Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gusia,ale pamietaj ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:)dasz sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwic sie?? kiedy teraz tylko to mi pozostaje ;) ale jeszcze tylko 17 dni i Go zobacze !!! a pozniej zostanie juz tylko 8 miechow...zawsze chociaz tak moge sie pocieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Blondyneczka,no podoba mu się nawet dzisiaj miał słuzbe jutro sie dowiem czy na weekend przyjedzie,jedzonko tez ok z telefonami spoko zyc nie umierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze z kims tam sie zabierzesz Gusia,bo chyba nie masz zamiaru sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam po Pjtce???wyszaleliscie sie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda Gusia nie wolno sie zamartwiac tylko dobrze zorganizowac sobie czas i czekac! moj misio zawsze powtarza \"nie plakać, czekac!\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dopiero tez w styczniu wychodzi wiec mamy taką samą sytuacje,tylko z dojazdami masz duzo gorzej,ja tez nic innego ostatnio nie robie jak tylko sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wam sie tez udalo, często w domku -fajowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja lece juz sie kąpac trzymajcie sie dziewczynki i nie zamartwiajcie sie bedzie dobrze papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie pojade...zawsze z jego Tata moge sie zabrac...a martwic to ja chyba lubie to robic...ale nie jest to jakies wielkie dolujace zamartwianie...dzwoni wiem ze jest ok...oprocz tej jego anginy ale da sobie rade...ja w to wierze...bo kto ma wierzyc jak nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki znowu widze nowe twarzyczki:) a ja nawet nie mialam czasu sie przedstawic...troszke mnie tu nie bylo, widze ze mam troszke do nadrobienia... ostatnio pisalam ze moj Misiek jest bardzo dziwny i ze chyba sie cos psuje, otoz nha nastepny dzien zadzwonil i od razu byl inny, przeprosil mie za swoje zachowanie i powiedzial ze mial bardzo ciezki dzien i nie wie co mu sie stalo, akurat w tym dziu jego koledzy wyjezdzali na urlopy i mysle ze tak wszystko mu sie skumulowalo. No ale ciesze sie ze juz jest wszystko w porzadku:) mam juz sukienke na wesele:) uropl Michalka jest na 100%:):):) jedyne dlaczego sie teraz wkurza to to ze ma warty co 24 a teraz jest strasznie goraco a oni musza byc w calym mundurze bo jakies glupi oficer jest.... troszke sie rozpisalam ale nie wiem kiedy nastepny raz tu zagladne, dzisiaj mam troszke luzniejszy dzien, buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia,to pojedziesz z jego tatą,a on jakos tez bedzie kombinowal po przysiedze z tymi dojazdami do ciebie,a nóż go przeniosą albo cos,w kazdym razie trzeba byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri no pewnie ze sie wyszalelismy, w prawdzie nie tak jak po przysiedze bo teraz to juz norma jak przyjezdza co tydzien, nierobi juz na mnie takiego wrazenia;D ale bylo fajnie..teraz czekam do piatku bo znow sie zobaczymy.,,:) Dobra ja spadam ] PoZDrowionkAAA!!!!👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide sie polozyc bo cos zle sie czuje nie dobrze mi sie robi i wogule dziwnie sie czuje papa bede jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,ja tez juz ide spac,życze milej nocki Wam wszystkim,trzymajcie sie,dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez ide... jutro ciezki dzien na uczelni...poltorej godziny cwiczen z analizy mat. a 4 spedze a busie :( fafusnych snuff :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z ranka 🖐️ Widz, e jednym się powodzi innym nie:( Andzelina mam nadzieje, ze zajrzysz tu i przeczytamy , ze wszystko jest w porządku, i że jesteście nadal razem. Marioleczka ciesze sie , ze jesteście razem:) Dziś wysłałam Tomciowi zaproszenie na chrzciny, bo kumpela chrzci, to moze przyjedzie na weekend:):D Teraz to mają takie luzy, leżą na wozach i nic nie robią:) Madziara 10 ja chyba nie mam Twojej fotki jeszcze, Monias też proszę o fotke o raz trzeci :D na NECIA1605@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:)no dzisiaj mam lepszy humor bo moj Misiek najprawdopodobniej przyjedzie w sobote:):):)na 5 dni:D:D jupi,jupi,jupi;:):):) a nie wiem Necia nie pamietam czy sie wymieniałysmy fotkami:D!ale wysle:P!i czekam na Twoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia,ja tez poprosze o Twoje fotki,zaraz przesle swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monias jeszcze nie doczekałam się Twoich fotke, wyślij na NECIA1605@wp.pl Co u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu teraz zajarzyłam,, po Twoim emailu że już kiedyś dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×