puścić od razu bo niby mogą nie zdążyć tego załatwić!!!!!!!! a to chodzi o jeden głupi podpis!!!!!! Tomek ma taki humor że nawet nie wiem co powiedzieć żeby się jeszcze bardziej nie wkurzał!!! Mam nadzieję że okaże się że jednak go jutro puszczą bo jak nie to on ich tam chyba pozabija:o taki zły już jest:(:(:(:( Ewcia przykro mi że Bartek nie zdał i życzę powodzenia!!!! Żeby następnym razem się udało!!!! 3majcie się cieplutko!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko jak to jutro ma miec urlop ale jeszcze nie ma podpisu???mmm...w sumie to juz powinnam sie przyzwyczaic ze w wojsku wszystko jest mozliwe....nie martw sie!!!tekiego swinstwa mu napewno nie zrobia!!!Michal jeszce nie ma nic pewnego, zadnego podpisu ani nic ale mysle ze dostanie, w koncu wszyscy musza...bo inaczej to nie bylabym taka pewna:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze tylko na chwile bo jestem na niego wsciekla i ide spac!!! o 16 skonczyl egzamin i mial wypic max 3 piwa a 20 min temu napisal smsa \"misku nie denerwuj sie ja juz jade\" wrrrrrrrrrrrrrr jak mnie takie cos wkurza ale musze koniecznie strzelic focha zeby to byl ostatni raz :P a teraz musze dac kompa dla brata wiec wam zycze kolorowych snow :* ps Nati trzymam kciuki zeby Twoj Tomek dostal szyko ten podpis i jeszcze za chlopaka Marioli zeby dali mu jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol, no marioleczka, pioseneczka moze byc, choc kazdy ma inny gust, ja bym napewno wybrala inna :) napewno jakas ktora by mi sie zawsze z nim kojarzyla o ile dobrze zrozumialam i to piosenka na wesele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki,zajrzałam na chwilke żeby życzyć Wam miłego dnia i wogóle udanego weekendu bo pewnie do niektórych z Was przyjeżdżają ukochani:) Ja sobie jeszcze troszke poczekam i na początku maja też będę miała swojego wojaczka przy sobie:) Ach...juz nie mogę się doczekać! POZDROWIONKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mój Wojak dalej nic nie wie siedzi i czeka na telefon:o Dzwonił rano że już nie ma siły tak bezczynnie siedzieć i czekać idiotyzm i tyle:O Mariola trzymam kciuki żeby Twój Żołnierz dostał ten podpis!!!!! Ewcia też znam takie sytuacje zresztą chyba każda z nas je zna :P tekst typu \" Kochanie wypiję dwa piwka i do domu\" hehe:P a z dwóch robi się nagle 5:) ehhh te nasze łobuzy:) Piosenka piękna, ale mi się nie bardzo widzi na pierwszy taniec! Ja będę miała na pierwszy taniec \"Przetańczyć z Tobą chcę całą noc\" baardzo mi się ona podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Nati u mojego z dwoch to sie nawet zrobilo 6 :P mialam sie duzej pofoszyc ale musialam do niego rano napisac bo wysylalam mu pieniadze i musialam ustalic pare spraw a potem jeszcze wyslal smsa \"kochanie czy moge sie zapisac na stałke?\" powiedzialam zeby robil co chce no i .... nie zapisal sie :D w sumie meczyl mnie potem ze tam nie wytrzyma przez te nudy i chcial po prostu zrobic sobie przepustke i wiem ze by przyjechal bez pytania ale go przekonalam zeby tego nie robil a i tak chyba paru ucieklo bo mowil ze ma teraz jakas zbiorke przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słonka...a mnie znowu przez weekend nie bedzie....dzis przyjezdza moj Wojak :D bardzo sie ciesze bo w zeszłym tygodni utez był i sie go nie spodziewałam...:) \"Tak kochanie jeszcze rozmawiam z sierzantem nie wiem czy przyjada...(a tu w tle słysze dworcowe ty ru ruuu\"pociąg pospieszny...blablbalba)\" i mowie oooooo wydało sie :) o on no własnie.... no coz ostatni raz go przed rozjazdem widze, potem nie wiadomo po jakim czasie go w nowej jednostce puszczą ;/ poza tym to mam w cholere bbieganiny z ta maturą, zdjęcia oceny, bilans którego jeszcze nie zrobiłam...:P kochane moje pozdrawiam was cieplutko, zycie zdorweczka i dobrego nastroju, czasami tego dobrego astroju mimo wszytsko... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×