Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

moniastempnik@interia.pl ja juz Wam wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zdjecia dziewczyny,ładne z Was pary,tylko pozazdroscic,mam nadzieje ze moje doszly,tymczasem musze uciekac niestety,bede pozniej,pozdrowionka dla wszystkich, pa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za fotki:)nie wysyłalas mi nigdy zdjec:Pbo pierwszy raz na oczy je widzialam:)fajne fotki:)a te ich mundury ahhh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Wkoncu troszke czasu znalazlam zeby tu napisac bo cale dnie spedzam z Misiem a ze tak cieplutko to ciagle gdzies poza domem jestesmy. Same imprezki hehe:) chyba od tego wszystkiego sie pochorowalam...juz nie moge mowic ale co tam dla Misia dam rade:) Pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to nie wiem Madziu jak to sie stało:) Justynko witam, jak tam? Co słychać? Kiedy widzisz się ze swoim? I Ty Madziu kiedy sie zobaczycie?Kiedy masz ten ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki to Twój jest już na urlopie? Ale Ci fajnie:) Mój przyjedzie końcem czerwca albo w lipcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia to ty mow co tam? i jak ty sie widzisz ze swoim? :D u mnie ok...p[raiwe po maturze, jeszcze tylko czwartek... A moj Myszoł to co tyydzien przyjezdza tyle ze na np 12 godzin w sobote albo niedziele, bo pełna pj przysługuje mu tylko raz na miesiąc, a tak to siedzi tam w wojsku i sie nudzi bo ciągle ma pododdział alarmowy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest na urlopie ale chorobowym. A normalny tez dostanie :) o ile sie nie myle to 23 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to wam fajnie...moj jak wychodzi w pazdzierniku, to na wrzesien i początek pazdziernika mu wpisali urlop...nawet na wakacje sie nie oopłaca jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki a jak to załatwił? Jak był w domu to zachorował? Ale wykombinowaliście :D Justynko to Tobie dobrze, ja a Miśkiem widuje się co miesiac, ale teraz widziałam się 2 tyg. temu i może w ten weekend też przyjedzie,:D Ale jescze 3 miesiace i koniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Necia, ale Tobie dobrze ze niedługo wychodzi :D gratulacje podwojnej liczby DDC...u mnie za 12 dni bedzie 150 :D ale szybko to zleciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Ale dzisiaj extra pogoda! Ja czekam cały czas na wiadomość bo moze misiek juz się dowie czy ma pjtke od piątku czy nie,oby mu podpisali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my pojedziemy jak juz wyjdzie heh bo nam to jeszcze caly sierpien zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee ale wam faaaaaajnie...ja tez pojede z nim na wakacje po prostu podczas jego trzydniowej pejotki, gdzies blisko i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozazdrościć Wiki! A z tym urlopem to jak jest,jednostka wyznacza kiedy go trzeba wziąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri..niby urlop moze wziąc kazdy wojak co ma juz zrobione 4,5 miesiąca słuzby...ale w praktyce to jest tak ze wojakowi \"proponują\" termin nie do odmowienia, tak jak moejmu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha rozumiem,to tylko czekać co mojemu \"zaproponują\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Miska to sami mieli sobie terminy powybierac. A jedziemy soebie chyba do miedzywodzia bo to mala miescina pobedziemy sobie troszke sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak dobrze, ze juz mniej niz wiecej zostało do cywila... ale moj pewnie zostanie w woju, a wasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym zeby mój misiu miał urlop w wakacje najlepiej w sierpniu...pojechalibyśmy do Lądka Zdroju na wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×