Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

sorki jusinko ze zniknelam ale pisalm z moim,chyba dochodzi do siebie,bo zyczyl mi milych snow,spytal co u mnie i napisal ze mnie kocha,ja oczywiscie nic wylewnego,udalam ze mnie to nie rusza,ale trochce smsow wymienilismy aj pauluniu.....nie smuc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina co masz na mysli mowic ze mam zrobic piorunujace wrazenie? Jak ja bym chciala uslyszec od mojego ze mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze nie mam powodu do smutku ale jak sie jest z kims ponad dwa lata to trudno sie jest pozegnac nawet na te kilka dni:( powinnam sie ceszyc bo moj skarbek cały czas mnie zapewnia ze mnie nie zostawi nigdy i ze mnie bardzo kocha...dzisiaj nawet jak ze soba bylismy to mi 20 smsow wysłał ze mnie kocha:) odkad poszedł do wojska to kazde nasze pozegnanie konczy sie moimi łzami bo ja w takich sytuacjach szybko sie rozklejam:( Jusinko naprawde bardzo Ci wspołczuje ze Twoj chłopak Cie zostawił:( Ale pomysl ze jak wam sie juz nie poukłada to znajdziesz nowa miłosc i moze bedziesz jeszcze szcześliwsza niz z nim...ja przed moim skarbem tez miałam chłopaka ktorego bardzo kochałam...ale znalazł sobie inna dziewczyne..to ja postanowiłam sie nie załamywac bo wiedziałam ze znajde jeszcze tego jedynego...i znalazłam szczescie moje:,) Zycze Ci z całego ❤️ zeby Ci sie wszystko poukładało🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ale staralabym sie wygladac pieknie,zebym czula sie dobrze i pewnie i zeby jego emocje obudzily sie na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz paulunia trudno mi jest teraz myslec ze znajde tego jedynego ...Bo wlasnie on byl dla mnie tym jedynym i mielismy wspolne plany zapewnial mnie ze nie zostawi ze tez jestem dla niego ta jedyna zalatwial z ciocia dzialke zeby mozna bylo myslec kiedys o budowie takie zwykle zyciowe plany ktore ukladaly nam przyszlosc...Bylam z znim najszczsliwsza po mimo tego ze bylam z facetem 5 lat to tylko przy nim znalalzlam prawdziwe szczescie...dzieki niemu moglam zapomniec o rodzinnych problemach zawsze moglam z nim porozmawiac o wszystkim po stracie taty naprawde mi pomogl wspieral mnie. Teraz naprawde czuje sie sama nie potrzebna najpierw stracilam tate teraz jego:( chodzilam na grob taty i opowiadalam mu ze grzesiek jest w wojsku ze tesknie za nim i za niedlugo przysiega wiec wreszcie go zobacze:( ehh ciezko mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina ty widzialas moj stroj jaki mialam na sylwestra na moich zdjeciach? 1 zdjecie ...czy uwazasz ze moglbym isc w tym stroju??? czy nie zrobilabym na nim wrazenia w tym?? co mi radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Boze ...Jusinko........jest mi tak przykro....ale pamietj ze kazdy problem wydaje sie ciezki i nie do przebycia tak na swiezo....i jezeli gdzies zapisane jest ze miacie byc rzem to sie zejdziecie ...ja wierze w przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam o sukiencee chcialam pozyczyc od kumpeli ale niestety ten pomysl nie wypalil i nie mam za bardzo od kogo pozyczyc....a czy oplaca sie kupowac na jeden dzien sukienke? nie wiem co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka musisz koniecznie załozyc jakas sexi kiecke!!! jestes laska nie z tej ziemi a sukienka jeszcze to bardziej podkresli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia no nie przesadzajmy z ta laska nie z tej ziemi...heh rozbawilas mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mowie powaznie Jusinka:) Przepraszam ale ten Twoj były chyba był głupi ze zostawił tak sliczna i fajna dziewczyne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ciezko mi jest bo tak wogule to jestem jedynaczka zostalam sama z mama :( i on byl dla mnie wszystkim dzieki niemu mialam chec do zycia... Chcialabym wygladac ladnie na tym weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wez sie w garsc kobieto,po weselu bedziesz sie cieszyc albo plakac,a teraz nie ma co rozpaczac,tu nic nie jest jasne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym zeby on tez sam poszedl na to wesele...bylo by calkiem inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty myslisz andzelina ze na weselu sie cos wyjasni?? ja sie nawet nie lodze nadzieja ze on wogule ze mna zamieni slowo a juz nie mowie o poproszeniu do tanca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak bedziesz myslec to nic nie wyjdzie,,,,,,wez sie w garsc ,,,,,zrob sie na bostwo i walcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja spadam spacku,jusinka,walcz!!!!!pogadamy jutro,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ja nie zrezygnowalam wcale nie przestalam walczyc bede walczyc!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem tylko ze bedzie trudno na tym weselu zachowac powage i czuc sie pawna siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przywykłam przez te 3 dni do spania z moim misiakiem i teraz nie moge zasnac bez niego:(:(:( buuuu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! no i Bartuś dzis sie nie odezwal pewnie nie mial jak a jutro tez nie wiadomo bo o 15 kolejna sluzba ale jestem dobrej mysli. dzis sie dowiedzialam ze przelozony zostal egzamin z psychologii normalnie super :) a ja dzis odnioslam malutki sukces bo jak codzien sobie cwiczylam i udalo mi sie po raz pierwszy w zyciu zrobic szpagat :D potem biegalam po domu jak ta durna i pokazywalam kazdemu :) nie moge sie doczekac kiedy powiem mojemu misiowi :) a teraz ide do lozeczka bo jutro musze wczesnie wstac na wf i kolosa mam... no to dobranoc dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzis pierwsza:):) wiec życze Wam Kochane Dziewczynki miłego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×