Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

wiecie co mi sie wydaje,ze jak chlopak naprawde kocha to nie wazne czy wpokoju koledzy maja dziewczyny czy nie...miłosc przetrwa wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Madzia,i tego sie trzymajmy,tymczasem musze uciekac,bede pozniej a Was pozdrawiam,trzymajcie sie cieplutko a szczegolnie Andzela.pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno przetrwacie:) no my musimy:Dnasi rodzice powiedzieli tak:w naszych rodzinach rozwodow nie było i wymacie sie nie rozwodzic:Dwiec chcac nie chcac musimy wytrwac;)heh no ale my chcemy:)i to nam sie musi udac:)nie ma opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napewno to pomaga gdy mogą sobie pogadac o swoich połówkach itd moj mowił mi ze czesto wieczorem opowiadali sobie o swoich dziewczynach pokazywali fotki itd wydaje mi sie ze to jakos podnosi na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem,ze czesto ze soba gadaja na ten temat:D a Suri ja nie mam Twojego zdjecia no:(no tak to nie moze byc!!!:)prosze wyslij magda001_87@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja sie tak zastanawiałam własnie kilka dni temu i Twojego tez nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku co sie dzieje? Andzela nie kumam, jeszcze nie dawno [pisalas ze Cie zasypuje smsami tak czulymi ze w zyciu bys sie nie spodziewala... co jest grane? Trzymaj się kobietko, może powiedzial to pod wpływem chwili, coś mu na nos siadlo.... trzymam kciuku za Ciebie!! ❤️ U mnie całkiem ok. Wczoraj chłopaki z pokoju mojego A. spiewali mi do telefonu piosenke na zaprawe - normalnie bosko im to wyszlo hehe :) A tekst układał moj A. :) BYlam wczoraj na uczelni, pisalam zaliczenie - ogolnie jestem zadowolona. Wracajac w autobusie zaslablam - pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo, jakis gosciu ustapil mi miejsca i chcial odprowadzic, ale jak posiedzialam chwile to mi przeszlo i poczulam sie lepiej. Wrocilam do domu i napisalam mojemu Wojakowi co mi sie stalo i poszlam sie kapac, zostawiajac tel. w pokoju. A ten biedaczek dzwonil do mnie, pisal smsy ze sie martwi ze nie odpowiadam i nie odbieram - ehh narazilam go na stres ;) Myslal ze mi sie znowu cos stalo. Od dzisiaj znowu wracam do nauki, ta sesja jest maakryczna i to jest moje by albo nie by na tej uczelni. Wiec na jedno dobre ze nie ma Miska, bo mam wiecej czasu na nauke:) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję! Wy tez jestescie super parą,bardzo ładnie razem wyglądacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcem sierpnia!!!:D a wczoraj wieczorem jak juz zeszłam z kompa:Dkumpela przyniosla mi sukienke ślubna...i chyba japozycze od niej:)śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) Boze Andzela tak mi przykro:( nie wieze ze on Cie zostawił:( Teraz sie zaczynam bac tego wojska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) Boze Andzela tak mi przykro:( nie wieze ze on Cie zostawił:( Teraz sie zaczynam bac tego wojska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) Boze Andzela tak mi przykro:( nie wieze ze on Cie zostawił:( Teraz sie zaczynam bac tego wojska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paulunia! Madzia to pewnie ze jak Ci sie podoba ta sukienka..zawsze niższe koszty,po co tracic az tyle kasy jak i tak tylko raz ją założysz a z pewnoscia ta tez jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu zawsze nizsze koszty a i tak załozysz ja tylko raz i z pewnoscia ta od kolezanki tez jest sliczna Witaj Paulunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu zawsze nizsze koszty a i tak załozysz ja tylko raz i z pewnoscia ta od kolezanki tez jest sliczna Witaj Paulunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm witam wszystkich...po pierwsze ostatnia strona naszego forum nie chce mi sie wyswietlic :( A tak po zatym przestraszylam sie po poscie Andzeli...chociaz caly czas wierze ze moj sobie niczego takiego nie wymysli.... Zadzownil nawet dzis do mnie i niestety juz musi isc do lekarza...ehh moj chorowitek. Zycze milej niedzieli wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm witam wszystkich...po pierwsze ostatnia strona naszego forum nie chce mi sie wyswietlic :( A tak po zatym przestraszylam sie po poscie Andzeli...chociaz caly czas wierze ze moj sobie niczego takiego nie wymysli.... Zadzownil nawet dzis do mnie i niestety juz musi isc do lekarza...ehh moj chorowitek. Zycze milej niedzieli wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm witam wszystkich...po pierwsze ostatnia strona naszego forum nie chce mi sie wyswietlic :( A tak po zatym przestraszylam sie po poscie Andzeli...chociaz caly czas wierze ze moj sobie niczego takiego nie wymysli.... Zadzownil nawet dzis do mnie i niestety juz musi isc do lekarza...ehh moj chorowitek. Zycze milej niedzieli wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wam dziewczynki udanej niedzieli:) U nas goraco wiec zapowiada sie super dzionek:) oby trwał jak najdłuzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wam kobietki udanej niedzieli:) pozdrawiam i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.... Andzela przerazilas mnie...sama zaczynam sie martwic o tych wojakow...choc mam nadzieje ze mojemu nic nie przyjdzie do glowy. Dzwonil wlasnie i niestety juz go choroba dopadla..moj chorowitek :( Zycze milusiej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śliczna ta sukienka:)naprawde z takim borodowym hafcikiem:)a jak ja załozyłam to juz najchetniej bym nie sciagała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier..... andzela co jest z tymi facetami jak to mozliwe ze juz nas nie chca ze przeszlo im wszystko....powiedz rozumiesz cos z tego bo ja kompletnie nic....Moj sie wogule do mnie nie odzywa zero kontaktu:(( Wiem co czujesz przeciez przechodze przez to samo wiec chyba bedziemy plakac obie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×